Vilniuje BMW įlėkė į mišką, vienas jaunuolis žuvo

Penktadienį prieš vidurnaktį Vilniuje per avariją žuvo jaunuolis. Nelaimė įvyko remontuojamoje S.Batoro gatvėje. Centro link važiavęs BMW ties Pūčkorių gatve nulėkė į mišką, vertėsi.

Apie nelaimę Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta 23.54 val. Į avarijos vietą atsiųsti ir medikai, ir gelbėtojai, nes anot pagalbos paskambinusių liudininkų BMW važiavę žmonės buvo prispausti.

Gelbėtojai padėjo ištraukti du jaunuolius, vienas jų nukentėjo sunkiai. Dar vienas jaunuolis per avariją iškrito iš automobilio ir žuvo.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per BMW avariją Vilniuje žuvo jaunuolis

Spėjama, kad remontuojama gatve BMW lėkė gerokai viršydamas saugų ir leidžiamą greitį. Avarija įvyko iš paskos kitais automobiliais važiavusių jaunuolių akivaizdoje. Greičiausiai BMW tapo nevaldomas, kai kliudė naujai paklotos asfalto dangos kraštą.

Policijai nubraižius eismo įvykio schemą, jau gerokai po vidurnakčio išvežtas žuvusiojo kūnas, taip pat atvažiavo techninės pagalbos tarnyba. Jos darbuotojams teko pjaustyti medžius traukiant BMW.

 


Rašyti komentarą...
S
Stiprybes
2020-09-13 21:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunuolio balse akivaizdus skausmas ir gailestis. Uzbegdamas Lietuvos komentatoriams-linciuotuojams uz akiu, noreciau isreiksti apgailestavima zuvusiojo seimai ir linkiu atleist. Jaunuoliui uz vairo noreciau perduoti, kad jo neteisiu. Taip gali nutikti bet kam is musu. Linkiu tau rast stiprybes, kuria zinau, tikrai turi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų