Orų permainos per dieną: nuo nuostabaus šeštadienio iki šlapio sekmadienio

Giedrus ar mažai debesuotus orus didžiojoje Europos dalyje lemianti aukšto slėgio sritis artimiausią parą dar labiau padidės ir kartu Lietuvos link nukreips šiltų orų bangą iš pietvakarių. Mūsų laukia puikus šeštadienis. Sekmadienį atsigriebs Šiaurėje esantis ciklonas, todėl orai bus ne tokie gražūs.

Lietus (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Šeštadienį Lietuvoje vyraus saulėti orai. Kai kada dangų dengs nestori debesys, bet lietaus iš jų tikrai nebus, o patys debesys greitai išsisklaidys arba nuplauks. Vyraus pietvakarių vėjas, kai kada jis bus gaivokas.

Kitaip tariant, šeštadienis bus išties puikus. Ir naktį, ir dieną dangus bus menkai debesuotas, o dieną dažnai ir visai giedras. Naktį gali kai kur palynoti, bet ir trumpai, ir labai menkai. Dieną jokio lietaus jau nebus. Vėjas pietvakarių, naktį nestiprus, dieną gaivokas. Oras naktį atvės iki 8–10, Rytuose 5–6 laipsnių, dieną vyraus 21–22, kur nors galbūt ir 23 laipsniai šilumos.

Sekmadienio naktį kai kur nežymiai palynos, dieną lietaus tikimybė nedidelė, bet dangus bus debesuotas. Naktį atvės iki 13–15, dieną šils iki 18–20 laipsnių šilumos. Panašiai ir pirmadienį – naktį kai kur palynos, dieną lietaus tikimybė nedidelė. Naktį vyraus 14–16, dieną 20–22 laipsniai šilumos.

Ką gi, jei nekreipsime dėmesio į smulkmenas, orai artimiausiomis dienomis bus rudeniškai gražūs ir malonūs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų