Keli lietaus lašai nuotaikos nesugadins – viena diena taps ypatingai graži

Lietuvoje ketvirtadienis buvo vėjuotas, daug kur pasitaškė neilgai trunkantis lietus, tačiau popiet jo debesys sparčiai nyko ir tolo į rytus. Blėstant vakaro žaroms, nukris paskutiniai lašai ir netrukus visur arba beveik visur išsigiedrys, vėjas rims, vėl niaukstys paryčiais pradės pajūryje.

Penktadienį debesuotumas pamažu didės, bet bus ir nedidelių pragiedrulių. Nors vyraus nestori debesys, kai kur šalies vakaruose ir šiaurėje gali labai negausiai palašnoti. Vakarop pragiedruliai vėl ims gana sparčiai didėti.

Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus daug jaukesni. Šį vakarą labai trumpai ir labai nedaug palynos kai kur šalies rytuose, bet vėliau giedra bus ir čia, ir kitur. Paryčiais vėl pradės niaukstytis prie jūros, dieną palašnos kai kur vakaruose ir šiaurėje, vėjas nurims. Paryčiais oras atvės iki 7–9, kai kur 5–6, prie jūros apie 15 laipsnių, dieną šils iki 17–19 laipsnių šilumos.

Labai gražūs orai bus šeštadienį – lietaus bus vos keli lašai, diena saulėta. Naktį atvės iki 7–9, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną vyraus 19–21, pietuose kai kur iki 23 laipsnių šilumos.

Sekmadienį debesų bus daugiau, vietomis, labiau tikėtina, kad šiaurinėje šalies dalyje trumpai ir negausiai palis. Naktį vyraus 13–15, dieną 18–20 laipsnių šilumos.

Ką gi, savaitės pabaigoje orai bus išties neblogi.

O štai pietinėje Europos dalyje nieko nauja – vyrauja saulėti orai, tarp Italijos ir Afrikos savo dienas baigia lietingo ciklono likučiai. O šiaurėje – permainos: vėjuotus orus į Lietuvą atnešęs ciklonas sparčiai traukiasi tolyn į rytus, todėl rytoj orus lems jau menkai debesuotas aukštesnio slėgio sūkurys.

Prieš aptariant juos smulkiau – Europos miestai. Romoje rytoj saulė pro debesis ir 30, Barselonoje 27 šilumos. Saulėtame Paryžiuje šils iki 25, Londone bus apie 19 laipsnių šilumos. Berlyne saulėta ir 21, Varšuvoje debesuota ir 18 laipsnių. Į rytus nuo Baltijos – šviesūs, saulėti orai, lietaus – vos keli lašai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų