Orai nedžiugins, tačiau vilčių yra – situacija gali pagerėti

Lietuvoje pirmadienį čia vyravo debesuoti orai, daug kur lijo, vakaruose vietomis gana gausiai. Šį vakarą ir lietaus, ir ne lietaus debesys tirps, nyks, lis vis mažiau, atsivers vis didesni pragiedrėjimai. Visgi pavieniai lietaus debesys išliks iki pat ryto. Vėjas pietvakarių, pajūryje gana gaivus.

Antradienio rytas bus menkai debesuotas, daug kur saulėtas ir gražus. Tačiau gana greitai pradės niaukstytis ir, pradedant nuo pajūrio, pradės lyti. Palis beveik visur, vietomis gana gausiai. Galbūt nelis šalies pietuose.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus permainingi. Naktį bus debesuota su vis didesniais pragiedruliais, vietomis palis, dažniausiai trumpai ir nedaug. Dieną apsiniauks, pradedant pajūriu, pradės lyti, kai kur gana gausiai. Gali būti, kad nelis tik kai kur šalies pietuose. Vėjas pietvakarių, dieną stiprokas. Oras naktį atvės iki 9–11, dieną šils iki 15–17 laipsnių šilumos.

Trečiadienį trumpai palis tik vietomis, patys orai bus gana gražūs. Naktį vyraus 12–14, prie jūros apie 16 laipsnių, dieną šils iki 19–21 laipsnio, tik prie jūros bus apie 18. Ketvirtadienį atplauks vėsesni orai, dieną šils tiktai iki 15–17 laipsnių. Visą parą bus lietinga, o naktį vietomis lis smarkiai.

Ką gi, kol kas teks tenkintis lietingais rudens orais, tačiau yra vilčių, kad antroji savaitės pusė bus ir gerokai šviesesnė, ir šiltesnė.

REKLAMA

Tuo metu orai Europoje rytoj bus padalyti į dvi nevienodas dalis – beveik visur pietinėje, taip pat centrinėje žemyno dalyje juos lems aukšto slėgio sritis, todėl čia vyraus saulėti orai, lietaus labai mažai. Šiaurėje orus lems ciklonas, todėl čia bus vėjuota, debesuota, daug kur lis. Taip pat ir Lietuvoje.

ŠtaiRomoje saulėta ir 33, Barselonoje 25, Lisabonoje 30 laipsnių karščio. Paryžiuje rytoj debesuota ir 23, Londone 21 laipsnis šilumos. Berlyne rytoj šils iki 22, Varšuvoje bus apie 20 laipsnių. Į rytus nuo Baltijos ir tiek nebus, tačiau tikrai daug kur palis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų