Šiandien palepinusi saulė – maloni išimtis: orai ims bjurti

Šiandien palepinusi saulė – maloni išimtis. Orai Europoje kinta dinamiškai ir nuo Ispanijos atklydusį aukšto slėgio srities pakraštį iš Baltijos reginio, taigi ir Lietuvos, jau vakarop pradės stumti ciklonas. Ties Skandinavija jis įsitvirtinęs. Paguodžianti žinia, kad sugrįžtantis lietus nebus intensyvus.

Rytų ir Pietų Lietuva penktadienį dar pasimėgaus vasariškais orais, o pajūryje ir Žemaitijoje protarpiais palis ir bus vėsiau.

Ateinančią  naktį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Vakariniuose rajonuose trumpai palis. Vėjas pietų, pietvakarių, 5 –10 m/s, pajūryje iki 14 m/s. Termometrai rodys nuo 12 iki 14 laipsnių, o pajūryje – apie 15 laipsnių šilumos.

Penktadienį dieną bus nepastoviai debesuota. Vakariniuose, ir kai kur šiauriniuose, rajonuose trumpai palis. Vėjas pietų, pietvakarių, 7–12 m/s, pajūryje iki 14 m/s. Tebebus šilta, nuo 18 iki 23 laipsnių.

Rytiniuose ir pietiniuose Lietuvos rajonuose penktadienį dieną bus debesuota su pragiedruliais, o vakaruose žadamas apniukęs dangus. Dėl Baltijos įtakos pajūryje naktis bus kiek šiltesnė negu kitur, o dienos metu orai gaivesni.

Šeštadienio naktį vietomis, dieną daugelyje rajonų palis, kai kur smarkiai. Temperatūra naktį nuo 13 laipsnių šilumos Vilniuje ir Kaune, iki 15-kos Klaipėdoje.

Šeštadienio dieną termometrai šalyje rodys nuo 19 iki 21 laipsnių šilumos. Sekmadienį bus laipsniu kitu gaiviau. Naktį rytiniuose rajonuose tesušils iki 11-kos, prie jūros – iki 14-kos laipsnių šilumos.

Sekmadienio dieną bus 18 laipsnių šilumos, Klaipėdoje – apie 16 laipsnių šilumos. Bus apniukę ir palis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų