Šeimos drama Jonavoje: motiną padegusi dukra dėl girtumo vos laikėsi ant kojų

Sukrečiantis įvykis Jonavoje, Klaipėdos gatvėje, esančiame daugiabutyje užregistruotas ketvirtadienio vakarą, apie 19 val. Visiškai girta 43 metų moteris apipylė savo 70-metę motiną degiu skysčiu ir ją padegė.

Šeimos drama Jonavoje: motiną padegusi dukra dėl girtumo vos laikėsi ant kojų (nuotr. TV3)
8

Neabejojama, kad moterys dėl kažko stipriai susipyko. Butas, kuriame jos gyvena, anot kaimynų, seniai yra paverstas landyne, kurioje nuolat lankosi neaiškūs asmenys.

Aiškėja ir daugiau skaudžių šios šeimos gyvenimo detalių. Iš motiną padegusios moters jau seniai yra atimti vaikai. O ir pati motina, prieš daugiau kaip dešimtmetį, sėdo už grotų dėl sutuoktinio nužudymo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeimos drama Jonavoje: motiną padegusi dukra dėl girtumo vos laikėsi ant kojų

Vos laikėsi ant kojų

Klaipėdos gatvėje esančiame daugiabutyje gyvenantys žmonės TV3 pasakojo, kad ketvirtadienio vakarą tarp 18-19 val. jie pajautė degėsių kvapą. Tiesa, liepsnų niekas nepastebėjo.

Vis dėlto, galiausia buvo paskambinta Skubios pagalbos telefonu 112. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai, greitoji medicinos pagalba ir policijos pareigūnai.

Liudininkai pasakojo, kad matė, kaip senyvo amžiaus moterį aptvarstyta galva medikai išsivedė į greitosios automobilį ir išsivežė.

Tuo metu jos dukrą išsivedė policijos pareigūnai. Ji esą vos pastovėjo ant kojų. Kas yra labai tikėtina, nes įtariamajai nustatytas didesnis kaip 3 promilių girtumas.

Kaimynai pasakoja, kad apie 2007 m. ta pati motina nužudė savo vyrą. Moteris tik prieš keletą metų buvo išleista į laisvę.

Butas, kuriame gyvena moterys, paverstas landyne. Alkoholio, anot kaimynų, nevengia nei mama, nei dukra. Iš pastarosios, beje, prieš kurį laiką buvo atimti vaikai.

REKLAMA

Policijai žinoma

Jonavos rajono policijos komisariato laikinasis vadovas Raimondas Zinkevičius pasakojo, kad ketvirtadienio vakarą iš Skubios pagalbos centro, apie 19 val., gautas pranešimas, jog dukra apipylė degiu skysčiu savo motiną ir ją padegė:

„Pirminiais duomenimis, moteriai ugnis sužalojo veidą, kaklą ir krūtinę. Tiesa, nudegimai nėra labai stiprūs, ji buvo išleista gydytis į namus.“

Policijos atstovas patvirtino, kad sulaikyta įtariamoji pareigūnams yra žinoma. Tiesa, anksčiau ji buvo bausta dėl administracinių pažeidimų. Smurto artimoje aplinkoje atvejų nebuvo pasitaikę.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl artimo asmens nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Atvykus ugniagesiams, durys buvo atidarytos, bute jautėsi stiprus degaus skysčio kvapas, degimo nebuvo. Lovoje gulėjo sąmoninga apdegusi moteris, kambaryje buvo numestas užgesintas skuduras, atidaryti buto langai.

Iki atvykstant ugniagesiams dukra užgesino motinai ant veido užmestą degiu skysčiu sumirkytą ir padegtą medžiagą.


Rašyti komentarą...
L
Laura
2020-08-28 16:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru
Atsakyti
0

X
XF
2020-08-28 15:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sliuxu,sliuxa
Atsakyti
-3

F
Fabricijus
2020-09-03 10:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai eina tėvų pėdomis,nieko nuostabaus,smerkt nereikia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų