Aiškėja, kodėl Vilniuje mirė „Hyper Rimi“ parduotuvės darbuotoja

Antradienį prekybos centre „Hyper Rimi“ Vilniuje mirė jauna darbuotoja. Praėjus beveik dviems dienoms po šio įvykio, pradėjo aiškėti mirties priežastis. 

Nelaimė „Hyper Rimi“ parduotuvėje (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Portalo lrytas.lt šaltinių teigimu, moters mirties priežastis – lėtinis susirgimas. Ekspertai pastebėjimu, tai galėjo būti neaiškios kilmės kepenų nepakankamumas. Portalo duomenimis, moteris COVID-19 testas yra neigiamas.

Nelaimė „Hyper Rimi“ parduotuvėje

1985-aisiais gimusi darbuotoja antradienį mirė Vydūno gatvėje esančios parduotuvės mėsos ceche. 

Tąkart tarnybinėse patalpose sukniubusią moterį rado valytoja. Atvykę medikai moterį bandė gaivinti, tačiau nesėkmingai. 

Tikslus nelaimės laikas nėra žinomas, policijai apie įvykį pranešta 20.42 valandą. 


Rašyti komentarą...
N
Nejuokinga
2020-08-27 16:46:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšai žmogeliai aria už skatiką prasimaityt. Medicina užsirakinus, klanai visur. Apie sveikatos priežiūrą niekam nesvarbu. Vaistų išrašyt nuo spaudimo dvi savaites laukt. Apie tyrimų pasidarymą dirbančiam, misija sudėtinga. Gydymas kašpirovskio metodu patogesnis daktaram. Genocidas įteisintas vygdomas, demokratija laisvė jug.
Atsakyti
-27

R
Rt
2020-08-27 20:32:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maža to kad ariam tai dar verčia dirbti papildomus darbus. Kad net laisvos minutės nebūtų. Tutiu savo skyrių gan nemaža tai dar verčia eiti į kitus padėt. Taip yra neteisinga. Kodėl turiu savo sveikata prarasti darbe? Man vaistą pinigų niekas neduoda. Užsidirbti turiu pati. Pamaininio darbo nenusimato o dirbant po 6 pusdienius su viena išeigine nu atsiprasau tai viršūnė. Dar sako jei kas nepatinka niekas nelaiko. Kolektyvą tiek sumažino ir žmonių į darbą nepriima kad jiems mūsų per daug. Reikalavimai nenormalus. Palink įmonė yiciojasi iš žmonių. Patis viršininkai gauna didžiulius atlyginimus ir vis iš galvoja nereikalingas pozicijas kurių net neverta dariti. Mūsų nuomonės neklausia ar tai būtina ar ne
Atsakyti
-17

R
Rr
2020-08-27 16:51:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
IR TAIP AISKU NUO VERYGOS UZMAUTOS KAUKES
Atsakyti
-35

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų