Politikas vaikščiojo po studentų bendrabutį, siūlė padaryti masažą

Seimo nario mandato siekiantis Darius Prialgauskas sekmadienį Saulėtekyje įsikūrusiuose bendrabučiuose kvietė studentus padėti jam rinkimų kampanijos metu. Politikas teigia, kad studentai jį patys įsileidę ir vėliau išleidę iš bendrabučio, nemalonumų su apsauga neturėjo. Visgi kai kuriems studentams toks D. Prialgausko vizitas nebuvo itin malonus.

Saulėtekio bendrabučiai (nuotr. Fotodiena.lt)

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėse studentai dalijosi istorijomis, kaip po bendrabutį sekmadienį vaikštinėjo ir pagalbos rinkimuose prašė D. Prialgauskas.

„Pas ką dar dėdė buvo užsukęs? Ir rinkti parašų už pinigus prašė. Nežinau, kas įleido, bet pagooglinus, norėtųsi daugiau jo nesutikti“, – rašė viena studentė.

Kita studentė pasakojo, kad D. Prialgauskas nesibeldė, o pats atidarė bendrabučio kambario duris. Toks politiko veiksmas išgąsdino studentę, dar labiau suglumino vėliau sekęs vyro komentaras.

Aj, sako, tai, jei išsigandote, nuraminti galiu, kokį masažą padaryti“, – rašė studentė.

Nieko blogo nemato

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su D. Prialgausku. Kandidatas į Seimą patvirtino, kad savaitgalį lankėsi Saulėtekyje esančiuose studentų bendrabučiuose. Visgi, anot jo, į juos pats nesiveržė, o buvo pakviestas pačių jaunuolių.

D. Prialgauskas pasakojo, kad padėjėjų ieškojo prie bendrabučio, o studentai patys jį įleido ir pasiūlė pereiti per kambarius, pakalbinti jų bendrakursius ir kambariokus.

REKLAMA

„Mes ir užėjome. Normali, gyvenimiška situacija. Normalu, rinkiminė kampanija, yra žmonėms sumokama už darbą“, – teigė kandidatas.

Vienai merginai nemaloni situacija buvo, kai išėjusi iš dušo koridoriuje sutiko politiką. Visgi jis pats tame nemato nieko blogo.

„Tų merginų skundai… O kad ten einant į kitą kambarį mergina iššoko iš dušo, tai, Dieve mano, ten gi bendrabutis. Ji išėjo, aš atsitraukiau. Dieve mano, pats bendrabutyje gyvenau, žinau, koks tas studentiškas gyvenimas“, – kalbėjo D. Prialgauskas.

Kandidatas patikino, kad dalis studentų sutiko jam padėti kampanijos metu. D. Prialgauskas teigė, kad su bendrabučio apsauga reikalų neturėjo – į pastatą jį įleido studentai, o vėliau tie patys jaunuoliai jį ir išleido.

„Dabar, kad kažkas pakomentavo, kažkas pasakė. Tų gandų, paskalų pilnas pasaulis“, – sakė D. Prialgauskas.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.


Rašyti komentarą...
O
Ooo
2020-08-25 18:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi šis veikėjas kelis kartus jau teistas už sukčiavimą!!!
Atsakyti
-1

L
Litvinas
2020-08-25 18:10:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
OŽYS TEGUL IEŠKO RĖMĖJU TUALETE! SĖKMĖS!
Atsakyti
-2

A
Aburgenas
2020-08-26 12:28:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būčiau dejes į kaktą iš kovaldos ir sude toks iškrypęs seimo karmorans
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų