Plinta vaizdo įrašas – sostinėje partrenktas briedis

Vilniuje ryte partrenktas briedis kankinosi ilgiau nei tris valandas. Gyvūnų globėjams užtruko atvažiuoti iš Kauno.

Štai kokią šiurpią nelaimę Vilniuje užfiksavo „Facebook“ grupės „Reidas Vilniuje“ nariai. Rasų rajone į Dunojaus gatvę išbėga briedis. Jį parbloškia lengvasis automobilis. Ore persivertęs briedis nukrenta ant šaligatvio.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje numuštas briedis – gyvūnas pagalbos laukė 3 valandas

Vėlyvą rytą, apie pusę vienuolikos, gatvėse jau gana daug mašinų. Tačiau jos neatbaido žvėries. Lietuvos miškų karalius strimgalviais pasileidžia nuo stataus šlaito – toje pusėje, iš kur jis atėjo, miškai. Žvėriui nuo mašinų visai galva susisuko – jis bėgo į miesto centro pusę.

Žvėris sulaužytomis kojomis vis bando atsistoti. Policija aptvėrė avarijos vietą, stebi, kad neįvyktų dar viena avarija. Besikankinantį žvėrį matė daugybė žmonių. Jie piktinasi, kodėl taip ilgai niekas negali palengvinti žvėries kančių.

„Važiavom ir matėme, kad tas įvykis tik įvyko. Ir jau važiavome atgal – jisai guli. Dabar važiuojam vėl po trijų valandų – jis vis dar guli. Tai pasityčiojimas tikrai iš gyvūno. Siaubas kažkoks“, – sakė įvykio liudininkai.

Briedį parbloškęs „Subaru“ per avariją gan smarkiai apgadintas, tačiau juo važiavę žmonės nesužeisti. Automobilį jau išvežė techninės pagalbos sunkvežimis. Beliko sulaukti gyvūnų globėjų. Per avarijas sužalotais gyvūnais besirūpinanti tarnyba yra Kaune, todėl jos teko palaukti ilgiau.

REKLAMA

Jei tokia nelaimė įvyktų užmiestyje, atvažiuotų medžiotojai. Jie sužeistą gyvūną veikiausiai nušautų ir išvežtų. Paprastai medžiotojai į tokių įvykių vietas prisistato labai greitai, kartais greičiau nei policija. Tačiau mieste šaudyti medžiotojai negali, todėl turi važiuoti gyvūnų globėjai. Kaune yra vienintelė visoje Lietuvoje tokia tarnyba.

Atvažiavę gyvūnų globėjai žvėrį užmigdė, pakrovė į priekabą ir išvežė. Žmonės sako, kad šiose vietose, Ribiškėse, prie Liepkalnio dažnai matydavo briedį. Šis dažnai užklysdavo prie namų į tas vietas, kur link ir bėgo šįryt.


Rašyti komentarą...
Žemyna
2020-08-16 22:28:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokiu greičiu GYVENAMOJE(!!!) vietovėje turėjo lėkti tas automobilis, kad tokį stambų žvėrį į orą švystelėjo, ir šis net apsivertė ore?
Atsakyti
0

M
Močiutė
2020-08-16 23:14:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kokiu greičiu briedis nuo kalno skriejo!... Mašina galėjo ir neturėti greičio...Šuoliuojantį pakelti į orą vieni juokai...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų