Nausėda nutraukė saviizoliaciją, dauguma kanceliarijos darbuotojų grįš į darbą

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19, rašome prezidentūros pranešime spaudai. 

Gitanas Nausėda (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

Informacija apie neigiamą COVID-19 testo rezultatą gauta šeštadienį vakare.

Dauguma prezidento kanceliarijos darbuotojų pirmadienį grįš į savo darbo vietas, kurios dar penktadienį buvo dezinfekuotos. Kontaktų su užsikrėtusiu asmeniu turėjęs darbuotojas darbą iki rugpjūčio 17 dienos tęs nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo savaitės pradžios prezidento kanceliarijoje pradedamos taikyti papildomos apsaugos priemonės. Bus atnaujinti visų į prezidento rūmus atvykstančių darbuotojų, svečių ir lankytojų kūno temperatūros matavimai. Visi prezidento kanceliarijos lankytojai ir svečiai nuo šiol privalės dėvėti veido kaukes. Taip pat nustatyta, kad prezidento kanceliarijos darbuotojai kaukes privalo dėvėti, kai susitikime dalyvauja nors vienas lankytojas ar svečias, taip pat vidiniuose susitikimuose, kai nėra išlaikomas 2 metro atstumas, ir dalyvaujant susitikimuose kitose institucijose.

Nuo pirmadienio prezidento kanceliarijos darbuotojams galioja rekomendacija susitikimus, esant tokiai galimybei, organizuoti nuotoliniu būdu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad G. Nausėda ir prezidento kanceliarija saviizoliavosi, kai paaiškėjo, kad vienas iš darbuotojų turėjo kontaktą su koronavirusu sergančiu asmeniu. 


Rašyti komentarą...
Z
Zacirka
2020-08-08 22:29:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokio prezidento niekas nepasiilgo ir nepasiilgs. Gali karantinuotis dar bent metu. Antri metai prezidentavimo,o prezidento lietuva taip ir nepamate. Na nebent nusikalteli lansbergi titulavo prezidentu ir ismoko lansbergio giesme : rusai puola,rusai puola...Cia klounas - ne prezidentas.
Atsakyti
-13

U
Urbutis
2020-08-08 21:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip baisu... Kokia nelaimė... O jei užsikrečia eilinis? Nei šuva neamteli. Keliauk žmogeli į ligoninę arba į lavoninę.
Atsakyti
-13

A
Anonime
2020-08-09 08:23:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kokie jūs žmonės nezmoniski tai baisu. Kai pasiskaitau komentarus tragedija kažkokia. Visi pastoviai kažkuo nepatenkinti.tai netiki kad išvis ši liga yra tai vėl burbuliuoja kad jais nepasirūpino ir t.t kaukės dėvėti nervuoja bet sirgti nenori:D žodžiu savimi patys pradėkite rupintis!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų