Jonas Sakalauskas (Fotobankas)

Penktadienio vakarą portalas lrt.lt skelbia, kad prezidentūros darbuotojai galėjo bendrauti su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu Jonu Sakalausku. Apie tai portalas pranešė remdamasis savo šaltiniais. 

Naujienų portalas tv3.lt penktadienį jau skelbė, kad koronavirusu užsikrėtė LNOBT vadovas Jonas Sakalauskas, dėl to sustabdyta teatro veikla. 

Taip pat pranešėme, kad dėl kontakto su koronavirusu sergančiu asmeniu saviizoliavosi prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda. 

Apie diagnozuotą virusą patvirtino pats J. Sakalauskas.

„Taip, tai yra tiesa, šį rytą gavau teigiamus duomenis, kad koronavirusas yra. Šiuo metu vyksta procedūros, nustatinėjami kontaktiniai asmenys, su kuriais aš bendravau“, – teigė LNOBT vadovas.

Jis sako pirmuosius ligos simptomus pajutęs trečiadienį, o ketvirtadienį kreipėsi į privačią kliniką dėl koronaviruso tyrimų. Teatro direktorius teigia nežinantis, kur galėjo užsikrėsti koronavirusu, kadangi pastaruoju metu nebuvo išvykęs į užsienį, nebendravo su asmenimis, kuriems būtų diagnozuotas koronavirusas.

J. Sakalauskas sako išvengęs bendravimo su teatro kolektyvais, o šią savaitę artimiau bendravo su keliolika teatro darbuotojų, daugiausiai – vadovybe.

„Kol kas yra sprendimai dezinfekuoti teatrą, sustabdyti darbą, ištirti galimai kontaktavusius asmenis ir gavus atsakymus grįžti prie darbų tiems, kas neturi tų rizikų“, – teigė J. Sakalauskas.

REKLAMA

Savaitgalį jis tvirtino dalyvavęs dviejuose lauko renginiuose Klaipėdoje – „Mėlynojoje vakarienėje“ ir operos „Skrajojantis olandas“ premjeroje uostamiesčio elinge. Renginiuose dalyvavo ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kiti Klaipėdos visuomenės veikėjai, muzikos pasaulio atstovai. 

„Trečiadienį jaučiausi prastai, ketvirtadienį atrodė, kad nėra jokios ligos, bet profilaktiškai nuėjau pasidaryti tyrimus, maža ką. Šiandien vėl pablogėjo (...), šiuo metu temperatūros, atrodo, neturiu – ji tai pakyla, tai nukrinta, simptomai labai keisti“, – sakė jis.

J. Sakalauskas teigia, jog izoliavosi savo namuose, kartu su vaikais.

Jis tvirtina, kad teatre bus dezinfekuojamos patalpos, o su juo artimiausiai bendravusiems darbuotojams bus atliekami tyrimai.

„Jei testai bus teigiami, bus atskira kalba. Jei bus neigiami – po kažkurio laiko bus grįžtama prie darbų. Tiesiog man ir mano artimiausiai aplinkai teks karantinuotis ilgesnį laiką“, – sakė LNOBT direktorius.

Prezidentūros darbuotojas bendravo su sergančiu COVID-19, G. Nausėda ir kiti – izoliuoti

Prezidentūros darbuotojas turėjo sąlytį su sergančiuoju koronavirusu, todėl visiems kolegoms nurodyta izoliuotis, tarp jų – ir prezidentas Gitanas Nausėda, penktadienį BNS patvirtino šalies vadovo vyriausiasis patarėjas Ridas Jasiulionis.

„Mes nežinom, ar tuo metu, kai tas kontaktas buvo, tas asmuo buvo užsikrėtęs. Mes žinom, kad dabar jo testas yra teigiamas, bet nežinom, ar tuo metu jis buvo užsikrėtęs“, – BNS sakė R. Jasiulionis.

Anot jo, šiuo metu visi darbuotojai yra izoliuoti, tarp jų – ir šalies vadovas. Kontaktą turėjusiam darbuotojui ketinama atlikti testą dėl koronaviruso.

„Jį darys ryt ryte, tai tikimės sekmadienį rezultato, kad prieš pirmadienį žinotume“, – BNS teigė prezidento komunikacijos patarėja Ieva Elenbergienė.


Rašyti komentarą...
J
JamesRop
2020-08-08 02:24:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
New search engine. - 1000 000$

This could be the amount of money that you could to pay per share to join the advance. Now let's look at where to invest money if interest rates REALLY pull off. Forex can be extremely shaky.
New search engine. - 1000 000
If you don't know the right way to invest money or where to invest for 2011 and beyond and you are therefore on a strong budget, this review is written for your company. Some of the biggest and best fund companies in earth got that way by working with small investors directly. Bringing in likely alter in 2011 and entering into the forthcoming. Today the internet can make it easier make investments money than before before.
Atsakyti
0

P
PaolaCed
2020-08-08 05:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Доктор рекомендовал препарата


велпатасвир москва
Atsakyti
0

J
Jfes
2020-08-08 19:51:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Салют! Посоветуйте пожалуйста, с таким вопросом…
Занимал сумму на сумму 9600 в 2017 году. Последний платеж был в 2019, прекратил отдавать долг.
В 2020 году явилось письмо о том, что коллекторы Кредит плюс выкупили мой микрокредит и сумма 16200 гривен.
Утверждаю им, что срок исковой давности уже минул, я изучила такой вариант, на что отвечают, что у меня в договоре 40 лет.
Как тогда поступить ? Благодарю.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų