Kėdainių rajone – arklio gelbėjimo operacija: nelaimėlis įstrigo šulinyje

Trečiadienį Krakių ir Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Meironiškių kaime teko atlikti neįprastą gelbėjimo operaciją – vaduoti į šulinį įkritusį arklį. Jis buvo įstrigęs maždaug 2 metrų gylyje. Apie valandą laiko trukusi gelbėjimo operacija baigėsi sėkmingai.

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Meironiškių kaime ugniagesiams teko atlikti neįprastą gelbėjimo operaciją – vaduoti į šulinį įkritusį arklį. / Kėdainių PGT nuotr.

Pranešė savininkas

Bendrajame pagalbos centre skubiuoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad vietos gyventojai, atėję į laukus, rado į šulinį įkritusį savo arklį.  

„8.38 val. pranešta, kad į šulinį įkrito arklys. Nuvykę Krakių ugniagesių komandos ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gyvulį rado maždaug 2 metrų gylyje šulinyje, įkritusi buvo užpakalinė arklio kūno dalis. 

Į pagalbą buvo pasitelktas ūkininkas su traktoriumi, kuris atkasė viršutinį šulinio žiedą. Ugniagesiai sudaužė cementinį žiedą ir išgelbėjo arklį“, – „Rinkos aikštei“ įvykio detales paaiškino Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas. 

Iškvietė gydytoją

Šeimininkas pagirdė prisikentėjusį nenuoramą, atnešė jam žolės. Ugniagesiai iškvietė nelaimėliui veterinarijos gydytoją, kuris galės nustatyti, ar pastarasis nepatyrė didesnių susižalojimų. 

Gyvulio šeimininkai dėkojo Krakių ir Kėdainių ugniagesiams už skubią ir profesionalią pagalbą. 

Padėkos žodžių vietos gyventojai negailėjo ir pagalbos ranką ištiesusiam bei savo techniką paskolinusiam ūkininkui. Iš viso gelbėjimo operacijoje dalyvavo 4 ugniagesiai ir pamainos vadas. 

REKLAMA

Tenka gelbėti

Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams šiemet tai ne pirmas atvejis, kuomet tenka padėti ne žmogui, o gyvūnui. Štai Šv. Florijono dienos išvakarėse ugniagesiai gelbėjo griovyje įstrigusį vilkšunį. Šuo irgi buvo sėkmingai išgelbėtas. 

Keletą kartų šiemet ugniagesiai skubėjo iš medžių nukelti katinų. Į tokius iškvietimus vykstama, tik kai sulaukiama Gyvūnų gerovės tarnybos prašymo. 

Tiesa, dažniausiai priartėjus gelbėtojams katinai patys iš medžio išlipdavo ir jų kelti nereikėdavo. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų