Lingienė neabejoja, kad nuo kitos savaitės bus privaloma izoliuotis grįžus iš Lenkijos

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė ragina susilaikyti nuo kelionių ir teigia neabejojanti, kad nuo kitos savaitės bus privaloma izoliuotis grįžus iš Lenkijos.

„Jeigu galim, atidėkim tas keliones, nes nežinau, koks stebuklas turi įvykti, kad į Lenkiją išvykus pirmadienį nebereikėtų grįžus izoliuotis. Na, ne tik į Lenkiją, dar keletas šalių kandidačių yra, bet epidemiologinė situacija yra ypač nepalanki“, – žurnalistams trečiadienį sakė visuomenės sveikatos specialistė.

Šiuo metu atvykstantiems iš Lenkijos privaloma dviejų savaičių izoliacija netaikoma, tačiau šį sąrašą kiekvieną penktadienį atnaujina sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Lenkijoje praėjusią parą nustatyta dar 640 koronaviruso atvejų, taip pat registruotos dar 18 mirčių. Iš naujai patvirtintų užsikrėtimo atvejų 152 buvo registruoti pietiniame Silezijos anglių kasybos regione, kur liga išplito tarp vietos kasyklų darbininkų.

Bendras šalyje patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius šiuo metu siekia 48 tūkst. 789, o mirčių – 1756.

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro pirmadienio duomenimis, Lenkijoje sergamumo rodiklis šiuo metu jau yra 17,9.

Izoliacija tampa privaloma grįžus iš šalių, kuriose sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.


Rašyti komentarą...
w
wesa
2020-08-05 21:05:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus turbut apsirukete, Lenkija uzdaryti :))))) greiciau savo du pirstus, tfu visa ranka apsiksite nei Lenkija uzdarysite :)))) Tikiu kad Lenkija pakoreguos visu sienu pilna atsidsrima ir susiktu karantinu nuemima!
Atsakyti
-1

D
Direktoriui
2020-08-05 22:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas suteikė teisę kažkokio tai padalinio vadovei pastoviai skleisti demagogiją, propagandą žiniasklaidoje?
Gal nacionalinio visuomenės centro direktorius nebenori dirbti savo pareigose, kad pastoviai leidžia šiai moterėliai atstovauti visą valstybės instituciją, ir vis gąsdinti, gąsdinti ir ,,kudakuoti,, prieš kameras.
Tad gerb. Direktoriau, jei planuojat ir toliau vadovauti institucijai, rekomenduočiau rimtai ,,pakoreguoti,, jos ,,veiklą,,....
Atsakyti
0

s
stepas
2020-08-05 16:52:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
lingienė, kasiulevicius, čeplinskas ?? Kas jie tokie?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų