Liudininkai pasakoja, kodėl autobusas galėjo įvažiuoti į namą

Prie pat Širvintų į namą įskriejo maršrutinis autobusas. Ant kojų buvo sukelti ir gelbėtojai, ir medikai, vairuotojas per stebuklą liko gyvas – jis sako, į kelią išbėgo stirną. O štai prie Grigiškių apvirtus sunkvežimiui ilgam buvo užtvertas greitkelis Vilnius–Kaunas.

Didžiulė avarija įvyko prie pat Širvintų. Autobusas užkabino lengvąjį automobilį, nuskriejo nuo kelio ir pralaužęs tvorą atsitrenkė į gyvenamojo namo sieną. Viduje buvę žmonės nesužeisti. Išgirdę siaubingą trenksmą jie nesutriko: ėmė skambinti specialiosioms tarnyboms, kvietė gelbėtojus ir medikus. Ir patys suskubo padėti autobuse buvusiems žmonėms.  

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Širvintų rajone į namo sieną trenkėsi autobusas

„Aš paskambinau greitajai, iškviečiau, atvažiavo ir ištraukė gaisrininkai. Bandžiau pats jam padėti išlipti. Matau, atsistojo, gyvas, sužeidimų jokių didelių nesimatė, kalbėjo, sąmoningas, dar pamačiau, kad keleivių yra, paklausiau, ar visi sveiki. Tai jie ten supanikavę rėkė, kad sveiki. Ir greitai atvažiavo gelbėtojai“, – pasakoja liudininkas.   

Pirma pranešta, kad vairuotojas prispaustas, tačiau paaiškėjo, kad jam tik tarp pedalų užstrigo koja. Nesužeisti ir keleiviai: jų autobuse buvo tik du. Vairuotojas sukrėstas, jis sako, kad į kelią išbėgo žvėris. Bandant išvengti susidūrimo įvyko tai, ko jis negalėjo numatyti:

„Šita, stirna, iš dešinės pusės. Aš apvažiuot ją norėjau, nenorėjo užmušt. Paskui akmuo po ratais, paskui mašina. Kai buvo smūgis, tai jau stabdžiai. Dingo stabdžiai. Nu ir nuvažiavau. Ir namas. – Tai visa virtinė tokių nelaimių. – Nu taip. – Bet niekas rimčiau nenukentėjo. – Ne. Visi gyvi, visi sveiki.“   

Vietinis gyventojas, jis, matyt, ne visai tiki versija apie stirną: „Sako, stirna pasimaišė. Aš gaisrininkams sakau, kokia stirna, autobusas. Dzin ta stirna. Paskui čia sako stabdžiai atsisakė. Lygus kelias, kuo čia dėti stabdžiai. Juk ne posūkis čia sustabdyt.“  

REKLAMA

Apžiūrėję eismo įvykio vietą policijos pareigūnai leido „Opel" vairuotojui išvažiuoti, iš griovio kiek apdaužytą mašiną pavyko išstumti į kelią. O štai autobusas pats išvažiuoti iš kiemo nepajėgė, atvažiavo galingas vilkikas jo ištraukti. 

Gan smarkiai apdaužytas neseniai gražiai suremontuotas namas: siena sugriauta, aplaužytas stogas.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2020-08-04 19:57:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus užmiges
Atsakyti
0

V
Viktoras
2020-08-04 20:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sako stirna isbego... tai gal briedis pavyt norejo?
Atsakyti
0

N
Nu faina
2020-08-05 00:36:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ona
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų