Aiškėja po kraupios avarijos be tėvų likusių vaikų būklė

Dviejų žmonių mirtimi pasibaigusi avariją prie Radviliškio. Į priešpriešinę eismo juostą išvažiavęs vilkikas rėžėsi į lengvąjį automobilį. Juo važiavusi šeima – vyras ir žmona – žuvo iš karto. 13-metė dukra sunkios būklės išvežta gydyti į Kauną, 16-mečiam berniukui rimtų sužalojimų išvengti pavyko. Vilkiko vairuotojas taip pat gydomas reanimacijoje, spėjama, kad sunkvežimis nevaldomas tapo sustreikavus 59-erių vyro širdžiai.

Eismą kelyje tarp Radviliškio ir Šeduvos reguliavo policija, kai susidūrė vilkikas DAF ir lengvasis automobilis „Škoda Octavia“. Juo važiavusios šeimos abu tėvai žuvo. Du kartu su jais važiavę vaikai, 13-os metų mergaitė ir 16-os berniukas, gyvi, paaugliai patyrė skirtingus sužalojimus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja po kraupios avarijos be tėvų likusių vaikų būklė

„Mergaitei yra daugybiniai kaulų lūžiai, tiek kaukolės skliautų, ilgųjų kaulų lūžių, raktikaulio, vidaus organų plyšimas yra, vidinis kraujavimas. Būklė stabilizuota Šiauliuose kiek tai įmanoma, atlikti tyrimai ir tolimesniam gydymui, gan sėkmingai, naktį yra pervežta į Kauną“, –  sako Respublikinės Šiaulių ligoninės gydytoja Margarita Valūnienė.

Trejais metais vyresnis jos brolis rimtų sužalojimų išvengė.

„Berniukui buvo didžiulis psichologinis šokas, kažkokių sužeidimų nėra, bet yra didžiulis sukrėtimas psichologinis“, – pastebi gydytoja. 

Aiškėja po kraupios avarijos be tėvų likusių vaikų būklė

Sunkvežimio vairuotojas savo automobilį sekmadienį norėjo persivaryti iš Radviliškio į Baisogalą. Tačiau nenuvažiavęs nė 10-ies kilometrų išvažiavo priešais ir susidūrė su lengvuoju automobiliu. Žmones iš baisiai suknežintos Škodos ištraukė ugniagesiai supjaustę automobilį. Kodėl sunkvežimis išvažiavo į priešingą eismo juostą ir sukėlė tragišką avariją, aiškinasi policija.

REKLAMA

„Aplinkybės yra tiriamos, ikiteisminis tyrimas pradėtas, pirminiais duomenimis, sunkvežimio vairuotojas tiesiog išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su lengvąja mašina“, – sako policijos Šiaulių apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėjas Artūras Šliavas.

Po avarijos 59-erių vilkiko vairuotojas paguldytas į Šiaulių ligoninės kardiologijos reanimacijos skyrių. Pasak medikų, nėra duomenų, kad vairuotojas būtų buvęs girtas, o plačiau komentuoti paciento būklės gydytojas nenori.

Aiškėja po kraupios avarijos be tėvų likusių vaikų būklė

„Negaliu komentuoti daug, čia yra medicininė dokumentacija ir kadangi situacija komplikuota iš tikrųjų tokia yra, tai vertinti tą būklę, kai aš pats nemačiau jos, iš tikrųjų nelabai ir etiška būtų ir, matyt, teisiškai nelabai galėčiau pakomentuoti aš šito dalyko“, – sako Kardiologijos reanimacijos skyriaus vedėjas Andrius Bubliauskas.

Avarijos vietoje artimieji policijai pasakojo, kad vyras ryte jautėsi blogai ir vartojo vaistus, tad spėjama, kad viena iš avarijos priežasčių gali būti sunegalavusi vilkiko vairuotojo širdis.


Rašyti komentarą...
.
...
2020-08-03 21:08:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų vilkikų vairuotojams daryti sveikatos patikrą kas pusę metų, nes toks vaizdas kad paskutiniu metu furistams dažnai su sveikata problemų už vairo pasitaiko, ko pasėkoje sukeliami eismo įvykiai.
Atsakyti
-20

L
Laura
2020-08-03 20:32:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gaila tėvų ir vaiku kad prarado brangiausius zmones
Atsakyti
-7

s
siais laikais
2020-08-03 21:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad normaliai net netikrina niekas kaip ir visur, pasiraso ir viskas
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų