BMW vairuotoja sostinėje sukėlė avariją, išlipusi tepasakė: „Oi, išpyliau kavą“

Pirmadienį Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., apie 12 val., įvyko BMW ir „Volvo“ automobilių avarija.

BMW vairuotoja sostinėje sukėlė avariją, išlipusi tepasakė: „Oi, išpyliau kavą“ (nuotr. Broniaus Jablonsko)
15

Pirminiais duomenimis, BMW galimai norėjo apsisukti. Vairuotojai atlikus staigų posūkį į kairę, „Volvo“, važiuojantis iš paskos, trenkėsi į priekyje važiuojančio galinę automobilio dalį.

Po patirto stipraus smūgio buvo sužeista BMW automobilio vairuotoja. Moteris patyrė akies traumą, todėl ją išsivežė greitosios pagalbos medikai apžiūrai.

Rimtesnių sužeidimų „Volvo“ automobilio vairuotojas išvengė. Vyras tikino, kad nesitikėjo tokio BMW manevro.

Avarijos metu suniokoti ir automobiliai – štai BMW automobilio kairės pusės galinė ašis persikreipė į kitą pusę, taip pat gerokai aplamdytas sparnas. Volvo automobilio priekis taip pat apdaužytas: sulankstytas sparnas, įlenktas priekinis buferis, iškritusios grotelės.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. BMW vairuotoja sostinėje sukėlė avariją, išlipusi tepasakė: „Oi, išpyliau kavą“

Pirmi BMW vairuotojos žodžiai, išlipus iš automobilio, buvo: „Oi, išpyliau kavą“.

Įvykio vietoje dirba policija, aiškinasi, kas bus kaltas dėl įvykusios avarijos. Tiesa, atvykę pareigūnai teigė, kad vyriškis turėjo praleisti BMW automobilį, tad gali būti, kad dėl autoįvykio liks kaltas  „Volvo“ vairuotojas.

Kol kas patariama skubantiems vairuotojams rinktis kitą maršrutą, kadangi eismas vyksta lėčiau nei įprastai.

 


Rašyti komentarą...
A
Aivaras
2020-08-03 14:19:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris buvo šoko būsenoje, tad visiškai normalu, jog netinkamai vertino įvykio prioritetus. Ji gavo tikrai stiprų smūgį į galvą, ir iškart antakyje susidarė stipri poodinė kraujosruva, kuri užspaudė ir akį. Menki juokai, ir pašaipus straipsniukas čia visiškai netinka.
Tikėtina, kad Volvo vairuotojas arba užsiskaitė telefone, arba per daug pasitikėjo savo įgūdžiais ir nekreipė dėmesio į kelią.
Atsakyti
-18

.
.
2020-08-03 16:33:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar informacija atitinka tikrovę?
1. avarija sukėlė Volvo nes nesilaikė atstumo, Volvo važiavo iš galo 2. sankryžoje niekas apsisukti negalėjo nes sankryžos nėra , buvo posūkis į kairę. 3. labai pašaipus tonas (video) ir straipsnis.4. Šoko būsena ir akies-galvos trauma vairuotojai kuri nekalta dėl eismo įvykio, o straipsnyje išjuokiama būtent vairuotoja.
"NESVARBU KAS KALTAS JEIGU DALYVAUJA BMW IR MOTERIS UŽ VAIRO."
PRAŠAU SUSIMĄSTYTI TV3 PORTALUI KĄ JIE FILMUOJA IR KĄ PRANEŠA.
Atsakyti
-6

K
Kentas
2020-08-04 17:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deb1las reporteris. KET pasiskaityk pries stumdamas ant moters. Volvo atsitrenke i gala ir tuo viskas pasakyta. Nesilaike saugaus atstumo. Ne jusu reikalas ka dare moteris, ji apsisukinejo, ar suko i kiema. Nesilaikai saugaus atstumo-moki bauda. Cia ne pasiteisinimas, kad nesitikejo. Is kur tokiu homo sovietikus su savo panetkem dar isvis atsiranda?
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų