Skvernelis apskundė knygos reklamą: tikina, kad pažeidė jo garbę ir orumą

Premjeras S. Skvernelis Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai apskundė knygos „Kabinetas 339“ reklamą, kurioje, anot skundo, be jo sutikimo naudojama nuomonė, atvaizdas, pažeidžiama garbės ir orumo bei dalykinė reputacija.

Saulius Skvernelis (Fotodiena/Justinas Auškelis)

Naujienų portalas 15min.lt, pirmadienį pranešęs apie Vyriausybės vadovo kovo 4 dieną pateiktą skundą, teigia nesutinkantis su jame esančiais motyvais, kadangi reklamoje vaizduojamas knygos viršelis su pieštu siluetu, taip pat pateikta garso ištrauka iš viešo posėdžio Seime.

Premjero skunde nurodoma, kad knygos reklamoje be sutikimo naudojamas atvaizdas ir balsas, pateikiama fizinio asmens nuomonė, pažeidžiama teisė į privatumą.

Taip pat nurodoma, kad be sutikimo buvo siekiama S. Skvernelį įžeisti, pažeminti, o ne informuoti visuomenę apie premjero veiklą.

Portalo teigimu, tarnybai patenkinus S. Skvernelio skundą, gali grėsti iki 100 tūkst. eurų bauda.

Pernai gruodį išleistoje knygoje „Kabinetas 339“ pasakojama apie 15min.lt žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo metus trukusį žurnalistinį tyrimą, kuriame aprašoma premjero S. Skvernelio veikla, atskleidžiami kai kurie ryšiai, knygoje aprašomi su juo susiję įvykiai, analizuojami jo sprendimai, vertinamos jų priėmimo aplinkybės.

S. Skvernelis šią knygą yra pavadinęs „literatūriniu kūriniu“.


Rašyti komentarą...
J
Jumoras
2020-08-04 06:27:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skverneli kad tu neturi reputacijos.Melagis tave garbina tik kelios palėgę bobutės o kiti tiesio tamstos nevirškina.Tu ne politikas o parofija
Atsakyti
0

R
Rytas
2020-08-03 13:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar jis turi dar orumo ?
Atsakyti
-2

v
virginija
2020-08-03 13:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
antras karbauskis tik skusti kitus ir tezino amzinai vaidina kad ji kazkas puola ir tipo neteisingai o garbes ir orumo sis ponas neturi tai ir skustis nera del ko
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų