Judrioje Vilniaus gatvėje sustabdytam girtam vairuotojui – baudžiamoji byla

Vilniuje Laisvės prospekte įkliuvo gerokai apgirtęs lengvojo automobilio vairuotojas. Vyras teisinosi, kad alkoholį vartojo tik išvakarėse, tačiau policija tokiais pasiteisinimais netiki.

Judrioje gatvėje Vilniaus gatvėje sustabdytam girtam vairuotojui – baudžiamoji byla (nuotr. Broniaus Jablonsko)
17

Prie „Pasakų parko“ stabdant automobilius momentiniai alkoholio matuokliai kelis kartus parodė, kad vairuotojai veikiausiai yra vartoję alkoholio. Visi įtarimų sukėlę vairuotojai buvo tikrinami kitu matuokliu, rodančių tikslų alkoholio kiekį. Į antrąjį matuoklį pripūtė tik vienas vairuotojas.

Pirmu pūtimu „VW Caddy“ vairuotojas įpūtė 1,64 prom. Tai vidutinis girtumas, už tiek keliama baudžiamoji byla. Praėjus maždaug pusvalandžiui girtumas buvo tikrinamas antrą kartą – antru pūtimu nustatytas šiek tiek mažesnis girtumas – 1,59 prom. Tačiau ir už tiek įvertinus galima paklaidą keliama baudžiamoji byla.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Reidas Laisvės prospekte Vilniuje

Vairuotojas sakė atšventęs vakare, tačiau nuo jo vis dar trenkė alkoholiu. Greičiausiai, jis „taisė sveikatą“ ir kitą dieną.

Už vidutinį girtumą gali grėsti ir laisvės atėmimas, tačiau jo vairuotojas veikiausiai išvengs. Teismas greičiausiai konfiskuos automobilį, skirs didžiulę baudą, ilgam atims vairuotojo pažymėjimą. Be to, liks įrašas apie teistumą.

 


Rašyti komentarą...
d
dautehyd
2020-08-03 11:30:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suąugušiems, nоrintiems sūsirasti paartnėrį, norintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų