Veryga ragina gyventojus ir toliau naudotis nuotolinėmis konsultacijomis su medikais

Vyriausybei šią savaitę nustačius, jog medikai nebeturėtų teikti pirmenybės nuotolinėms pacientų konsultacijoms, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina gyventojus ir toliau aktyviai naudotis šia galimybe.

Aurelijus Veryga (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Jis tikisi, kad dėl Vyriausybės sprendimo per karantiną susidariusios eilės planiniams vizitams pas medikus,  nepailgės, jei ir toliau dalis gyventojų paslaugas gaus nuotoliniu būdu.

„Noriu vis tiktai paprašyti naudotis tomis nuotolinėmis konsultacijomis ten, kur galima, ypatingai jei tai yra pakartotiniai atvejai. Tikrai suprantame norą žmonių, kuomet buvo įprasta fiziškai ateiti, pamatyti gydytoją, pabendrauti, nes tai suteikia papildomo saugumo jausmą, psichologinį komfortą. Bet supraskime, kad tas fizinis atėjimas susijęs su papildoma rizika“, – LRT radijui penktadienį sakė A. Veryga.

Ministrų kabinetas trečiadienį atsisakė rekomendacijos prioritetą gydymo įstaigose teikti nuotolinėms gydytojų konsultacijoms. Ar pacientui reikia atvykti į įstaigą, ar jį galima konsultuoti nuotoliniu būdu, toliau turės spręsti patys medikai. 

Siekiant didinti paslaugų prieinamumą Vyriausybė žada peržiūrėti ir kitas rekomendacijas gydymo įstaigoms.

Valstybinės ligonių kasos duomenimis, šių metų birželį apsilankymų pas šeimos gydytoją buvo beveik 60 proc. mažiau nei tą patį mėnesį pernai.

Birželį daugiau kaip 80 proc. stacio


Rašyti komentarą...
S
Selas
2020-07-31 11:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra darbo vietu kur simta kartu daugiau darbuotojai kontaktuoja su lankytojais ir turi dirbti.Kodel del taip isskiriama ,jai epidemija liecia visus vienodai
Atsakyti
0

V
Valius
2020-07-31 12:02:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už...so su tuo nuotoliniu. Jei negydo, tai nemokam ir mokesčių, o daktarai tegu negauna atlyginimų.
Atsakyti
0

E
ELA
2020-07-31 09:53:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad veryga visa gyvenimagydytusinuotoliniu budu.seimos gydytojui neimanoma prisiskamdintt,o kai prisiskambinau pabentndrauti pavyko tik su slaugytoja.jau tris savaites be vaistu esu,o vartoti turiu kasdien.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų