Artimiausias dienas orai nebus malonūs, bet savaitgalis laukia geras

Orus Europoje dabar lems du ciklonai ir viena aukšto slėgio sritis. Ties Britanija esantis ciklonas nukreipė šilumą į šiaurę, o ties Šiaurės Europa esantis ciklonas į pietus plukdys vėsų orą. Jo paplitimo ribą rodo šaltojo atmosferos fronto padėtis. Kartu su vėsesniais orais keliaus ir lietaus debesys.

Lietingi orai sostinėje (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena)

Lietuvoje dieną pietvakarių vėjo gūsiai bus stiprūs ir nemalonūs. Dangumi greitai plauks žemi draskyti debesys, iš kurių sulauksime nemalonaus šalto lietaus papliūpų. Kai kur gali pilti stiprokai ir su perkūnija.

„Kitaip tariant, orai bus nemalonūs. Vyraus debesuoti orai, bet pragiedrulių irgi pasitaikys. Stiprokas, ypač dieną, pietvakarių vėjas dangumi plukdys žemus debesis, iš kurių naktį vietomis, dieną daug kur nulis neilgai trunkantis, bet kai kada stiprokas šaltas lietus. Pasigirs ir perkūnija. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12–15, dieną šils iki 19–21, Žemaitijoje 16–18 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienį kartkartėm vis palis, bus nemaloniai vėjuota. Naktį atvės iki 12–14, dieną šils iki 19–21 laipsnio šilumos, kur nors galbūt truputį daugiau. Šeštadienį šiaurinių krypčių vėjas išliks, bet nusilps, todėl labai žvarbus nebus. Slėgis kils, todėl dangus bus menkai debesuotas arba visai giedras. Žinoma, lietaus jau nebus. Naktį atvės iki 12–14, saulėtą dieną vyraus 21–23 laipsniai šilumos, kai kur iki 24. Sekmadienį lietaus irgi nebus, o diena bus dar šiltesnė.

„Kitaip tariant, artimiausiomis dienomis orai malonūs tikrai nebus, bet savaitgalis lauks visai geras“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
a
atdiarea
2020-07-30 20:51:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetaainė suąugušiems, norintiеms sųsiraasti partnеrį, nоrintiems pašimyleti
Atsakyti
0

z
zidisra
2020-07-31 09:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suaugusiеms, nоrintiems sųsirasti pаrtnеrį, norintiems pašimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų