Jungtinėse Valstijose COVID-19 aukų skaičius viršijo 150 000

Jungtinėse Valstijose per parą buvo užfiksuota dar 1 267 naujuoju koronavirusu užsikrėtusių žmonių mirties atvejai, o bendras šios ligos aukų skaičius šalyje viršijo 150 tūkst., trečiadienį pranešė Johnso Hopkinso universitetas.

Koronavirusas (nuotr. Scanpix)

Labiausiai koronaviruso pandemijos paveiktoje šalyje per parą iki trečiadienio 20 val. 30 min. vietos (ketvirtadienio 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku taip pat buvo užfiksuoti 68 086 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, nurodė Baltimorėje įsikūręs universitetas.

Nuo vasario pabaigos, kai Jungtinėse Valstijose buvo užfiksuoti pirmieji COVID-19 pacientų mirties atvejai, šalyje mirė iš viso 150 447 koronavirusu užsikrėtę žmonės. Bendras užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo iki daugiau kaip 4,4 milijono.

Pavasario pabaigoje epidemija Jungtinėse Valstijose buvo sulėtėjusi, bet pastaruoju metu vėl suintensyvėjo, ypač pietinėse ir vakarinėse valstijose.

Ypač smarkiai nukentėjo Florida, trečiadienį paskelbusi rekordinį valstijoje mirštamumą, kai koronavirusas joje per parą pareikalavo 216 žmonių gyvybių. Floridoje bendras COVID-19 aukų skaičius dabar yra didesnis kaip 6 300.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų