Orai trumpam pagerės: pirmadienį atšilus, antradienį pradės vėsti

Šį savaitgalį Lietuva, atrodo, pateko į šiltųjų oro masių sritį. Nuo Atlanto vandenyno atslenkantis ciklonas su savimi atsineša ir lietų, tačiau bent jau rytoj jo Lietuvoje neturėtume sulaukti.

Vilnių nuplovė liūtis (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

Daugiausia kritulių Europoje bus Skandinavijoje ir centrinėje žemyno dalyje, o britų salose apsiniaukę. Viduržemio jūros ir Balkanų šalys džiaugsis šiltais ir saulėtais orais. Panašus sekmadienis turėtų būti ir lietuvių pamėgtoje Graikijoje.

Lietuvoje pasiilgusiems saulės, šis šeštadienio vakaras jos suteiks į valias. Tiesa, temperatūra bus ne tokia jau didelė, vakarėjant šiluma sparčiai mažės, ypač pajūryje. Ten nebesieks ir 15 laipsnių.

Naktis bus debesuota ir rami. Naktį jau truputį šilčiau nei ankstesnėmis paromis ir temperatūra nenukris žemiau 14-os laipsnių. Ryte sparčiai šils, ypač rytinėje šalies dalyje, kur ryte bus jau netoli 25 laipsnių, o įdienojus pietinėje Lietuvoje karštis sieks beveik 30 laipsnių.

Tiek ryte, tiek dieną visoje šalyje turėtų būti giedra, be debesų ir daugelyje šalies rajonų plieks saulė, nedideli debesys po pietų pasirodys tik šiaurinėje dalyje ir pajūryje, tačiau poilsiautojų nuotaikos neturėtų sugadinti.

REKLAMA

Klaipėdoje rytoj apie 25 šilumos, šiaurinėje Lietuvoje vėsiau – 22 laipsniai, o Aukštaitijoje kaip ir pajūryje – apie 25 laipsnius. Kaune ir Vilniuje apie 25–27 laipsnius, na o šilčiausia Dzūkijoje ir Suvalkijoje – ten 27 ir daugiau.

Per artimiausias dvi paras orai truputį keisis. Jei pirmadienį dar bus šilta, tai antradienį orai jau vės. Pirmadienio naktį apie 16, o dieną apie 26 šilumos. Tik pajūryje vėsiau – 20 laipsnių. Lietus numatomas tik Vidurio Lietuvoje, o pajūryje – debesuota.

Antradienio naktį apie 17 šilumos, o dieną apie 24. Tačiau po pirmadienio lietaus, diena bus geresnė, o pajūryje numatoma graži diena.


Rašyti komentarą...
d
deszakhti
2020-07-26 16:44:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suąugušiėms, nоrintiems sūsiraasti paartnėrį, norintiems pašimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų