Laukia permainingi orai, bet galiausiai lietus atsitrauks

Trečiadienį orai Lietuvoje buvo permainingi – rytas daug kur gražus, bet netrukus dangų nusėjo lietaus debesys, pradėjo protarpiais lyti. Šį vakarą lietaus debesys gana sparčiai tirps, nyks ir apie vidurnaktį lietus liausis, atsivers nemaži pragiedrėjimai, bet paryčiais vakaruose kai kur vėl palis. Bus vėjuota.

Ketvirtadienio rytas daug kur bus gražus, bet vėliau dangų vėl nusės lietaus debesys, vėl pradės lyti, kai kur ir ne po kartą. Tikėtina, kad lis truputį mažiau nei šiandien, bet vis tiek kur nors gali nupilti ir smarkiai, ir su perkūnija. Vėjas išliks.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai Vilniuje

„Kitaip tariant, ir rytoj orai bus šlapi. Šį vakarą palis vos kai kur, debesys tirps, atsivers giedras dangus. Paryčiais vėl pradės lyti kai kur šalies vakaruose, o dieną dangų vėl nusės lietaus debesys, iš kurių nuolat tai šen, tai ten lis lietus, kai kur gana smarkus, su perkūnija. Vėjuota bus ir naktį, ir dieną. Naktį atvės iki 10–12, rytuose 9–10, prie jūros 13–15 laipsnių, dieną šils iki 18–20, pietuose kur nors 21 laipsnio šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Penktadienio naktį palis kai kur iš pavienių debesų, dieną vėl daug kur lietus, bet dažniausiai neilgai trunkantis. Naktį atvės iki 8–10, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20–22, šalies pietuose ir 23–24 laipsnių šilumos.

Ir šeštadienio, ir sekmadienio naktimis palis labai nedaug, o gal ir visai nelis, tačiau dieną neilgai trunkantis lietus užsimiršti neleis, tačiau ir saulė dažnai nušvis. Be to, orai atšils – šeštadienį daug kur bus jau iki 25 – 26 laipsnių šilumos, šiltas bus ir sekmadienis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų