Sinoptikai prognozuoja: savaitės pabaigoje – orų pagerėjimas

Ties Skandinavijos ir Baltijos šalimis įsisuko energingas ciklonas. Jo vakariniu pakraščiu per Švediją ir Baltijos jūrą Lietuvos link plaukia nešiltas oras. Šio srauto pradžia toli šiaurėje, o pietinę vėsių orų paplitimo ribą rodo per europinę Rusijos dalį Juodosios jūros ir Alpių link nusidriekęs atmosferos frontas. Šilta tik piečiau jo.

Vilnius (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena)

Trečiadienio rytas daug kur bus gana gražus, bet vėliau dangus labai greitai apsitrauks debesimis, pragiedrulių bus mažai. Iš dangumi greitai skriejančių žemų debesų protarpiais lis, vietomis su perkūnija. Vakarų vėjo gūsiai sustiprės.

„Kitaip tariant, orai bus nekokie. Dieną protarpiais lis iš žemų dangumi greitai skriejančių debesų, kai kada pils smarkiai ir su perkūnija, be to, bus vėjuota. Paryčiais atvės iki 12 – 14, kai kur liks apie 15 laipsnių, o o vėjuotą ir lietingą dieną oras sušils iki 17 – 19, kur nors galbūt 21 laipsnio šilumos“, – pastebi N. Šulija. 

Ketvirtadienį vėsusis srautas išliks, todėl naktį vietomis, dieną daug kur lis neilgai trunkantis, bet kai kada smarkokas lietus. Perkūnija irgi galima. Geroji žinia – lis mažiau nei trečiadienį, vėjas irgi bus ne toks smarkus. Naktį oras atvės iki 10 – 12, prie pat jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 18 – 20 laipsnių.

REKLAMA

Penktadienio naktį vėl vietomis, o dieną vėl daug kur palis. Tačiau orai pasikeis – palis ir trumpiau, ir gerokai mažiau nei ketvirtadienį, o pragiedruliai bus gerokai ilgesni. Nors naktį atvės tiek pat, kiek ir ketvirtadienio naktį, dieną šils iki 21 – 23, pietryčiuose net 25 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, nemalonūs orai ilgai netruks, savaitės pabaigoje galima tikėtis tam tikro jų pagerėjimo“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
p
paibritnul
2020-07-23 08:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suąugušiеms, nоrintiеms susirаsti partnėrį, norintiems pаsimylęti
Atsakyti
0

p
paibritnul
2020-07-23 08:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suąugusiems, nоrintiems susirаsti pаrtnеrį, nоrintiеms pasimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų