Lietuvą talžo orų permainos: sostinėje liūtis jau tvindo gatves

Po Lietuvoje užsibuvusių karščių pirmadienio vakarą vėl dangų aptraukė lietaus debesys. Vilniuje, kaip ir daugelyje kitų miestų, jau prasidėjo tikra liūtis: ledukų kruša, patvinusios gatvės. 

Sostinę skalauja liūtis (skaitytojos nuotr.)
4

Dar pirmadienio dieną sinoptikai tikino, kad tokių orų permainų galima tikėtis. Tiesa, jie minėjo, kad pokyčiai turėtų prasidėti naktį. Tai reiškia, kad orai šalyje keičiasi iš esmės ir pastarosiomis dienomis vyravę karščiai atsitraukia.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinę skalauja liūtis

Kiek anksčiau pirmadienį į saulėtą dangų ėmė kilti balti kamuoliniai debesys, iš jų kai kur palijo, pasigirdo perkūnija. Šį vakarą jie neskubės tirpti, be to, iš vakarų atplauks ir naujų, todėl naktį daug kur palis. Kai kur iš miego žadins ir perkūnija. Vėjas pietų, pereinantis į vakarų, dažniausiai nestiprus.

Antradienį rytas bus nevienodas: rytinėje šalies dalyje bus debesuota, čia vietomis lis lietus. Vakarinėje šalies dalyje gali būti saulėta. Vėliau dieną didžiausi lietaus debesys iškeliaus į rytus, Lietuvoje palis tik kai kur ir dažniausiai nedaug.

REKLAMA

Trečiadienio naktį palis vos kai kur, dangus dažnai bus giedras ar menkai debesuotas, bet dieną sustiprės gūsingas vakarų vėjas, iš žemų, greitai dangumi skriejančių debesų protarpiais pils neilgai trunkantis, bet dažnai stiprokas lietus ir bus vėsu – naktį atvės iki 11–13, prie jūros liks apie 15 laipsnių, dieną temperatūra nenoriai kils iki 18–20 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį gūsingas vakarų vėjas išliks. Naktį vietomis, dieną daug kur palis neilgai trunkantis lietus, perkūnija irgi galima. Per centrinę Švediją oras Lietuvos linkui keliaus tiesiai nuo Laplandijos, todėl naktį vyraus 10–12, dieną 17–19 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų