Kaune bus profilaktiškai tiriami prekybos miestelio „Urmas“ darbuotojai

Kaune ketvirtadienį pradėti profilaktiškai tirti prekybos miestelio „Urmas“ darbuotojai, galėję turėti kontaktą su uzbekais, kuriems nustatytas koronavirusas.

(nuotr. Sauliaus Žiūros)

„Kalbant apie prekybos miestelį „Urmas“, nėra nustatyta konkrečių kontaktų, konkrečių rizikų. Visi veiksmai, kurie yra atliekami, atliekami profilaktiškai“, – pabrėžė Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Jo žiniomis, prekybos miestelyje atlikta patalpų dezinfekcija, o apie 200 įstaigos darbuotojų bus profilaktiškai tiriami dėl koronaviruso.

„Kadangi mieste nuolat atliekami profilaktiniai tyrimai įvairių sričių darbuotojų – medikų, socialinių darbuotojų, taip pat ir prekybos darbuotojų, tai šiuo metu tas resursas yra nukreiptas būtent į prekybos miestelį „Urmas“, ir pagal įmonės sudarytus sąrašus, darbuotojai, kurie mano, kad galėjo įvykti koks nors kontaktas, jie profilaktiškai bus visi ištirti tam, kad būtume garantuoti, kad šioje organizacijoje nebuvo grėsmių“, – žurnalistams sakė P. Keras.

Pirmuosius rezultatus planuojama turėti jau penktadienį.

Prekybos miestelio darbuotojai tiriami dėl galimo kontakto su bendrovės „Hegelmann Transporte“ darbuotojais, kuriems patvirtintas koronavirusas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų