Lytinius organus Šiaulių tualete filmavęs vyras išgirdo nuosprendį

Viešajame tualete žmonių lytinius organus slapta kamera filmavęs šiaulietis Sigitas Balsevičius sulaukė teismo verdikto.  Vyriškis išvengė ir realios laisvės atėmimo bausmės. Šiaulietį susekti ir įrodyti jo kaltumą pavyko, nes jis įrenginėdamas kamerą nusifilmavo save pats.

Vaizdo kamerą iš automobilinio registratoriaus Sigitas Balsevičius įrengė viešajame biotualete Šiauliuose, prie žymiosios lapės. Jis slapta filmavo žmones, atliekančius gamtinius reikalus. Šiandien vyras nuteistas už pornografinio turinio filmavimą, kuriame buvo ir mažamečių vaikų, bei informacijos apie asmens privatų gyvenimą rinkimą.

„Kaltinamajam paskyrė laisvės apribojimo bausmę, subendrintą, ir paskyrė įpareigojimus atitinkamai būti namuose atitinkamu laikotarpiu, dalyvauti elgesio pataisos programoje. Pradėti dirbti, užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje“, – sako teisėja Daiva Domeikienė.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į teismą grįžo lytinius organus tualete filmavęs įtariamasis: teigia, kad jį pakišo

Teismas kaltinamąjį įpareigojo bausmės vykdymo laikotarpiu, naktį nuo 23 iki 6 val., būti namuose. Tačiau anksčiau paskirtos pusaštunto tūkstančio eurų baudos subendrinus bausmes teismas šiandien jau nebeskyrė.

Pats kaltinamasis prieš kelias savaites vykusiame tesimo posėdyje gynėsi neįrenginėjęs kameros ir teigė, kad nėra jokių įrodymų, patvirtinančių jo kaltumą. Pagal bylą, iš klozeto išimtoje elektroninėje laikmenoje rasta net 340 įvairių vaizdo įrašų su lytiniais organais stambiu planu.

„Aš tokių dalykų nedariau, pas mane įrašų nėra jokių ir nieko nerado. Kratą darė, absoliučiai nieko nerado. Tai kokie čia gali būt įrodymai? Kas tualete yra manęs nejaudina. Aš ne tualeto savininkas“, – pasakoja kaltinamasis Sigitas Balsevičius.

REKLAMA

Pasak Balsevičiaus, jam kaltė buvo suversta neturint svarių įkalčių:

„Ei, nebejuokaukit, aš tam tualete nesu buvęs gyvenime. Nusimyžt, atsiprašant. Ką jau kalbėt, kad įrenginėt. Pakišo ir viskas, kai durniuko vietoj palikau dabar.“

Vis tik surinktos medžiagos teismui pakako, kad pripažinti vyrą kaltu. Siūlo galu narpliojant šią bylą tapo paties Sigito Balsevičiaus atvaizdas, kurį šiaulietis nusifilmavo įrenginėdamas kamerą tualete. Asmens tapatybę patvirtino ir ekspertai. 

Kaltinamasis turi 20 dienų apskųsti nuosprendį.


Rašyti komentarą...
K
Kokia nieksybe..britku..
2020-07-17 00:52:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks senas diedas uzsiima iskreptai, juk jau esi pagyvenes ,neberupetu tokie " vaizdai ", juk dar pasuglystes metai, tai visur viskas idomu. Na, cia...sy...cius fotografuoti..chaosas vyksta su siuo diedu. Geda ir slykstu. Eik dirbti, neslankiojes6 apie sikinykus..
Atsakyti
0

S
Simas
2020-07-17 10:04:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai senas pirdyla,užsimanė žiūrėti į užpakius...
Atsakyti
0

p
pridefest 2020
2020-07-17 08:53:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
LGBZT atstovas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų