Baltarusijoje patvirtinta 250 naujų COVID-19 atvejai, šeši pacientai mirė

Baltarusijoje per pastarąją parą nustačius 250 naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, bendras jų skaičius pirmadienį pasiekė 63 804, o dar šeši pacientai mirė, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Išvakarėse buvo pranešta apie 284 naujus užsikrėtimo atvejus.

„Per visą infekcijos plitimo laikotarpį šalies teritorijoje mirė 429 pacientai (liepos 5-osios duomenimis – 423), kuriems buvo nustatyta koronavirusinė infekcija ir kurie taip pat sirgo įvairiomis lėtinėmis ligomis“, – rašoma ministerijos paskelbtame pranešime.

Ministerija taip pat nurodė, kad iki pirmadienio šalyje pasveiko ir buvo išrašyti iš ligoninių 51 120 asmenų, persirgusių COVID-19.

Ministerijos duomenimis, šalyje jau atlikta 1 074 240 testų koronavirusinei infekcijai nustatyti.


Rašyti komentarą...
S
Saulė
2020-07-07 21:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsienyje daug kur ribojama, išskyrus spec.transportą. Kaip siūlo jis tiekėjams prekes vežti ratais. Kokios kuro išlaidos? Kavinės verkia ir šoka pagal dudelę, o kiti sektoriai nusispjauti? Tai kur čia laisvė? Kavinėms pakelti prekių atvežimo kainą, nieko kito. Apie taršą kalba, bet ji tik padidės nes tenka didesnius ratus daryti, kad privažiuoti prie reikiamų vietų, ką galėdavai padaryti važiuojant anksčiau. Remiasi švedų pavyzdžiu, o kur kitų šalių patirtis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų