Dėl Covid-19 intensyviau testuos dviejuose Lietuvos rajonuose

Vilniaus ir Radviliškio rajonų gyventojai liepos 6-12 dienomis bus intensyviau profilaktiškai tiriami dėl koronaviruso infekcijos. Šiose savivaldybėse fiksuojamas didesnis sergamumas šia infekcija nei kitose Lietuvos savivaldybėse.

Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)

Patvirtintas Lietuvos epidemiologinis rodiklis yra 1,5 atvejų, tenkančių 100 tūkst. gyventojų. Testavimo apimtys didinamos tose savivaldybėse, kuriose sergamumas yra didesnis nei šis rodiklis ir per paskutines 14 dienų yra nustatytas daugiau nei vienas užsikrėtimu koronaviruso infekcija atvejis.

Vilniaus rajone sergamumo rodiklis šiuo metu yra 7, o Radviliškio rajone – 5,7.

Tad šiose savivaldybėse kitą savaitę profilaktiškai bus tiriami gydymo įstaigų darbuotojai. Gydymo įstaigų pacientai šiose savivaldybėse bus tiriami atsitiktine tvarka.

Kiti darbuotojai, kurių darbo specifika susijusi su klientų aptarnavimu, pavyzdžiui, dirbantys vaistinėse, parduotuvėse, minėtose savivaldybėse, bus tiriami atsitiktine tvarka. Jų registracija bus vykdoma Karštąja koronos linija telefonu 1808, žmonės turės atvykti į mobiliuosius punktus.

Praėjusią savaitę savivaldybių, kuriose 14 dienų sergamumas koronaviruso infekcija, skaičiuojamas 100 tūkst. gyventojų, didesnis už Lietuvos vidurkį, buvo penkios. Sumažėjus sergamumui intensyviau testuojami nebebus Vilniaus miesto bei Širvintų ir Šalčininkų rajonų gyventojai.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-07-03 17:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakcinos neturi sertifikatų, netestuotos, nebandytos, bandymai atliekami ant žmonių. NEĮMANOMA PAGAMINTI VAKCINŲ NUO VISŲ GRIPO ( O ŠIS VIRUSAS YRA VIENAS IŠ 100 GRIPO ŠTAMŲ!!!!!) ŠTAMŲ, NES VISI VIRUSAI MUTUOJA, TAI YRA ĮRODYTA MOKSLIŠKAI!!!!!!! GEICAI RUOŠĖSI ŠIAI " PANDEMIJAI" 10 METŲ, O SPALIO MĖNESĮ ĮVYKO PARUOŠIAMASIS SUVAŽIAVIMAS, KURIAME BUVO ĮVARDINTA 65 MILIJONAI MIRČIŲ NUO VIRUSO( taip buvo paskaičiuota kompiuteriu), O LIKUSIEJI TURI PAGAL JŲ PLANĄ VAKCINUOTI, TAIP SUMAŽINANT LIKUSIŲ ŽMONIŲ GYVENIMO TRUKMĘ. O TOKIE VAISTAI, KAIP RAMDESEVIRAS YRA NEPATIKIMI.
Atsakyti
-2

j
jooo....
2020-07-03 17:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra taip,tokia realybe ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų