Nausėda sveikina lietuvius su Valstybės diena: mums nieko nėra neįmanomo

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda sveikina Lietuvos žmones su Valstybės diena. 

Gitanas Nausėda

„Mieli Lietuvos žmonės,

sveikinu Jus su Valstybės diena!

Liepos 6-oji mums leidžia mintimis grįžti į Lietuvos ištakas – lemtingą akimirką, kai įsibėgėjo mūsų bendros istorijos tėkmė.

Kartu su karaliumi Mindaugu pirmąkart įžengę į Vakarus, iki šiol judame pasirinktu keliu. Išaugę ir subrendę Europos valstybių šeimoje, mes liekame atviri tiems, kurie myli laisvę ir laikosi įstatymų.

Istorija mus moko teisingų pasirinkimų: puoselėti vienybę ir savitarpio supratimą, tiesti vienas kitam ranką, o ne atstumti, kartu siekti to, kas atrodo drąsu ir sunkiai pasiekiama.

Kartais tereikia išdrįsti. Todėl šiandien kviečiu: dažniau didžiuokimės tuo, kas jau pasiekta, ir drąsiai keiskime tai, kas mums Lietuvoje nepatinka.

Visi esame istorijos kūrėjai. Tai reiškia: mums nieko nėra neįmanomo!

Gražios šventės!“ – sveikinime cituojamas G. Nausėda. 


Rašyti komentarą...
N
Nesąmonė
2020-07-06 08:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponas Prazidente sakot nėra neįmanomo jiau trisdešimt metų tą patį giesmele jiu aišku viskas įmanoma o mums žmonims Lietuvos kas į gerą pasikeitė per 30 metu niekas , viskas brangsta atlyginimai maži , pencijos mažiausios ES tai kam giedate toks nesąmones Prazidente , sakykite kaip yra ir nekvailinkite žmonių , jius nusipelnė te gyventi geriau VISA PONIJE ,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų