Kėdainių rajone nuo policijos milžinišku greičiu sprukęs girtas ukrainietis trenkėsi į priekyje važiavusį kitą automobilį, šis lūžo atsitrenkęs į medį, o abu juo važiavę jaunuoliai žuvo. Kaltininko automobilis nuskriejo į namą ir nugriovė verandą. Namo gyventojai pasakoja apie patirtą siaubą, o policija praneša, kad tragiškos avarijos kaltininkas baustas ir anksčiau. 

Josvainiškiai dalijasi tragiškos nakties vaizdais. Į medį atsitrenkusi „Audi" liko tik metalo krūva. Ja važiavę du jaunuoliai žuvo iš karto.

Josvainiuose gyvenanti moteris neslepia jausmų.

 „Man tai šiurpai eina, abu žuvo, tragedija, ką šeimom, kai girtas kažkoks atvaro".

Girtas kaltininkas ne tik pražudė du vaikinus, bet ir sugriovė namą miestelyje. Jo vairuotas automobilis įstrigo tarp griuvėsių. Namo savininkė sako baisų trenksmą išgirdusi apie pusė dviejų nakties, buvo kietai įmigusi, kai į kambarį pažiro plytos ir stiklai.

Sugriauto namo savininkė sako per miegus iš pradžių nesupratusi, kas vyksta. 

„Nugriauta viskas yra, kambarys pilnas. Į lovą primetė akmenų, pusė dviejų nakties. Buvau užmigus, kaip stuktelėjo. Galvoju, ko čia daužosi", – sakė namo savininkė Danutė Lipnickienė.

REKLAMA

Prabilo tragiškos avarijos netoli Kėdainių liudininkė

Prabilo tragiškos avarijos netoli Kėdainių liudininkė

Iš verandos liko tik plytgalių krūva. Moteris rodo išdarkytų namų nuotraukas ir sako patyrusi šoką. 

„Čia kaimynai atlėkė staigiai, sako, pažiūrėt, ar tavęs neužmušė. Ir iškvietė man greitąją, aš pradėjau lovoj varytis, stresas"

Aiškėja, kad miestelyje prasiautė girtas Ukrainos pilietis. Pranešimo apie galimai neblaivų vairuotoją Kėdainiuose pareigūnai sulaukė apie pirmą valandą, jį išvydę, bandė stabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso ir prasidėjo gaudynės.

„Įjungti specialūs policijos signalai, tačiau vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti ir padidino greitį, vėliau buvo persekiojamas automobilis ir įvyko nelaimė", – sakė Kauno policijos viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Pareigūnai pažeidėją vijosi apie 7 kilometrus. Ukrainietis link Josvainių skriejo – jo spidometras po avarijos užstrigo ties 180 padala. Pasiekus miestelį, jo kelyje pasitaikė kitas automobilis, ukrainietis į ją rėžėsi net nestabdydamas.

Liudininkai pasakoja apie taranuotame automobilyje žuvusius jaunuolius.

„Tie važiavo priekyje, o iš užpakalio trenkė ant tokio greičio, jei ant 180 spidometras užsikirtęs."

„Audi" į medį nusviedė tokia stipri jėga, kad mašina lūžo pusiau – iš jos jau be gyvybės ženklų ištraukti du jaunuoliai – 22-ejų vairuotojas ir 18-metis keleivis. Jie abu gyveno gretimame kaime.

Vietos gyventojas pasakoja: „Juos stūmė į medį, apkabino medį ir viskas – čia greitis tai geras turėjo būt, jei visa veranda subyrėjo."

REKLAMA

Nevaldomas kaltininko automobilis išrovė gyvatvorę, sugriovė verandą ir sustojo tik atsitrenkęs į namo sieną. 48-erių apsvaigęs vairuotojas liko įkalintas mašinoje.

„Automobilis degė, tai kaimynai atnešė užgesint. Pas jį balionas, tai jei būtų sprogęs, tai neaišku, kaip būtų buvę", – siaubingą naktį prisimena sugriauto namo šeimininkė.

Po avarijos ukrainiečio automobilyje pareigūnai rado alkoholio. Šiuo metu kaltininkas gydomas Kauno klinikose, jį akylai saugo pareigūnai. Aiškėja, kad kelių gaidelis jau ne kartą baustas.

„Mūsų žiniomis, jis dirbo ir gyveno Kėdainių mieste. Turime duomenų apie ankstesnius jo tam tikrus pažeidimus, tai kelių eismo taisyklių pažeidimai", – kalbėjo D. Pliavga.

Dėl šios tragiškos avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaltininkui gresia iki 10-ies metų nelaisvės.

Iksas
2020-06-26 20:45:06
Jam tik gresia iki 10 metu, dar sušvelnino ir paskui už gerą elgesį dar nukirps. Ar ne metas peržiūrėt baudžiamąjį kodeksą ir su bausmė kažką daryt, nes nebejuokinga. Už kontrabanda ir vagystės gauna beveik tiek pat kaip už žmogžudystės. Nesuprantu ko bomžai laukia, zudykit, sėdėsi šiltai visada maisto gausit, nereikės po konteinerius nardyt.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Gintaras 2020-06-29 20:23:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Policija dar gerai neismano savo darbo, kaip tinkamai sulaikyti beglius.    ATSAKYTI
As 2020-06-29 08:32:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl policija vaikosi beglius ar jie nemoka dyrbt ar jie tik ziopliai neismanantys savo darbo as labai daug kartų esu kitus straipsnius skaicius kad per policijos vaikymasi kas nors zuvo jau ne pirmas kartas ir policija niekaip nepasimoko as paprasta pilietė ir tai suprantu kad girtų negalima vaikytis nes lekdamas jis ka nors užmuš mūsų policijai gėda čia jie labiausiai ir kalti galėjo jį su nepazimeta masina sekti ramiai kol būtų pats sustojas ar stabdyti o čia vaikėsi su mirgalkem žinai ir aš jai mane taip vytusi bekciau nuo policijos    ATSAKYTI
Gene 2020-06-28 18:10:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kada policininkai nustos gainioti jau proto neturinčius bėglius....kalčiausi policininkai manau nejaugi nebuvo galimybiu kažkam iš priekio užkirsti kelia lekiančiam....nejaugi nebuvo galimybės pasikviesti pagalba iś kito rajono...tik nevaikyti ...tik kvailiu ar apdujusiu nevaikyti....tik čia policija manau kalta labai....   ATSAKYTI
As 2020-06-28 16:31:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Policininkai irgi kalti,neatliko savo darbo profesionaliai.uzvijo girta..ir atsitiko baisi nelaime....uzuojauta vaikinu tevams...   ATSAKYTI
Uzuojauta 2020-06-28 16:23:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal nereikejo policininkams jo vytis???gal reikejo kitaip sia problema spresti???   ATSAKYTI
Irena 2020-06-28 14:52:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Du jauni vaikinai žuvo. Kartu žuvo jų negimę vaikai,jų anūkai. Ištisos kartos. Turėtų būti daug griežtesnė bausmė. Iki gyvos galvos.   ATSAKYTI
Taip, 2020-06-28 13:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
šiuo atveju, padaiguoti kelių ereliai, yra žūties bendrininkai.    ATSAKYTI
Darioska 2020-06-27 21:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tikrai nereikia vaikytis įtartinų automobilių nes labai daug nukenčia nekaltų žmonių. Tikrai turi pakankamai priemoniu kad ta automobilį sustabdytu nesukeliant tokių skausmingų pasekmių, norėtusi didesnio profesionalumo iš policijos pusės. Uźuojauta jaunų vyrukų šeimoms   ATSAKYTI
uzuojauta 2020-06-27 18:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikrai nesuprantu policijos elgesio,tokiu greiciu vytis nusikalteli. policije,juk mato nr automobilio,mato kompe viska. Kaip taisykle nusikalteliui ir velnias padeda pagalve,o zusta nekalti zmobes..gaila labai zuvusiu,sis baltarusis atsedes kalejime ir toliau gyvens,o tu a+a jaunuolai jau neatsikels.. skaudu labai zuvusiuju   ATSAKYTI
Taip 2020-06-27 11:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neturėtų būti ,kam vytis numerius matai perdavei civiliai mašinai ,ir tegul be jokio itarimo seka jis kažkur būtų sustojes ,ie tada su juo kiti reikalai ,o dabar vejasi jie visada būna girti ,ir lekia kol neiviksta nelaimė negalima vytis nes žūsta nekalti žmonės,ir čia ne pirmas atvejis turėtų policininkai susimastyti kažkokiu gal ,ir kitu būdu tada išvengtume nekaltų žmonių mirčių labai gaila jaunų vaikinukų žūvo per kažkokį valkatą ,o policini kai turėtų ju nebegaudyti per180km per val pasekmės žiausios   ATSAKYTI
Blinda 2020-06-28 13:07:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip tai tiesa, reikia kartu bausti ir kelių erelius, protingi tokiu greičiu būtų nesivaike, o čia matomai buvo dar padaiguoti salabonai.
  
bertas 2020-06-27 05:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip,o ka,tokie jau ystatymai pas mus.O pazvelkim kitaip,yragi taip pas mus kad,sukelus didziule siaubinga avarija,zustant zmonems,tas kaltininkas yra visai nieko nebaudziamas,galima sakyt kad netgi polisu musu visu netgi ir apdovanojamas! Apdovanojamas nelieciamybe! Viskas gerai,viskas ok! Prisiminkim kiek laiko atgal kai polisai(tariami),tai yra zmogzudziai,uzmuze keleta mokaleiviu iskart.Ka jam blet tam jaunam polisui kuris su savo chebrantais tai padare,kas jam buvo uztai? Ogi nieko,visai,atsedejo metelius,ir laisvas.Tik aisku tai jkad jau teisetvarkoje jis visa gyvenima nebedirbs Cia tik galima dabar taip pasakyt,mielas M,p,Skerneli,kada sureamdysi galutinai tuos gatviu chuliganus zmogzudzius! Turi buti taip,virsijai leistina greity,tau atimta teise vairuot visam gyvenimui.Prazudei zmones,ar zmogu,kalejimas vienutej iki gyvos galvos be jokiu islygu! Tiktai taip,tik taip galima sutramdyt tikius zmogzudzius.   ATSAKYTI
As 2020-06-27 22:57:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu pasersim dar viena ukrainieti  
As 2020-06-26 23:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Du vauni vaikai kapuose, sugriautas namas, bėgimas nuo pareigūnų, girtumas ir tik iki 10 metų...    ATSAKYTI
jo 2020-06-27 18:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tik lt tokie istatymai palankus issigimelems  
As 2020-06-28 13:57:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai ziauru,du jaunus vaikus užmušęs parazitas 10 metu tik gal gaus,ir taip tik gal,baisu užuojauta tėvams  
Blaivininkas 2020-06-26 21:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ir be teismo aišku, kad kaltininkas nekaltas, nes buvo girtas, kadangi tikroji nelaimės priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, nealkoholiniu alumi, širdies lašais, su Prezidento palaiminimu tebelaikoma buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse ir visi tyli, patenkinti, vaidina teisuolius... Gėda.   ATSAKYTI
Iksas 2020-06-26 20:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jam tik gresia iki 10 metu, dar sušvelnino ir paskui už gerą elgesį dar nukirps. Ar ne metas peržiūrėt baudžiamąjį kodeksą ir su bausmė kažką daryt, nes nebejuokinga. Už kontrabanda ir vagystės gauna beveik tiek pat kaip už žmogžudystės. Nesuprantu ko bomžai laukia, zudykit, sėdėsi šiltai visada maisto gausit, nereikės po konteinerius nardyt.    ATSAKYTI
Ryčka 2020-06-26 20:33:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Nesuprantu policiją vijosi tai jie irgi kalti dėl žuvusių jaunų žmonių, nebūtų persekioja ir nebūtų tokių skaudžių pasekmių, galima buvo kitaip šitą xaxola sustabdyti, o dabar ne reikia patiems parodyti kokie kieti, o gavosi parodė savo kvailumą, galėjo pastiprinimo prašyti.    ATSAKYTI
Laima 2020-06-27 06:44:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano nuomonė taip pat, kiek žūna per gaudynės žmonių
  
Sara 2020-06-26 20:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jau ir ukraina puola Kėdainius,tata užsnūdo,jokios reakcijos?   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Klaipėdoje policijos ekipažas nulaužė šviesoforą: bandė išvengti susidūrimo su BMW (nuotr. Reidas TV)
Klaipėdos miesto centre sekmadienį Neringos patruliai su „Škoda Octavia” nuvertė šviesoforą, praneša „Reidas TV“. Incidentas įvyko Liepų ir H. Manto g. sankryžoje. ...
Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Mažeikių rajone nepilnametis sumušė neblaivų vyrą.  Policijos pranešime teigiama, kad šeštadienio pavakarę, apie 19. 20 val. Viekšnių miestelyje, namo kieme, nepilnametis ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Sekmadienis prasidėjo skaudžia eismo nelaime Klaipėdos regione. 10.11 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Marijampolės rajone vyriškis kreipėsi į medikus, nes jis, esą nukentėjo nuo policininkų.  Policijos departamentas nurodo, kad sekmadienio naktį į ligoninę kreipėsi vyras, ...
Greitoji (nuotr. stop kadras)
Tauragėje automobiliu partrenktas nepilnametis.   Pasak policijos pranešimo, šeštadienį, apie 11.30 val. Tauragės Ateities take nukentėjo nepilnametis. Vyras, gimęs ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų