Mirtinos avarijos prie Kėdainių liudininkė pabudo nuo į kambarį lekiančių plytų ir stiklų

Kėdainių rajone nuo policijos milžinišku greičiu sprukęs girtas ukrainietis trenkėsi į priekyje važiavusį kitą automobilį, šis lūžo atsitrenkęs į medį, o abu juo važiavę jaunuoliai žuvo. Kaltininko automobilis nuskriejo į namą ir nugriovė verandą. Namo gyventojai pasakoja apie patirtą siaubą, o policija praneša, kad tragiškos avarijos kaltininkas baustas ir anksčiau. 

Josvainiškiai dalijasi tragiškos nakties vaizdais. Į medį atsitrenkusi „Audi" liko tik metalo krūva. Ja važiavę du jaunuoliai žuvo iš karto.

Josvainiuose gyvenanti moteris neslepia jausmų.

 „Man tai šiurpai eina, abu žuvo, tragedija, ką šeimom, kai girtas kažkoks atvaro".

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška avarija Kėdainių rajone: žuvo du jauni vyrai, kaltininkas – galimai girtas

Girtas kaltininkas ne tik pražudė du vaikinus, bet ir sugriovė namą miestelyje. Jo vairuotas automobilis įstrigo tarp griuvėsių. Namo savininkė sako baisų trenksmą išgirdusi apie pusė dviejų nakties, buvo kietai įmigusi, kai į kambarį pažiro plytos ir stiklai.

Sugriauto namo savininkė sako per miegus iš pradžių nesupratusi, kas vyksta. 

„Nugriauta viskas yra, kambarys pilnas. Į lovą primetė akmenų, pusė dviejų nakties. Buvau užmigus, kaip stuktelėjo. Galvoju, ko čia daužosi", – sakė namo savininkė Danutė Lipnickienė.

REKLAMA

Prabilo tragiškos avarijos netoli Kėdainių liudininkė

Iš verandos liko tik plytgalių krūva. Moteris rodo išdarkytų namų nuotraukas ir sako patyrusi šoką. 

„Čia kaimynai atlėkė staigiai, sako, pažiūrėt, ar tavęs neužmušė. Ir iškvietė man greitąją, aš pradėjau lovoj varytis, stresas"

Aiškėja, kad miestelyje prasiautė girtas Ukrainos pilietis. Pranešimo apie galimai neblaivų vairuotoją Kėdainiuose pareigūnai sulaukė apie pirmą valandą, jį išvydę, bandė stabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso ir prasidėjo gaudynės.

„Įjungti specialūs policijos signalai, tačiau vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti ir padidino greitį, vėliau buvo persekiojamas automobilis ir įvyko nelaimė", – sakė Kauno policijos viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Pareigūnai pažeidėją vijosi apie 7 kilometrus. Ukrainietis link Josvainių skriejo – jo spidometras po avarijos užstrigo ties 180 padala. Pasiekus miestelį, jo kelyje pasitaikė kitas automobilis, ukrainietis į ją rėžėsi net nestabdydamas.

Liudininkai pasakoja apie taranuotame automobilyje žuvusius jaunuolius.

„Tie važiavo priekyje, o iš užpakalio trenkė ant tokio greičio, jei ant 180 spidometras užsikirtęs."

„Audi" į medį nusviedė tokia stipri jėga, kad mašina lūžo pusiau – iš jos jau be gyvybės ženklų ištraukti du jaunuoliai – 22-ejų vairuotojas ir 18-metis keleivis. Jie abu gyveno gretimame kaime.

Vietos gyventojas pasakoja: „Juos stūmė į medį, apkabino medį ir viskas – čia greitis tai geras turėjo būt, jei visa veranda subyrėjo."

Nevaldomas kaltininko automobilis išrovė gyvatvorę, sugriovė verandą ir sustojo tik atsitrenkęs į namo sieną. 48-erių apsvaigęs vairuotojas liko įkalintas mašinoje.

„Automobilis degė, tai kaimynai atnešė užgesint. Pas jį balionas, tai jei būtų sprogęs, tai neaišku, kaip būtų buvę", – siaubingą naktį prisimena sugriauto namo šeimininkė.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kėdainių rajone per tragišką avariją sudaužyti automobiliai

Po avarijos ukrainiečio automobilyje pareigūnai rado alkoholio. Šiuo metu kaltininkas gydomas Kauno klinikose, jį akylai saugo pareigūnai. Aiškėja, kad kelių gaidelis jau ne kartą baustas.

„Mūsų žiniomis, jis dirbo ir gyveno Kėdainių mieste. Turime duomenų apie ankstesnius jo tam tikrus pažeidimus, tai kelių eismo taisyklių pažeidimai", – kalbėjo D. Pliavga.

Dėl šios tragiškos avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaltininkui gresia iki 10-ies metų nelaisvės.


Rašyti komentarą...
I
Iksas
2020-06-26 20:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam tik gresia iki 10 metu, dar sušvelnino ir paskui už gerą elgesį dar nukirps. Ar ne metas peržiūrėt baudžiamąjį kodeksą ir su bausmė kažką daryt, nes nebejuokinga. Už kontrabanda ir vagystės gauna beveik tiek pat kaip už žmogžudystės. Nesuprantu ko bomžai laukia, zudykit, sėdėsi šiltai visada maisto gausit, nereikės po konteinerius nardyt.
Atsakyti
-4

A
As
2020-06-26 23:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Du vauni vaikai kapuose, sugriautas namas, bėgimas nuo pareigūnų, girtumas ir tik iki 10 metų...
Atsakyti
-2

u
uzuojauta
2020-06-27 18:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai nesuprantu policijos elgesio,tokiu greiciu vytis nusikalteli. policije,juk mato nr automobilio,mato kompe viska. Kaip taisykle nusikalteliui ir velnias padeda pagalve,o zusta nekalti zmobes..gaila labai zuvusiu,sis baltarusis atsedes kalejime ir toliau gyvens,o tu a+a jaunuolai jau neatsikels.. skaudu labai zuvusiuju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų