Tragiškos avarijos Kėdainiuose detalės: du jaunuolius vairuotojas pražudė sprukdamas nuo policijos Tikrintis girtumą atsisakė

Sukrečianti avarija Kėdainių rajone įvyko naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 1 val. 25 min., kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškis.

Tragiška avarija Kėdainių rajone: žuvo du jauni vyrai, kaltininkas – galimai girtas (nuotr. Kėdainių r. sav. mero V. Tamulio) (nuotr. facebook.com)
10

Pranešama, kad automobilis „Mercedes Benz C 180“, vairuojamas galimai neblaivaus vyro (g. 1971 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Audi A4“, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį.

Savo ruožtu automobilis „Mercedes Benz C 180“ po smūgio nuvažiavo nuo kelio ir sustojo atsitrenkęs į namą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškos avarijos vietoje

Per šį siaubingą eismo įvykį žuvo automobilio „Audi A4“ vairuotojas (g. 1998 m.) ir kartu važiavęs keleivis (g. 2001 m.), o avarijos kaltininkas, automobilio „Mercedes Benz C 180“ vairuotojas, paguldytas į ligoninę.

Aiškėja, kad prie „Mercedes“ vairo sėdėjo Ukrainos pilietis. Jis įvykio vietoje atsisakė tikrintis alkotesteriu. Todėl nuvežus į ligoninę buvo paimtas kraujas. Teisiškai Lietuvoje atsisakymas tikrintis blaivumą prilygsta sunkiam girtumo laipsniui.

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, šis tragiškas eismo įvykis nutiko dėl neadekvačios Ukrainos piliečio reakcijos pamačius policijos pareigūnus. „Mercedes“ greitis galėjo būti itin didelis. Prieš tai vairuotojas keletą minučių buvo persekiojamas policijos ekipažo.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška avarija Kėdainių rajone: žuvo du jauni vyrai, kaltininkas – galimai girtas


Rašyti komentarą...
G
Ginta
2020-06-26 08:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokį parazitą prikalti prie kryziaus ir tegu kankinasi kol galą gaus.Nekaltus zmones prazude,tiek skausmo šeimoms.Naktį labai pavojinga važinetis.Ot velnio ispera
Atsakyti
-2

A
Andžela
2020-06-26 09:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blemba kada tuos urodus pradės tiesiog šaudyt vietoj ...tokie jauni žmonės žuvo
Atsakyti
0

Z
Zita
2020-06-26 09:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įkalinti iki mirties , vienutėje.
Mūsų vaikus pražudė, girtuoklis!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų