Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas, europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis sako, kad partija jau ruošiasi Seimo rinkimams ir dėlioja planus, tačiau išlieka paslaptingas. Dar neatskleidžia, kas ves partijos sąrašą ir nelinkęs pranešti, ar pats juose dalyvaus. Savo kandidatus įvardys tik liepos antroje pusėje.

Valdemaras Tomaševskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Valdemaras Tomaševskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Tačiau partijos pirmininkas noriai kalba apie jų deleguotus du ministrus ir giria jų darbus kovoje su pandemija. O susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių lydinčius skandalus vadina persekiojimu ir tam turi savo paaiškinimus.

Naujienų portalas tv3.lt pakalbino V. Tomaševskį apie artėjančius Seimo rinkimus, galimą bendradarbiavimą su kitomis partijomis po rinkimų, apie pandemijos situaciją, valdančiąją koaliciją ir ministrą J. Narkevičių lydinčius skandalus. V. Tomaševskis prisiminė ir pokalbius su prezidentu Gitanu Nausėda prieš J. Narkevičiui patenkant į ministro kėdę.

Valdemaras Tomaševskis

Prasidėjo rinkiminės kampanijos prieš artėjančius Seimo rinkimus. Kaip koronavirusas gali paveikti Seimo rinkimų baigtį?

REKLAMA

Šiandien dar sunku atsakyti, nes mes nežinome, kas bus rudenį. Gali ateiti antroji koronaviruso banga. Bet, bet kokiu atveju, paveiks. Rinkėjai dabar pamatė, kad Vyriausybė dirba sklandžiai su stipriu premjeru priešakyje, sveikatos apsaugos ministras Aurelijumi Veryga ir kartu mūsų ministrai dirba gerai.

Mūsų ministrams taip pat teko didelis krūvis suvaldant pandemiją. Tiek vidaus reikalų ministrei Ritai Tamašunienei, tiek susisiekimo ministrui J. Narkevičiui. Ne visose šalyse Vyriausybės narių reitingai augo, bet mūsų Vyriausybei buvo tiesos valanda ir paaiškėjo, kad ji dirbo gerai.

Artėjant Seimo rinkimams partijos jau pradėjo skelbti kandidatų sąrašus ir pavardes. Kas ves jūsų sąrašą?

Mes dar neturime sprendimo, bet turime labai platų asmenų ratą, kurie tai gali daryti. Nenorėčiau dar iš anksto minėti pavardžių ir formuoti nuomonės. Dabar skyriuose vyksta reitingavimas, tai šis procesas dar užtruks.

Dar reikia suderinti kitus klausimus: kas gali vesti, kas ir kokias pareigas užima. Įstatymai taip sukonstruoti, kad nėra laisvės sprendimams. Aš pats esu raginamas vesti sąrašą, bet kol kas sprendimo neturiu, bet taip gali būti.

Tai ar jūs pats dalyvausite? Jei kandidatuosite į Seimą, tai sėkmės atveju Europos Parlamento nario mandatą prarastumėte?

Negalima apriboti kandidatų „balotiravimosi“, bet pas mus taip yra. Bendras fonas Lietuvoje toks, kad sudaromos problemos. Bet mes priimsime tą sprendimą, kuris bus optimaliausias. Sąrašas paaiškės, nes mes iki rugpjūčio 8 dienos turime pateikti juos. Liepos antroje pusėje jau bus aišku.

REKLAMA

2016 metų Seimo rinkimų sąrašo viršuje buvo R. Tamašunienė. Ar šiemet ji taip pat pretenduoja?

Taip, ji yra tarp galimų kandidatų ir mes turime daug jų. R. Tamašunienė turi patirties ir ji yra viena iš realesnių kandidatų. Bet dar reikia suderinti visas situacijas, aptarti klausimus su Vyriausybės vadovu, kaip kandidatai dirbs tuo laikotarpiu, ar ims atostogas.

Pagal naujausias gyventojų apklausas, skelbiama, kad jūsų partija 5 proc. kartelės gali ir neįveikti. Kaip manote jūs?

Jūs sakote, kad nepatenka, o aš sakau, kad patenka. Jūs teisi ir aš teisus. Kadangi pas mus taip sukonstruotos apklausos, kad tų, kurie neapsisprendę arba neateis balsuoti, jie yra šiuose apklausose. Bet taip negali būti. Tie, kurie neateina balsuoti ir tokių šiek tiek mažiau nei pusę, tai jie negali lemti rinkimų rezultatų. Apklausose yra jie įtraukiami ir taip vyksta tam tikras manipuliavimas.

Todėl mes darome kitą lentelę ir atliekame apklausas. Atmetėme tuos, kurie neateitų į rinkimus. Pagal šias apklausas mes gauname 6 arba 5 proc. rinkėjų balsų. Aš manau, kad mes tikrai pateksime į Seimą, nors niekas dar nežino, kaip bus. Bet sprendžiant iš ankstesnių metų, pagal apklausas, mūsų procentai buvo dar mažesni, bet patekome. Dabar yra 3-4 proc., jei neatmetus tų, kurie neateis. O jeigu atmestume, tai mes gautume 5-6 proc.

Jei turėsite frakciją Seime, su kuo sutiktumėte bendradarbiauti ir burtis į valdančiąją koaliciją?

Bet po rinkimų mes priimsime sprendimus, su kuo bendradarbiausime. Dabar mes nesakome. Pirmiausia, reikia pažiūrėti, kokios partijos pateks. Antras momentas, reikia žiūrėti, kokie žmonės pateks. Ne pirmą dieną būnant politikoje, mes pažįstame kitus politikus, jų savybes ir vertybes.

REKLAMA

Noriu pasakyti, kad mes jau turime pozityvaus ir vaisingo bendradarbiavimo įdirbį su valstiečių partija. Turime gerus santykius ir daug jau padaryta kartu. Kartais mūsų balsai buvo lemiami. Mūsų iniciatyva atsirado vaiko pinigai, nemokami vaistai senjorams, šeimos kortelės daugiavaikėms šeimoms. Dabar užregistruotas naujas įstatymas dėl komercinių bankų.

Ar viską pavyko įgyvendinti, kaip planavote prieš buriantis į valdančiąją koaliciją?

2012 metais nepavyko įgyvendinti planų dėl vaiko pinigų, o dabar – pavyko. Jie jau yra padidinti. Žiūrint į kaimynines valstybes, tai mūsų tikslas, kad už kiekvieną vaiką būtų mokama po 120 eurų.

Nemokami vaistai senjorams virš 75 metų. Tai mūsų pasiūlymas ir pernai šis įstatymas buvo priimtas. Šeimos kortelė daugiavaikėms pavyko ir apskritai, visos šeimos institucijos stiprinimas. Jau daug pavyko iš mūsų programos realizuoti.

Buvo atmestas Liustracijos įstatymas po svarstymo. Deja, buvo toks pasipriešinimas. Buvusių (slaptų KGB – aut. past.) bendradarbių duomenys įslaptinti. Kam mes juos turime įslaptinti dar 75 metus? Ko mes bijome? Bet mes siūlome grįžti prie šios iniciatyvos. Taip pat siūlysime komercinių bankų apmokestinimo įstatymus.

Taip pat vėl siūlysime keisti gyvybės apsaugos įstatymą. Gyvybė prasideda nuo jos pradėjimo ir reikia ją saugoti. Dabar iki 12 savaitės galima nutraukti nėštumą arba žudyti negimusį vaiką savo noru. Mes siūlysime tai keisti, būtų išskirtiniai atvejai, jei tai buvo nusikalstama veika, kaip išžaginimas, arba gresia pavojus moters gyvybei, o kitais atvejais nutraukti nėštumo nebūtų galima. Tai normali praktika ir kitose valstybėse kaip Portugalija, Lenkija, Airija.

REKLAMA

Siūlome stipriai didinti finansavimą savivaldos arba vietiniams keliams. Dabar pas mus autostradoms ir respublikiniams keliams skiriami labai dideli pinigai. Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje pasiekėme, kad 20 proc. Būtų – vietiniams keliams, o 80 proc. – respublikiniams. Dabar pasiekėme, kad 30 proc. Fondo – jau vietiniams.

Bet šiandien neturime sustoti. Net iki pusę pinigų galima skirti savivaldybių keliams, nes ten didžiausias poreikis, privažiavimas prie namų, asfaltavimas ir pan. Pas mus dabar yra kai kur geras asfaltas, bet klojamas naujas, nes turi respublikiniams keliams daug pinigų. Tą praktiką reikia pakeisti ir daugiau galių suteikti savivaldybėms.

Valdemaras Tomaševskis

Jūsų partijos deleguotas susisiekimo ministras J. Narkevičius, persekiojamas skandalo dėl namo Trakuose renovacijos, tvirtino, kad jis tvarkytas tėvų lėšomis, turtus, esą, jie susikrovė iš atgautų žemių. Tačiau LRT tyrimų skyriaus duomenys, rodė, kad Narkevičius paveldėjo daugiau žemės nei jo tėvai buvo susigrąžinę. Kai vyko namo renovacija, jis su žmona į bankus pasidėjo kone pusę milijono eurų. Ar jums nekyla abejonių Narkevičiaus skaidrumu?

Pirmuosiuose žodžiuose pasakyta esmė, kad jis yra persekiojamas. Tai yra tam tikras persekiojimas ir negalima žmonių taip persekioti. Taip pat negalima persekioti dėl politinių motyvų ar asmeninių: patinka ar nepatinka. Taip negalima, mes esame Europos Sąjungoje. Čia kiti standartai, yra ir nekaltumo prezumpcija.

Pabrėžiu, kaip ir premjeras komentavo, kad vyksta ikiteisminis tyrimas ir tegul būna atsakyta į tuos klausimus. O dabar ne. Žurnalistai yra prokuratūra Nr. 2, teismas Nr. 2. Apskritai, tai yra griovimas mūsų valstybės pamatų. Visos valdžios atskirtos: vykdomoji valdžia, įstatymų leidybos valdžia, prezidentūra, teisminė valdžia. Jie dirba pagal savo kompetencijas. Dabar viena žiniasklaidos priemonė nori visas šias valdžias pakeisti: jie ir prokurorai, ir teisėjai, ir nuomonės formuotojai. Tai neteisinga ir taip negali būti. Daugumoje Europos šalių taip nėra. Bet pas mus taip yra.

REKLAMA

Dabar naujas skandaliukas, nes čia daug buvo kotletų ir nesąmonių, iš kur jis atsirado? Buvęs sovietinis majoras, kuris buvo įtakojamas KGB (Aleksandras Ribnikovas – aut. past.) atėjo į LRT, padarė tyrimą. Atėjo į Prezidentūrą pas Darių Kuliešių, kuris turėjo savo asmeninius motyvus, nes dirbo susisiekimo ministerijoje, ten buvo prasčiausiai panaudoti ES pinigai, kaip rašoma, jis ten buvo pilkuoju kardinolu ir priiminėjo sprendimus. Žmonės patikėjo, kad ministerija asfaltuotų kelius, o jie nepanaudojo tų pinigų.

Ministras (J. Narkevičius – aut. past.) rado tokią situaciją, padarė auditus, išvadas ir paaiškėjo, kad buvo pradėtas projektas elektrifikacijos nuo Kaišiadorių iki Klaipėdos, buvo numatyta 250 milijonų, o konkurso pabaigoje po dviejų metų buvo uždelsta. Tai nusikalstama veika, nes dabar galime prarasti ES pinigų, nes baigiasi terminas. Paaiškėjo, kad laimėjo firma, kuri gavo 363 milijonus – tai 113 milijonų daugiau nei yra pinigų. Tai mūsų milijonais pinigų daugiau išleista, kadangi niekas nekontroliavo.

Kai Narkevičius padarė auditą, tai prasidėjo spaudimas. Prieš paduodant į prokuratūrą irgi buvo sakoma jam to nedaryti. Iš geležinkelių buvo atėję atstovai ir taip sakė. Ir vėl kažkur spaudoje iš karto atsirado nauja istorija. Kalbėjo kažkokias nesąmones, kad namo renovacija padaryta už beveik pusę milijono litų. Kaip premjeras sakė, už tokią sumą buvo galima du naujus namus pastatyti. Bet kažkas taip dezinformuoja visuomenę ir sako, kad taip buvo. Ir mes visi tikime. Tai nesąžiningas ėjimas.

REKLAMA

Tenka apgailestauti, kad dalyvauja ir aukšti pareigūnai kaip patarėjas Prezidentūroje. Dabar dėl asmeninių motyvų, gal nori paslėpti savo neveiklumą, jie susitikinėja su sovietiniais majorais, ką tai reiškia? Tačiau teisėsauga viską išaiškins ir visi klausimai bus atsakyti. Mes dabar neturime dirbti teisėsaugos darbo.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valdemaras Tomaševskis

Bet žurnalistų paklaustas pats Narkevičius neatsakė į klausimus ir nepaaiškino visuomenei, ar tai normalu?

Dažnai paaiškina. Gal kokiu momentu skubėjo į posėdį. Reikia skubėti ir balsuoti, bet laukia kokie penki žurnalistai ir sako, kad stotų kalbėtų pusę valandos. Reikia suprasti, kad taip nėra ir Vyriausybėje jau seniai taip neįmanoma daryti, bet Seime tokia tvarka neįvesta.

Reikia pasiplanuoti, nes jei vienoje vietoje pasakė, kad nekalbės, tai iškart visur rodoma, kad nenorėjo kalbėti. Gal ir nenorėjo, gal žmogus fiziškai negalėjo. Kodėl žmogus turi tą sekundę atsakyti – visur gi yra tvarka.

Narkevičius nuolatos įsivelia į panašias situacijas, ar nebūtų logiška J. Narkevičių pakeisti kitu? Ar jūs tikite, kad jis visiškai skaidrus ir gali pilnai toliau atlikti ministro pareigas?

Aš pasitikiu žmonėmis. Tokia mano nuostata. Jei nepasitikėčiau žmonėmis, tai apskritai nevertėtų dirbti tokio politinio ir visuomeninio darbo. Kitas momentas, pasižiūrėkime, kai buvo mestas brakonieriavimo skandalas. Po to paaiškėjo, kad ten nėra jokio brakonieriavimo. Po to kažkoks kotletas, buvo informacija, kad suvalgė darbinę vakarienę ar pietus.

Bet teisėsauga dirba ir nėra reikalo gilintis. Kada bus sprendimai, tuomet aš ir pakomentuosiu. Aš pasitikiu teisėsauga.

REKLAMA

Ar Narkevičius jums pats paaiškino situaciją, kodėl tie skandalai iškilo?

Turėjome konferenciją, jis normaliai paaiškino. Visi priėmė, kad jo paaiškinimas normalus. Jeigu net skaičiai neatitinka. Sakė, kad 2008 metais pastačiau naują namą už 150 tūkst. litų, o jį renovavo už 450 tūkst. litų. Tai kam tada daugiau gilintis?

Skaičiai neatitinka ir žmonės supranta, kad čia melas. Mes žinome, kad už tokią sumą buvo galima du naujus namus pastatyti. Kaip tuomet aiškintis?

Prezidentas Gitanas Nausėda ne kartą paragino ministrą J. Narkevičių atsistatydinti, jis nėra laukiamas ir Prezidentūroje. Kaip manote, ar tai nekelia destrukcijos tarp Prezidentūros, Vyriausybės ir Seimo?

Čia yra destrukcija ir tam tikras pasiekimas viso šito nesąžiningo klano, kuris vagia ne šimtais tūkstančių, o šimtais milijonų. Jie žino, kaip, kada ir kam užmokėti. Dabar atėjo naujas prezidentas, jis norėjo kažką pakeisti, mes jį taip pat parėmėme prieš rinkimus. Bet ką jis gali vienas padaryti? Jam siūlomi žmonės ir ateina D. Kuliešius iš Roko Masiulio ministerijos ir visos intrigos veši.

Kai pirma ataka nepavyko, tai dabar atėjo į Prezidentūrą „kagėbistas“ ir antrą bangą suprojektavo. Tokie veikėjai atėję į Prezidentūrą tariasi su patarėjais, kurie po to patarinėja prezidentui.

Pirma ataka, kada mes su prezidentu kalbėjome dėl kandidatų į ministrus. Jau tada buvo blokuojamas J. Narkevičius. Man sakė prezidentas, kad jis susijęs su „MG Baltic“. Sakiau, prezidente, ką jūs sakote, mes pažįstame žmones, tiek metų dirbame, koks „MG Baltic“? Kaip tik mes kovojome su „MG Baltic“. Pasakiau, kad taip negali būti. Susitikome kitą kartą ir pasakė, kad informacija nepasitvirtino. Tai kas tokią informaciją jam ruošia?

REKLAMA

Kitas klausimas, kai jo patarėjas pasakė, kad turi atsistatydinti. Aš kažkur lapkričio pabaigoje kalbėjau su prezidentu telefonu vakare apie 20 val. Kai buvo brakonieriavimo skandalas, aš sakiau, kad čia peržengtos visos ribos, kad taip negali būti.

Prezidentas sakė, kad taip, riba peržengta, čia brakonieriavimas. Pasakiau, kad negali būti brakonieriavimas, aš žinau, kad jis net ne žvejys, aš žinau jo pomėgius. Pasakė, kad viskas, jau daugiau negalima. Paprašiau, kad patikrintų. Dešimtą valandą ryto prezidento patarėjas išėjęs pasakė atsistatydinti. Po 2 val. ir 15 min. parašė, kad informacija nepasitvirtino.

Prezidentas yra dezinformuojamas. Kažkas prezidentui parašė klaidingą pažymą. Bet vėliau galbūt jis paprašė patikrinti. O kiti prezidento raginimai (atsistatydinti – aut. past.) išplaukė iš pirmo karto. Dabar jau yra pasiektas rezultatas – tai supriešinimas Vyriausybės su prezidentu.

pilietis
2020-06-29 13:01:56
neduok dieve tamasevskio bandos seime tikiuosi nepateks sitie pasipute arogantiski melagiai ir aferistai
Atsakyti
(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valdemaras Tomaševskis
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
kostas 2020-07-02 19:51:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
velniop ta tamasevski ir narkeviciu busimiem rinkimai ju tikrai ne vieta seime    ATSAKYTI
Tadas 2020-06-30 20:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu Linui. Dar pasakysiu daugiau, ne tik, po visu tu skandalu supratau, kad lenkai drasus ir pareigingi ir kartais myli musu Lietuva daugiau, negu apsimeteliai lietuviai, kurie tarnauja verslams ir versliukams. Pagarba Tomasevskiui ir visai LLRA-KSS   ATSAKYTI
Sule 2020-06-30 19:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nepakenciu sito degrado.   ATSAKYTI
Aistė 2020-06-30 13:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gerbiu šį politiką, doras, sąžiningas!   ATSAKYTI
Linas 2020-06-30 12:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Geras interviu, LLRA-KSS lyderis gerai viska paaiskino. Balsuosiu uz lenkus per rinkimus, saziningi ir dorus politikai.   ATSAKYTI
Ignas 2020-06-30 12:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gerai kad Tomaševskis nepabijojo ir ryžosi pasakyti tiesą atvirai ir be užuolankų.
Dabar viskas aišku, kas ir kaip.    ATSAKYTI
Jonas 2020-06-30 09:04:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tomaševski niekam tu neįdomūs kaip politikas.   ATSAKYTI
jonas 2020-06-29 19:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tamasevskis labai gerai zinomas. Jis verte visa mesla ir kirsino Lietuvos valdzia su Lenkijos valdzia .Lenkai suprato ,kad zmogus" kremliaus statytinis" ir liepe uzdaryti burna
,tai jis suprato, veliau dar pateko i Europos parlamenta,bet tenai jis niekam nereikalingas ? Dabar nori kazink ka veikti Vilniaus kraste ,nes tik ten jis gali dar kazka
Maskvai padeti.. Priesingu atveju politinis nesusipratelis.   ATSAKYTI
KESTAS 2020-06-29 19:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
KAM CIA SKAITYTI TU SLIUNDRU STRAIPSNIU GRYNAI NELUOJA !   ATSAKYTI
nu jo 2020-06-29 17:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
pan tomasevskij visiskais asilais laiko zmones kad korumpuota ministeri vadina kovotoju su korupcija slykstu net skaityti tokius paistalus   ATSAKYTI
Vlasdas 2020-06-29 13:20:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kai keliukus valdžiai be eilės tiesia tai p.Narkievičius kovoja su korupcija?Aukščiausio lygio nesąmonė kokią esu skaitęs.Nu,netikras tas ministeris,daro vieną nesąmonę po kitos ir jam niekas nieko nesako.Matyt tam ir paskirtas kad darytų juodus darbus.   ATSAKYTI
pilietis 2020-06-29 13:01:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
neduok dieve tamasevskio bandos seime tikiuosi nepateks sitie pasipute arogantiski melagiai ir aferistai   ATSAKYTI
Jolanta 2020-06-29 11:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Esu lietuve. Bet sazine liepia balsuoti butent uz lenku partija.
Pir miausia lenkai visi iki vieno nubalsavo, kad butu isviesinti KGBistai. O musu krikscionys konservai ir laisvi liberalai, visi iki vieno liepe dar islaptinti 75m. Nes, tie, kas loja, kad rusai puola, tai ir yra buve KGBistai.
Antriausia, siekis apmokesdinti skandinaviskus bankus, kurie visoje ES gavo didziausia pelna. Bet cia vel konservai ir iberalai, zalatoriai ir sutkai, kiekviena diena per "nepriklausoma" TV itikinejo, kad viskas atsilieps mums.
Ir apskritai, penciju padidinimas, ismokos vaikams, to nebuvo 10metu.
Sodros milijoniniu skolu padengimas.
O kas liecia Narkeviciu, tai jau ir durnam aisku, kad ji nori mafija sunaikint. Juk jisai atskleide pavogtus R.Masiulio milijonus. O dar pasipriesino Pastu prichvatizavimui. Arba Narkeviciu suvalgys arba plyta ant galvos uzkris.
Ir lenku prakcija, tiesiai sviesiai pasisako uz normalia seima ir nepritaria geju paradams ir dar visokiems iskrypimams. Tai jie yra krikscioniu partija, o ne intrigas keliantys konservai, pasivadine krikscionimis.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 18:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pritariu 100% . Neesu Tomasevskio gerbėjas, bet jis su savo partija, daro daugiausia naudos lietuvai. Nors jie lenkai...
O tie kurie save vadina patriotais - žlugdo Lietuvą    ATSAKYTI
Abiems 2020-06-29 19:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jus esat abu debilai. Tai yra Jolanta ir Vidas. Kokie kgb dokumentai ir kokie 75 metai? Čia šitas visas reikalas davar vyksta Rusijoje, apsirikai valstybemis poniutę. Juk Rusine dabar svarsto KGB archyvą iki 75 metu įslaptinti... Jeigu jau meluoji tai bent pamastyk ka.. pats Tomaševskis nieko vertas mešlas. Europarlamente prasedejas kadencija ir neivieno pasisakyno ar pasiulymo! B.let stebuklas kažkoks, ka jis ten darė? Plius taip pat turi liudna istorija su motinos namų kuris yra nelegaliai pastatytas! O juokingiausia kada is jo imtas interviu gegužės 9 ir paklausius ka jis mabo apie katines žudines, jis atsakė kad tai nera istoriškai irodytas... Jis ka debilas? Net Varšuvoje nuo jo kratosi.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 19:11:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nu tu ir debilas.
Asile tu suknistas.
Rusijoje nieko panašaus dabar nevyksta. Ten kaip kartas vyksta slaptu dokumentų išviešinimo ceremonijos.
O jai tu nežinai kad koncervatoriai r liberastai , Landzbergis vedami prabalsavo už KGB dokumentų užslaptimimą, tai esi visiškas asilas
Bet jau pasigoogink prieš rašydamas tokias pasakas, nes atrodai pasigailetinai .   ATSAKYTI
Sule 2020-06-30 19:41:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tamsta isdavike.Lenkai tai Lietuvos blogis.   ATSAKYTI
Na 2020-06-29 11:09:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Pasiimk tu tą savo apsidirbusį ministerį ir nebepudrinkit smegenų Lietuvai,o tu tai visai nieko gero dėl jos nepadarei,sėdi šiltai ir pavaikštai su kolorado juostele   ATSAKYTI
Ba 2020-06-29 11:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Smegenis pudrina jau 30metu konservai, buve KGBistai. O toki, kaip tu durneliai is delfines, apskritai neturi smegenu ir tiki visais melagiais.   ATSAKYTI
to Ba 2020-06-29 17:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kvailas žmogau, gal pažiūrėk kas per 30 metų buvo valdančiojoje daugumoje. Ir tikrai ne konservatoriai...
Didžiausią metų dalį sudarė ūsuotų bebrų partijos - socdemai, darbo partija, prunckienės, paksiaus ir dar vardinti.
Tik vargšai konservatoriai užšoka ant bangos krizinės, tai ir tenka po to biudžetus karpyti.
Karbauskis su lenkais ir ūsuotais bebrais vėl nori atiduoti tuščią budžetą ateinančiam seimui, kaip ir 2008 prieš krizę.   ATSAKYTI
Lenkas 2020-06-29 10:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Tomasevskis yra turtingas ir itakingas tautos priesas. Jis cia mala savo nesamones tik tam, kad siektu savo asmeniniu interesu Geda jam!   ATSAKYTI
Be eeeeeeeee 2020-06-29 11:29:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tai sakai pavarei tris komentarus is eiles. Tai tu, be jokiu argumentu, mali nesamones. Tokiais, kaip tamsta, galima manipuliuoti, kaip nori.
Ir daugiausia jie ozio tvartelio gyventojai.   ATSAKYTI
tikrai 2020-06-29 10:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Gėda lenkų vagys!!!!!!!    ATSAKYTI
vytas 2020-06-29 11:23:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Geda lenku vagims.. Leiskite vogti tik konservams...   ATSAKYTI
tt 2020-06-29 10:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Gėda lenkams!!!!    ATSAKYTI
Arturas 2020-06-29 10:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tomasevski Pension eik neknises smegenu   ATSAKYTI
klausimas 2020-06-29 10:05:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kam tas smelis Lukiskiu aiksteje?   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Šviesoforas (nuotr. 123rf.com)
Po koronaviruso krizės Lietuvos ekonomika atsigauna, tačiau kas šalies gyventojų laukia rudenį? Tikėtina, kad tikrieji koronaviruso pandemijos padariniai šalies ekonomikai ...
TV3 Žinios. Artimieji pasipiktinę: Vilniaus kapinėse žolės niekas nepjauna, nes niekas neprivalo (nuotr. stop kadras)
Didžiausiose Vilniaus Rokantiškių ir Karveliškių kapinėse artimųjų kapus lankantys žmonės širsta, nes kelią iki artimųjų kapų tenka skintis per nešienautą aukštą žolę, kurioje ...
Taršos mokestis sukėlė galvos skausmą: „Regitros“ atstovas pripažįsta, kad logikos – nėra (nuotr. stop kadras)
Nuo liepos registruojant automobilį tenka pakloti ir taršos mokestį. Žmonės skundžiasi, kad kai kurių automobilių „Regitros" duomenų bazėje nėra, o registruojant juos ...
Minint Žalgirio mūšio metines Galvės ežere koncertavo 100 muzikantų (nuotr. stop kadras)
Priešais Trakų pilį šiandien susirinkę tautiečiai galimai tapo Gineso rekordo liudininkais. Minint Žalgirio mūšio 610-ąsias metines Galvės ežere koncertavo 100 muzikantų. Ir ...
Karšto romano pabaiga – vyras panoro atgauti prarastus 12 tūkst. eurų
Meilės apakintas vyras dėl mylimosios paaukojo 12 tūkst. eurų. Petras neabejoja, kad naujoji draugė iš pat pradžių buvo sumaniusi planą, kaip ištraukti kuo daugiau pinigų iš jo ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų