Savaitgalio orai nedžiugins: bus šviesu, bet vėsuma išliks

Šiuo metu stiprėja aukšto slėgio sritis, nutįsusi nuo Britanijos ir Prancūzijos tiesiai į rytus. Ji prilaikys ties Skandinavija susisukusį cikloną, kuris darosi visai nedraugiškas, ir neleis žvarbiems orams iš šiaurės plaukti Lietuvos link. Čia kol kas bus vidutiniškai šilti orai, lietaus irgi bus, bet nedaug.

Ketvirtadienį Lietuvoje orai buvo vėsūs, bet šviesūs orai, palijo tik kai kur. Šį vakarą ir lietaus, ir ne lietaus debesys gana sparčiai tirps, nyks, todėl kurį laiką palis vietomis šalies rytuose, bet vėliau visur įsivyraus visai giedras dangus. Žemės paviršių daug kur nubalins šalnos. Vėjas pietvakarių, nestiprus.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasaris Vilniaus pakraštyje

Penktadienio rytas bus ramus, gražus ir saulėtas, vėliau danguje ims rastis vis daugiau nedidelių kamuolinių debesų, kurie į vientisą sluoksnį taip ir nesulips, liks pragiedrulių. Kai kur palis, bet ir trumpai, ir negausiai.

„Kitaip tariant, orai bus šviesūs, bet vėsūs. Šį vakarą ir nakties pradžioje danguje esantys debesys tirps, nyks, bet kai kur šalies rytuose dar spės palyti. Rytas saulėtas, dieną debesų vėl daugės, kai kur truputį palis. Oras naktį atvės iki 1–3, prie jūros 4–5 laipsnių, bet kai kur bus iki 1 laipsnio šalčio, dirvos paviršiuje daug kur šalnos, dieną vyraus 11–13 laipsnių šilumos“,  – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Šeštadienį ciklono įtaka stiprės, pietvakarių vėjas smarkės. Naktį vietomis, dieną daug kur kartosis neilgai trunkantis lietus. Naktį vyraus 3–5, prie jūros apie 6–7 šilumos, dieną šils iki 12–13 laipsnių. Vėjuotas bus ir sekmadienis, vėl kartosis neilgai trunkantis lietus. Naktį vyraus 6–8, dieną 10–12 laipsnių šilumos.

„Ką gi, yra visiškai aišku, kad savaitgalį paplūdimiuose saugaus dviejų metrų atstumo niekas nepaisys – žmonių ten tiesiog nebus“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų