„Kad jau driokstelėjo skandalas, tai driokstelėjo. Gal jau tikrai karantino pabaiga, kad ir vėl pirmuose puslapiuose tauta aptarinėja Gražulio pajėgumus su jaunomis moterimis“, – juokauti bando Seimo narys Petras Gražulis.

P. Gražulis laidoje „Prieš srovę“ pabandys atvirai prisiminti ir papasakoti, kas nutiko tą kovo 15-ąją sodyboje Vosyliukų kaime, Nendrių gatvėje. Kriminalinė orgija su grupiniais išprievartavimais? O galbūt tai – kaip sako pats P. Gražulis – klasikinis politinis susidorojimas?

Politikas kaltinimas rimtu seksualiniu nusikaltimu – esą kartu su kitu vyru jis Trakų rajone, Vosyliukų kaime, sodyboje apsvaigino ir išžagino 35-erių moterį. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kas galėjo būti ta moteris?

Man ateina į galvą viena moteris, bet aš jos negaliu įvardinti, nes paskui gali būti kaip šmeižtas ir panašiai. Toks variantas yra, bet nesakyčiau, kad ji kombinavo kažką. Mes normaliai bendravome. Bet, kad tarp mūsų būtų seksas ar kažkas, to nebuvo. Bet kaip gali žmogui tokie dalykai ateiti į galvą, aš nesuvokiu, bet jeigu už jos kažkas nestovi. Negaliu suprasti, ar natūraliai tas žmogus galėtų taip elgtis.

REKLAMA

Tai gal jūs kokią moterį atstūmėte?

Tikrai ne. Bet pasakysiu, ar reikia tokio amžiaus vyrui moterį prievartauti? „Facebook“ ir visur rašo: „aš pasikarsiu, jei tu nebendrausi ir neatsakysi“. Jei taip reiktų moters, tai tikrai susirastum ją.

Tai jums nėra problema susirasti moterį?

Manau, kad daugeliui vyrų tai nėra problema. Bet turėjau Birutės atvejį ir jau labai atsargiai žiūriu į moteris, kad, neduok Dieve, nepasikartotų ta situacija. Esu jau gyvenimo pamokytas.

Bet jūs atsakykite tiesiai šviesiai, ar buvo toks įvykis tą dieną, ar nebuvo?

Telefone pažiūrėjau išklotines, kad su draugais sėdėjome kavinėje prie Seimo ir  21 val. apmokėjau sąskaitą. Po to, apie 21.15 val. išvažiavau, nes pažįstami šventė savo gimtadienį, kepė lauke šašlykus, tai aš kažkiek laiko dar pasėdėjau su jais.

Mes su šeima nuomojame tą sodybėlę Vosyliukų kaime ir ten nuvažiavau. Tie patys kaimynai ten per tvorą šventė savo gimtadienį ir kepė šašlykus.

O kur jūs nakvojot tą naktį?

Sodybėlėje...

Visą interviu žiūrėkite antradienį laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3!

 

Policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo išžaginimo

Policija nuo kovo 25 dienos atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnį 1 dalį dėl išžaginimo. Šiuo metu prokurorai ir pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Kovo 25 dieną policijai pareiškimą parašė 35 metų moteris, kuri tikino, kad ją kovo 15 dieną, apie 23 val. Vosyliukų kaime, Nendrių gatvėje apsvaigino ir išžagino du vyrai. Moteris policijai nurodė, kad ją esą žagino P. Gražulis ir dar vienas 35 metų vyras.

REKLAMA

Policija pranešė, kad dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas: „Atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnį 1 dalį, bet įtarimai kol kas niekam nepareikšti. Pareigūnai šiuo metu aiškinasi. Pareiškimas buvo gautas, atliekamas ikiteisminis ir bus nustatytos visos aplinkybės“, – tv3.lt teigė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Policijos įvykių suvestinėje apie šį įvykį skelbiama nebuvo. Pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnį 1 dalį, kas lytiškai santykiavo su žmogumi prieš šio valią panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Prokuratūra: bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų

Vilniaus apygardos prokuratūra informavo naujienų portalą tv3.lt, kad kovo 25 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 149 str. 1 d. (Išžaginimas).

„Šiuo metu atliekami proceso veiksmai, siekiant nustatyti, ar buvo padaryta nusikalstama veika. Įtarimai šiame tyrime niekam nepareikšti. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras, jį atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Įvertinus ikiteisminio tyrimo metu gautus duomenis, bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų“, – tv3.lt pranešė generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė.

Manau
2020-05-11 15:34:03
dave abiems, o paskui pinigu paprase. Daznas atvejis. Pinigu negavo, tai pareiskima parase.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Netikiu 2020-05-15 11:02:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kažkas gerai pamokėjo moterėlei, o jai pinigai nekvepia. O kaip kitaip su susidoroti su viešai savo nuomonę reiškiančiu? Panašų atveją jau teko girdėti artimoje aplinkoje   ATSAKYTI
marius 2020-05-13 17:56:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Netikiu siuom issisokeliu.Istorija del greicio virsijimo su nuomotu BMW X5....nusimuilino! nuostoliai nuomos kompanijai.Visiems aisku ,kas vairavo,deja ne visi lygus pries istatyma.
Mano nuomone...prisidirbes jis sioje istorijoje   ATSAKYTI
gali būti 2020-05-14 08:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kažkiek taip,bereikalo nepletkins juk  
IR VEL TAS PATS 2020-05-13 16:59:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas čia darosi,įvarus seniai,puvėkai dabar prievataut ėmė,vaikus darosi.Kam prieš mirtį vaikai be tėvo benkartai Vaikų gaila.   ATSAKYTI
IR VĖL TAS PATS 2020-05-13 16:59:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas čia darosi,įvarus seniai,puvėkai dabar prievataut ėmė,vaikus darosi.Kam prieš mirtį vaikai be tėvo benkartai Vaikų gaila.
   ATSAKYTI
fb/jonas davydonis 2020-05-13 15:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paduokite išprievartauta moterį/bent/slapy/varde,2020 05 13   ATSAKYTI
Anonimasdana 2020-05-13 13:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tas Gražulis karštas vyras pasirodo.visur suspėja.iš šalies atrodo juokingai,kai tokiame amžiuje supermenas.   ATSAKYTI
Anonimasdana 2020-05-13 13:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas Gražulis karštas vyras pasirodo.visur suspėja.iš šalies atrodo juokingai,kai tokiame amžiuje supermenas.   ATSAKYTI
Edis 2020-05-13 13:24:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Bliamba bliamba,turim seimą.vien skandalai,pijokai,paleistuviai ir kyšininkai.kiek metų sėdi seime,nieko doro nėra padaręs.jei ir iškyla pavardė,tai su nauju skandalu.mergas tvarko viena po kitos,koldūnų biznį sugadino.su gėjais nesusitvarkė.visai niekam tikęs liaudies tarnas.reikia tikėtis,nors vogti moką.   ATSAKYTI
Marija Manau tai yra nesąmonė hGrazulis 2020-05-13 09:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
V   ATSAKYTI
Edvinas 2020-05-13 09:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Manau,kad tai moteriskei ,tiesiog panoro pasipuikuoti,uzsidirbti ar pan. O apkaltintii nekalta,bet jau karta papuolusi i tokia situacija,tai nera sudetinga. Manau policija issiaiskins,kas kur kaip....   ATSAKYTI
Nuamone 2020-05-13 09:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Iš viso ka jis seime veike šitas idijotas su savo elgesiu,blogą pavaldi rodo ,vaikščiojantį problema    ATSAKYTI
Aišku 2020-05-13 08:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tik šmeižtas,melas ! Arba pinigų sugalvojo pasidaryti merga arba pilitinis šmeižtas ! Ir kaip taip sugalvot tokią nesąmonę.Duoda dabar kiekviena ! Prievartaut nebereikia šiais laikais!   ATSAKYTI
2020-05-13 08:45:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jokiu būdu netikiu,kad Gražulis taip pasielgtų.Priešininkai,rašykit ką jūs norit.Nepatikėsiu. Jei tik jis norėtų,būtų jam tų moterų eilės.Siais laikais prievartaut nereikia ! Tik visiškas durnius tokius dalykus gali daryt...   ATSAKYTI
Ja 2020-05-13 07:40:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Takia ir moteris nepatensinu žinojo kur važiuoja    ATSAKYTI
Haha 2020-05-13 07:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sakot kodėl laukė tiek laiko? Taigi nėštumo testas neigiamas buvo!!! Suprato, kad alimentų negaus, tai bando bent taip atsigriebti dabar barakuda.   ATSAKYTI
Maryte 2020-05-13 05:51:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ziureti kad prievartautojas neissisultu!   ATSAKYTI
Jurate 2020-05-13 05:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Bet koks vargselis apsimeta jetau. Per sroves pasakoje kad nieko neatsimena net juokinga durniu ijunges.    ATSAKYTI
Mes 2020-05-13 03:39:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Su seima nuomojames ta sodybele ...!tai grazulis vedes?ar issiskyres? Sklypas jo pirktas ar ne jo?   ATSAKYTI
Nedrasus 2020-05-13 03:08:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kuklus vyras koks ten namas ?namu nematet?taip sau sodybele...)) pirkau sklypa ?jo..nepamenu...darbu daug turiu zinot ...nuomojuosi....panele pachomovaite ten irgi turbut retai buna....ar gal mokescius moka uz namo nuoma ))vmi turetu patikrint paneles turto ir pajamu deklaracijas))kas ten is ko nuomojasi ir kas kam moka.   ATSAKYTI
Nedrasus 2020-05-13 02:49:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Uz lietuva vyrai! Lt zmoniu mazeja ,todel grazulis nusprende issprest cia problema lietuvai,...ne privezt hoholu ar by bet prigamint lietuviuku kaip koldunu...kadangi zmona jau buvo ne reproduktyvaus amziaus tai petras emesi sunkaus darbo su jaunesnems,kaip katalikas issiskyre su zmona ir pirmyn! Ir jam pavyko!tik jis nedrasus ,nedrista girtis zygdarbiais...stai panele birute augina vaikeli ar ne puiku!!!gal po kokiu 8 men..ir kitos varda suzinosim po dnr tyrimo!petras uz tai ordino nepraso ,jis kuklus vyras neprisipazysta padedantis lietuvos demografines problemas sprest....o jus puolat ji.....meluoja meluoja.petras tik nesigiria ,kad su savo masina 50 kart greiti virsyjo..buvo nufotografuotas.....bet jis uz vairo nesedejo!o kas vairavo nezino...ant galines sedynes sedejo ne neatsimena...petras duoda masina visiems tiksliau eidamas i seimo rumus duoda raktus rubininkei ir sako zose jei kam reikia masinos duok raktus tegul vazinejasi..toks kuklus petriukas..kaip anektode.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Vidmantas Janulevičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Lietuvos pramonininkų konfederacija išsirinko naują prezidentą. Juo tapo Vidmantas Janulevičius, pakeitęs šiame poste Robertą Dargį. Kokie iššūkiai stambiajam ir vidutiniam ...
Diana Nausėdienė (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį  su Vokietijos prezidento sutuoktine Elke Budenbender aptarė COVID-19 pandemijos patirtis bei iššūkius. Ponios ...
Policija (nuotr. stop kadras)
Po atokvėpio, kai tris dienas fiksuota vos po vieną naują COVID-19 atvejį, specialistai tikėjosi sulaukti dienos, kai naujai užsikrėtusiųjų išvis nebus. Visgi sulaukė ...
Vilniuje žuvo į lifto šachtą įkritęs žmogus (nuotr. Bronius Jablonskas/TV3)
Ketvirtadienį sostinėje įvyko tragedija, kurios metu žuvo žmogus. Tikinama, kad jis įkrito į lifto šachtą. Bendrojo pagalbos centro budintys darbuotojai naujienų portalui ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena.lt)
Valstybinis plėtros bankas Lietuvoje atsiras, tačiau ne tokiu pavidalu, kaip galėjo įsivaizduoti dalis gyventojų. Prezidentas Gitanas Nausėda, Vyriausybė ir finansų ekspertai ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų