Karantinas ir visuotinė baimė dėl koronaviruso kelią grėsmę žmonėms, nesergantiems koronavirusu, bet turintiems aukštą temperatūrą ar kitų negalavimų. Šių žmonių nepriima poliklinikos, juos ignoruoja skubiosios pagalbos skyriai, o paguldžius ir ištyrus, kad aukštą temperatūrą lemia ne koronavirusas, juos tiesiog išmeta iš ligoninės. 

Termometras (nuotr. 123rf.com)

Termometras (nuotr. 123rf.com)

Į portalą tv3.lt kreipėsi klaipėdietė Gabija, kuri jau keturios dienos nesėkmingai ieško pagalbos itin karščiuojančiai savo dukrai. Moksleivė kenčia nuo aukštos temperatūros, jos kraujo tyrimai labai blogi, bet ji kartu su mama jau šešis kartus buvo išvarytos iš skirtingų Klaipėdos ligoninių priėmimų skyrių ir kartą net apkaltintos, „pačios prisišaukusios karantiną“.

Moteris apimta nevilties ir paklausiusi internete nemokamai konsultuojančių medikų patarimo, pagalbos jau ieško Kauno klinikose, per visą Lietuvą iki Kauno veža karščiuojančią dukrą, nes Klaipėdoje pagalbos taip ir nesulaukė. 

„Antradienį kreipėmės į ligoninę, ėjo ketvirta para, kai mano duktė karščiavo. Buvo vakaras, nuvažiavome į vienos iš Klaipėdos ligoninių priėmimo skyrių. Mūsų ten net neįleido. Pasakė, kad nepriims. Išvykome namo, o kitą rytą susisiekėme su savo šeimos medike. Ji pasakė, kad išrašys antibiotikų, bet vos prieš tris savaites duktė jau buvo sugėrusi visą antibiotikų kursą. Ji kenčia nuo alergijos antibiotikams, tinsta, stringa kvėpavimas, juos reikia itin gerai atitaikyti, daryti tyrimus, neužtenka tik išrašyti“, – pasakojo moksleivės mama. 

REKLAMA

Moteris tikino, kad dabar ligoninės jokių tyrimų nedaro, todėl per didelius vargus jiems pavyko pasidaryti tyrimus privačioje įstaigoje. Paaiškėjo, kad jie itin blogi, kraujas rodė rimtą negalavimą. 

„Kai paskambinome dar kartą savo šeimos daktarei ir susakėme tyrimų rezultatus ji liepė skubiai važiuoti į priėmimo skyrių. Dar pasiskambinau į skubiąją koronaviruso liniją, ten prakalbėjome gal pusvalandį, jie tikino, kad mano dukrai negali būti šis virusas. Tada išsikvietėme greitąją pagalbą, dukrą vežiojo po kelių Klaipėdos ligoninių priėmimo skyrius. Atvežė į vieną priėmimą, ten pamatavo temperatūrą apsisuko ir nuėjo, liepė vežti į infekcinį skyrių, nuvežė ten, ją apžiūrėjo, tai darė, beje, be kaukių.

Pasakė, kad tai tikrai ne koronavirusas ir nusiuntė į dar kitą priėmimą, bet vėliau pasitarę nutarė paimti testą. Paėmė ir išvarė namo. Mūsų jau nebuvo, nes neleido laukti pašaliniams. Tai moksleivę iš ligoninės po testo vakare tiesiog išvarė į gatvę.

Taksi ir pavežėjai iki infekcinės ligoninės nevažiavo, visi bijojo. Vėliau dukrai telefonas išsikrovė telefonas, ji trynėsi aplink ligoninės duris, į vidų jos neleido. Po kiek laiko iš tos pačios ligoninės man paskambino ir liepė ją pasiimti, neva jūsų laukia prie priėmimo žmogus“, – su siaubu pasakojo merginos mama. 

Ji atskleidė, kad dar tą pačią naktį ją nuvežė į kitą priėmimo skyrių, ten, kol gavo koronaviruso rezultatus, dukrą uždarė ligoninėje, visą naktį ir pusę dienos laukė rezultatų, bet niekas nebuvo atėjęs pažiūrėti, pamatuoti temperatūros. 

REKLAMA

„Mes net išrašo neturime, kad buvome toje ligoninėje, vėl važiavom į priėmimą, kuriame buvome anksčiau ir į kurį liepė grįžti, jei turėsime neigiamus koronaviruso atsakymus. Ten personalas jau buvo pasikeitęs, su mumis niekas net nekalbėjo, ėmė aiškinti, kad karantinas ir mes čia važinėjame be reikalo. Pasirodė, kad galima sirgti tik koronavirusu, dar mums pasakė, kad „patys ir užsivežėte tų ligų, patys ir priėjote prie karantino“, – pasakojo moteris. 

Ji tikino, kad iš didelės desperacijos ir patarta šeimos daktaro namie statė savo dukrai lašelinę, tada kreipėsi į medikus, konsultuojančius internetu. Šie pamatę rezultatus pasakė tą patį, skubiai vykti į priėmimo skyrių. Bet klaipėdiečių šeima jau neturėjo kur vykti, nes šešis kartus buvo išprašyti iš skirtingų priėmimų skyrių visose uostamiesčio ligoninėse.

Medikai, konsultuojantys internetu pasakė, kad su tokiais kraujo tyrimais būtinas nuolatinis stebėjimas ir medikų priežiūra, todėl patarė nieko nelaukti, nemėginti laimės Klaipėdoje ir važiuoti į Kauno klinikas, ten, tikėtina, serganti mergaitė gaus daugiau dėmesio nei uostamiestyje. 

„Dedamės daiktus ir vykstame į Kauną, tai mūsų vienintelė viltis“, – sakė sergančiosios mama, kuri keturias paras savo smarkiai karščiuojančiai dukrai mėgino gauti pagalbą įvairiose Klaipėdos ligoninėse. 

Naujienų portalui merginos mama pateikė jos asmens sveikatos kortelę, kur galima matyti, kad mergina bent du kartus per paskutines kelias dienas kreipėsi į privačią „Nefritos“ polikliniką Klaipėdoje, bendravo su dviem medikėmis ir vyriausiuoju gydytoju. Šios poliklinikos šeimos daktarė patvirtino, kad tokia pavarde mergina jų sąrašuose yra, bet negalėjo prisiminti ar tikrai su ja kalbėjo, nes skambučiu jūra, pasak medikės, yra neišsenkanti. Šiai klinikai besikreipusi moteris neturėjo jokių priekaištų.

REKLAMA

Merginos medicininiai įrašai rodo, kad ji lankėsi ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, kur jai buvo suteiktos būtinosios medicininės paslaugos. 

Portalas tv3.lt primena, kad įvedus karantiną, operacijos, apsilankymai poliklinikose yra stabdomi. Sprendimą dėl planinės konsultacijos suteikimo individualiu atveju turi priimti gydantis gydytojas. Gyventojams nurodoma likti namuose, esant būtinybei, skambinti poliklinikų registratūrų telefonais. 

Paslaugų teikimas, tokių, kaip: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, el. nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojų tarpusavio konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos, bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

Pacientai turėtų nenustebti, jei prie  įėjimų į sveikatos priežiūros įstaigas lauks žmonės, kurie aiškinsis paciento atvykimo priežastį, matuos temperatūrą ir skirstys pacientus – pas gydytoją, namo, gauti nuotolines sveikatos paslaugas.

Karantino metu planinės konsultacijos, diagnostikos ir gydomosios paslaugos bus atidėtos. Išimtis tik pagalba ir paslaugos, kurių nesuteikus, pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė. 

Susidūrėte su panašiomis problemomis? Papasakokite mums.

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI

ligonis
2020-03-20 15:09:55
'' operacijos, apsilankymai poliklinikose yra stabdomi.''
Na va, taip ir mirsta zmones, nereikia nei korono viruso:(
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
PacienteKlaipedos 2020-03-22 07:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Klaipedos u l turi gauti paties xemiausio lygio ligonines pavadinima ten yra tikras siaubas ne universitetine ligonine, isskyrus naujus jaunus gydytojus, seniaine tik rasineja anonominius skundus, bet skundzi.a prie paciento net saziningai dirbancius jaunus gydytojus, tersia pacientu ambulatorines korteles rasydami pacientui ji zeminancius laiskus, ir neaisku ko antro konsultacinio skyriaus vedejas istriksi i kabineta kai ten sedi pacientas ir trukdo gydytojui dirbti, nes beveik visada kai as sedziu kab pas bet koki specialista ,ten pasirodo skyriaus vedejas, idomu kodel sakykim treciam skyriuje niekad nematau, kad vedejas trukdytu gyd paciento vizito metu Karantinas skaitomas yra mediku poilsis, atsipalaidavimas, Klaipedos u l nera kabinete ne vieno vadovaujancio asmens, net janusonio sekretore yra karantine,ir jos telefonas tyli. Kazin kas dirbtu ,jei butu karas, klaipedos medikai listu i savo sleptuves kaip sliekai, ir įdomu kaip istasys padeti po karantino juk medikai isvyko nezinoma kryptimi ir nedirbo, talonai ir visa kita liko uz borto, kol medikai slapstesi   ATSAKYTI
katinas 2020-03-26 18:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ka tu cia kliedi? Klaipedos universitetinej ligoninej primamajam dirba siaubingi jauni gydytojai, pildo viska automatu net netikrine. Pasiziuri israsa, kad ir pilva tikrino ir plaucius klause ir t.t. o realiai su greitaja atvezta ismete kaip suni lauk.

Klaipedos greitoji isvis taksi dirba, greitojoje jau seniai gydytoju ner. Tik felceris kuris suraso viena, nuveza i ligonine uz JUSU mokesciu moketoju pinigus, o sios "gydytojos" ismeta lauk. Net KALIO kieki kraujije nepatikrina jei atveze su permusimais. Ka jau kalbeti apie rimtesnes ligas.  
Nepatenkinta 2020-03-21 22:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiuo metu visos ligos "išnyko", liko tik korona. Gėda už tokią tvarką, kad į ligonines papuola tik sergantys koronavirusu, o kiti sergantys onkologinėm, lėtinėm ligom, su traumomis palikti gydytis namie. Tikrai daugiau mirčių gali būti nuo nesusirgusių šiuo virusu, bet ir mirus nurašyt, kad mirė nuo koronos, kaip sėkmingai daroma Italijoj. Statistika viską pasako.    ATSAKYTI
Gi 2020-03-21 12:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Atimti klaipedos universitetine pavadinima ji neverta sito vardo   ATSAKYTI
Taip 2020-03-20 20:42:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ir bus,kurie brausis į ligonines susigriebs virusą,gal tada bus ramiau.   ATSAKYTI
1 2020-03-20 18:59:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir dar ilgai neplos. Lietuvoj svarbu ką nors apjuodinti... apšmeižti... tada jautiesi labai kietas... ypatingas...    ATSAKYTI
lota 2020-03-20 18:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Galim už šią situaciją padėkoti visiems kažakaip taip be galo ir labai stipriai vėl
" pamilusius " tėvynę, ant kurios neseniai spjaudė,o valdžioje sėdintys( nesikeiksiu ) juos išskėstomis rankomis priims, parskraidins , parpukdys ir nemokamai be eilės gydys, o mes - sėdėsim karantine geriausiu atveju iki rudens be darbo, be pajamų...Tipo gali būti pažeistos užsienyje gyvenančių teisės, o mūsų teisės į sveiką aplinką neturime teisės , visi atvejai įvežtiniai, kas už tai atsakys????   ATSAKYTI
Dar 2020-03-20 20:44:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
grįžę,keiks valdžią,kad brangiai kainavo kelionė.  
Onutė 2020-03-20 18:44:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai blogai,kad liga tapo tik korono virusas.Tipo kitom žiaužiom ir sunkiom ligom žnonėes nustojo sirkti.Tai nusikaltima.Žmonės mokė sveikatos draudimus,o pgalbos negauna.   ATSAKYTI
1 2020-03-20 18:31:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Visas pasaulis ploja medikams... tik Lietuvoje... ne...   ATSAKYTI
badas 2020-03-20 18:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Veryga kodel talonai i Klaipedos ligonine registruojantis tik atsidarius registracijai per 30 sekundziu dingsta? ipr.kul.lt ???

Kodel pas Jurininku ligonines kysininkus Konkneri ir vedeja Dalia Jarasiuniene taipogi talonai dingsta per 30 sekundziu o visi atsiliepimai pincetas.lt yra is angliju, ispaniju, italiju ir nei vieno is lietuvos? Po duomenu apsaugos aisku IP nepaziuresi, bet iki tol tai aiski tendencija visi teigiami atsiliepimai suklastoti.

Taipogi nerekomenduoju Cesnavicienes is onkoligijos ligonines klaipedoje, numarino ne viena zmogu kuri asmeniskai pazystu. Operaciju neskyre, niekas nesiknis tuose savo limfmazgiuose - tai "daktares" zodziai. Po nesekmingu chemotreapiju zmones tiesiog mire.
Tyrimu reikejo taipogi laukti po menesi. Tai is tu 6-8men. tiek pragyveno "gydomi" sios gydytojos pacientai 2men jie lauke tyrimu.    ATSAKYTI
Oi 2020-03-20 20:46:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kiek klaidų.  
Jo 2020-03-22 07:57:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Registratura uzlaiko talonus ir pradeda juos pirmoje eileje duoti pas tuos pas kurios zmones nenori eiti, be to talonus pasiima ligonines personalas ir juos pardavineja, juk nera jokios kontroles valdzia is savo kab nosies neiskisa ir nemato, kad regidtracijos metu eile pacientu nutista iki gatves, o kas bus po to karantino, turi is anksto pasirupinti policija, nes pacientai uz toki tyciojimasi turetu imtis prirmoniu, maciau, kad registracijos pas kardiologa metu fotografavo, bet nemanau kad tas nuotraukas galejo kam nors pateikti, nes kilometronese eilese pagrinde stovi pensininkai, kurie neturi id ko susimoketi ir vargsta nuo penktos val noredami patekti pad gyd. Oir ten be kysio niekas i juos neziuri, tai daina be galo- talona pirk, kisi duok  
As 2020-03-20 18:14:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip susidūriau, dukrai galvoje auglys, mrt ir konsultacija atidėta, palikta likimo valioj   ATSAKYTI
Viktori 2020-03-20 17:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Padėkokime grįžusiems su virusu ir dar didžiai daliai nesilaikusiai karantino, jiems pirmenybė, dar gydytojai nepavargę dar jais pasirūpins, o Jums kaip jau gausis    ATSAKYTI
To Oi 2020-03-20 17:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal Jūs išskirtiniai? Ar pasisekė. Daugybė žmonių negauna medicininės pagalbos, kuriems yra būtina, net pav. dreną pakeisti ar sergančio vaiko nepriima, nes polinklinikos nedirbaa   ATSAKYTI
Oi 2020-03-20 17:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia įdomi istorija...Bet kažkaip primena kino scenarijų...Visiški paistaliojamai...Mūsų vaikas šią savaitę sirgo,puikiai gydytojai aptarnauja,be problemu padaro visus būtinus tyrimu.Gydytoja pranešė jei situacija nesikeis su vaiku,atvaziuos į namus...Tai kažkaip,nesutampa...   ATSAKYTI
Jūra 2020-03-21 09:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Džiaukitės, kad jums pasisekė, išlošėt pagalbą. Kitiems taip nepasisekė...
  
W 2020-03-20 16:15:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai kad pasirodo ne visi medikai yra verti gydytojo vardo ir licenzijos.Per tokius ir be koronos ismirs daug zmoniu.Idomu kaip ju sazine,manau isejusi su grubliausku i pajuri.Pasibjaurejimo verti klaipedos tipo daktarai.Turetu buti atitinkamai ivertinti.   ATSAKYTI
Svarbu 2020-03-20 20:48:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
informuoti žmones kiek susirgo,kad tik aplenkti Verygą.  
pacientas 2020-03-20 16:11:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na va gerai kad dar vienas zmogus susidure su klaipedos ligoninemis ir pamate tikraji ju veida. Ismeta is ligonines? Tai gal kysio nedave? Jurininku ligonine 300Eur, kitose po 150Eur. Kiek girdejau tokios stavkes. O dar sako nemokama medicina.

Tik pagalvokit ar gali gydyt daktras kuris be kysio negydo? Ka pas ji 2 darbo rezimai, sudinai gydau ar ismetu is ligonines ir jei gaunu kysi gydau gerai? Parazitas ir lieka parazitas.

Pacio motina numarino klaipedos medikai, tyrimu atsakymu lauk po menesi, kai kitur per 3 dienas. Pagalbos jokios. Is ligoniniu priemimo ismeta.

Zodziu jei sergat sirdies kraujotakos ligomis klaipedoje galit karsta uzsisakyt is anksto. Kardiologu klaipedoje nera. Onkologu nera. Kaip toj reklamoj - kysio davimas reiskia nekokybiska paslauga. Pas medikus nepamirstat visus pokalbiu isirasot, nusifilmuojat.   ATSAKYTI
~~~~~~~ 2020-03-20 15:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ypac ka vienesi senukai turi daryti su tokia tvarka. Daugiau ismirs ne nuo koronoviruso o nuo kitu ligu, cia aplamai apie visus zmones kalbant. Nu baisu koks isprotejimas verygos!!!   ATSAKYTI
TGSNT 2020-03-21 21:34:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Su situacija Italijoje tamsta bent truputį susipažinęs?  
Nu jo 2020-03-20 15:46:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jums nepasiseke... 3 savaites geret ne tuos antibiotikus... kodel tiek ilgai lauket? Kodel nesikreipet anksciau ir i privatininkus? Aisku, kad brangu, bet gi bandyt reik viska... o aplink Klaipeda daugiau nera gydymo istaigu? Privaciu, turiu galvoj?   ATSAKYTI
As 2020-03-20 18:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pasakyk kur dirba jei šneki?   
Jim 2020-03-20 15:46:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taip yra visokių ligų bet jos dabar negydomas,nes tai neaktualu.Tai vyksta laisvėja o kokia padėtis įkalinimo įstaigose,tenai vienoja vietoje labai daug žmonių,ir į darbus vyksta dirba laisvėje ir viskuo gali užsikrėsti ir kitus užkrėsti.Kiek žinau kad kai kurios šalys paleidžia nemažai nuteistųjų,o kas pas mus daroma šiuo klausimu kas į tai atsakys?   ATSAKYTI
Ugnė 2020-03-20 15:39:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kokios pagalbos sulauks, kurie plauna valstybės pinigus? Neliečiamybę? A, tiesa, tokią jie turi. Teisėsauga? A, nusikaltėlis vos neužmuša žmogaus paleidžia į laisvę. J.Olekas su auksiniais šaukštais krašto gynybai, buvo apdovanotas kaip geriausias tarp jaunų politikų pavyzdžio kitiem, dirba Europos parlamente, gauna 10000 eur/mėnesį. Yra teisingumas? Ką? Yra aplinkosauga? Ką? Ar neliečiamųjų kasta bus koronos paliesta?   ATSAKYTI
Vaiva 2020-03-20 15:29:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kas zino, koks yra tu nemokamai konsultuojanciu mediku tel nr?   ATSAKYTI
Olei 2020-03-22 08:08:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nr 1808  

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtinta vienuolikta mirtis nuo koronaviruso (COVID-19). Žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ...
Ramunės gyvenimo Australijoje akimirkos (nuotr. asm. archyvo)
Australijoje daugiau kaip pusmetį studijavusiai 20-metei Ramunei Vilkoitytei buvo likę kiek daugiau kaip du mėnesiai iki išsvajotų atostogų po šią egzotišką šalį. Bet visus ...
Mobilus patikros punktai Vilniuje (fotodiena.lt nuotr.)
Nors koronavirusas ne tik šimtus tautiečių guldo į ligos patalą, bet ir toliau šienauja gyvybes, sveikatos apsaugos ministras užsimojo sumažinti tyrimų apimtis. Vilniuje ir ...
Remigijus Šimašius su žmona (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius šeštadienio vakarą tiesioginėje „Facebook“ transliacijoje papasakojo, kad penktadienį žmonai Agnei pakilo temperatūra, bet vėliau ...
Vilkaviškiečiui kurti stebuklus netrukdo ir 30 metų negalios sukaustyta apatinė kūno dalis (nuotr. stop kadras)
Vienam vilkaviškiečiui ištvermės, jėgų ir kantrybės galėtų pavydėti daugelis. Vyras jau 30 metų nepasikelia iš lovos – apatinė kūno dalis sukaustyta negalios. Tačiau ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų