Trečiadienį rytą traukiniu į Lietuvą grįžusi mergina naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad informaciją apie „humanitarinį koridorių“ daugelis lietuvių suprato kaip faktą. Pašnekovė tvirtina, kad dalis tautiečių nepasisakė už kelio pasienyje blokavimą, tačiau negalėjo ištrūkti iš susikaupusios spūsties, o viešai skelbta informacija apie suorganizuotą transportą namo – nėra teisinga.

Geležinkelis (Fotobankas)

Geležinkelis (Fotobankas)

Ankstų trečiadienio rytą iš Frankfurto prie Oderio į Kauną atvyko traukinys, atvežęs prie Vokietijos ir Lenkijos sienos įstrigusius lietuvius, baltarusius, ukrainiečius, latvį. Traukiniu iš Vokietijos atvyko 61 žmogus, iš jų – 35 Lietuvos piliečiai.

Lietuviai Vokietijos ir Lenkijos pasienyje strigo, kai Lenkija naktį iš šeštadienio į sekmadienį uždarė šalies sienas dėl koronaviruso plitimo. Situaciją paaštrino lenkų sprendimas konvojumi nepraleisti lengvųjų automobilių.

Į Lietuvą grįžti norintys šių automobilių vairuotojai, paleidę keleivius, turėjo nuvykti į maždaug už 400 kilometrų esantį Zasnico jūrų uostą. Iš ten po vidurnakčio išplaukė keltas su 99 automobiliais ir 137 keleiviais.

REKLAMA

Skambėjo kaip faktas

Milda (tikrasis vardas redakcijai žinomas – aut. past.) keletą metų gyveno Jungtinėje Karalystėje ir jau kurį laiką galvojo su šeima grįžti gyventi į Lietuvą. Pirmiausia, šeima svarstė apie grįžimą balandžio pradžioje, tačiau, kai Europoje pradėta skelbti apie vis daugiau užsikrėtusių koronavirusų atvejų ir vis griežtesnius judėjimo ribojimus, šeima nusprendė, kad į tėvynę reikia grįžti „dabar arba niekada“.

Milda su artimaisiais planavo keltu iš Jungtinės Karalystės nusikelti į Olandiją, iš ten vykti į Kylį ir keltu pasiekti Klaipėdą.

„Praktiškai įlipus į pirmojo kelto kajutę, perskaičiau naujieną, kad žadamas tas koridorius ir bus galima pravažiuoti pro Lenkiją“, – pasakojo mergina.

Jos teigimu, žinią apie humanitarinį koridorių perskaitė Lietuvos naujienų portaluose, tačiau vėliau šią informaciją pamatė ir oficialiame Užsienio reikalų ministerijos puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“. Apie tai socialiniuose tinkluose skelbė ir prezidentas Gitanas Nausėda.

„Mums tuo metu tai skambėjo kaip faktas. Buvo tokiais žodžiais parašyta, kad tai atrodė faktiška“, – prisimena Milda.

URM prašė žmonių, norinčių per Lenkiją į Lietuvą, registruotis ir pateikti asmens duomenis. Milda su šeima nusprendė nebevykti į Kylį, nusiuntė URM savo duomenis ir patraukė į Vokietijos-Lenkijos pasienį.

Nenorėjo blokuoti kelio

Pirmadienį Mildos šeima pasiekė pasienį ir įstrigo automobilių spūstyje. Tos pačios dienos pavakarę iš URM Milda gavo laišką, kad derybos dėl koridoriaus užsitęsė, tad siūloma važiuoti į keltą Kylyje.

REKLAMA

„Bet nebuvo tokio faktiško pasakymo, kad nieko nebus, važiuokite tik į Kylį ir viskas“, – tvirtino pašnekovė.

Keltų įmonės internetinis puslapis strigo ir, kai galiausiai, Mildai pavyko pasižiūrėti, laisvų vietų keltuose nebuvo iki kovo 19 d.

„Buvome mažiau nei 10 kilometrų iki sienos, nebeturėjome jau net kaip išvažiuoti, tai mes ir užsilikome, stovėjome, laukėme žinių toliau“, – pasakojo Milda.

Pasak jos, dar kelias valandas automobiliai judėjo, tačiau, priartėjus maždaug vieno kilometro atstumu iki pasienio punkto, automobiliai sustojo ir nejudėjo iš vietos. Po valandos stovėjimo vienoje vietoje, Milda išlipo iš automobilio ir norėjo sužinoti, kokia situacija pasienyje.

Pasak jos, prie sienos laukė ne tik lietuviai, bet ir lenkai, estai, latviai. Spūstyje stovėję lietuviai merginai papasakojo apie tautiečių sumanytą kelio blokavimą, atvažiavusią lenkų riaušių policiją.

„Girdėjom, kad iš lietuvių daug kas nebuvo už tą blokavimą, norėjo apsisukti ir išvažiuoti, bet jau neturėjo kaip. Mes taip pat“, – sakė mergina.

Apie 22 val. vietos laiku Milda gavo laišką iš URM apie suplanuotą traukinį iš Frankfurto prie Oderio ir keltą iš Zasnico, kuriais lietuviai galės grįžti namo. Kelią blokavę lietuviai iš pradžių nesutiko su tokiais ministerijos pasiūlymais, bet Milda su šeima iškart norėjo patraukti link traukinių stoties.

„Iškart nusprendėm pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Mes jau tikrai nuoširdžiai laukėm, kol pajudės kamštis, bet niekas nejudėjo apie dvi valandas“, – pasakojo mergina.

REKLAMA

Apie pusė pirmos nakties Mildos šeimai pavyko apsisukti ir keliauti į Frankfurte prie Oderio esančią traukinių stotį.

Reikėjo vaikščioti tarp vagonų

Milda su vienu šeimos nariu apie pirmą nakties jau buvo stotyje, o automobilį vairavęs artimasis nuvažiavo link Zasnico. Pagal pirmąjį URM laišką, traukinys keleivių turėjo laukti 7.30 val., paskui traukinio laiką pakeitė į 10.10 val., nors iš tikrųjų, pasak Mildos, traukinys į stotį atvyko gerokai prieš 10 val. Tačiau į Lietuvą jis dar ilgai nepajudėjo.

„Vėliau jį vis vėlino, vėlino, nes laukė, kol dar atvažiuos žmonių“, – pasakojo Milda.

Į stotį atvyko Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Jonas Semaška ir dar vienas ambasados darbuotojas. Jie traukinio laukiantiems lietuviams atvežė maisto ir vandens. 14 val. traukinys jau pajudėjo, bet, Mildos žodžiais, tik apie metrą, nes ambasadorius sulaukė skambučio, kad į stotį atvyksta lenkų pasieniečiai, kurie tikrins keleivių sveikatą.

Po valandos atvykę patikrino keleivių temperatūrą ir davė užpildyti anketas. Traukinys, turėjęs išvykti 7.30 val, iš stoties išvažiavo tik 15.15 val.

Nors „Lietuvos geležinkelių“ atstovai trečiadienio rytą tikino, kad Lenkijoje ir Lietuvoje buvo pakeisti tik lokomotyvai, keleiviams perlipti į kitus vagonus nereikėjo, Milda teigia, kad buvo kiek kitaip.

Pasak jos, artėjant prie Varšuvos, keleiviai buvo raginami pereiti į priekį esančius vagonus, nes paskutiniai septyni bus atkabinti.

„Tai buvo gana daug vaikščiojimo. Įlipant mums niekas nieko nesakė, nežinojom kelių vagonų traukinys. Mes nežinojome, ar mūsų vagonas vienas iš paskutinių septynių“, – sakė Milda.

REKLAMA

Parvažiavimu iš stoties teko rūpintis patiems

Milda yra vilnietė, tad dar stotyje ėmė rūpintis, kaip teks grįžti namo iš Kauno, į kurį ir judėjo lietuvius gabenęs traukinys. Mergina klausė ambasadoriaus, rašė žinutę URM. Iš ministerijos Milda gavo atsakymą, kad reikia sekti URM informaciją, o dėl karantino pasiskaityti Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamą informaciją.

Dar būnant stotyje, vienas iš lietuvių pasidalijo informacija, kad bus suorganizuotas transportas iš Kauno. Tačiau važiuojant traukiniu, kažkas iš lietuvių paneigė šią informaciją Mildai. Vienas iš keleivių gavo ministerijos pranešimą, kad nepavyko suorganizuoti transporto iš Kauno, tad juo reikės rūpintis patiems.

„Mums transporto reikėjo ne dėl patogumo, o dėl saugumo, nes mes įsivaizdavome, kad dėl karantino mus reikėtų specialiai vežti“, – tvirtino Milda.

Atvykus į Kauną, niekas negalėjo Mildai pasakyti, kaip jai saugiai grįžti į Vilnių. Prie pasų patikros pareigūnas patarė važiuoti traukiniu.

„Jūsų sveikatą patikrino, nieko nėra, tai prisidenkit prie kitų žmonių ir važiuokite“, – pareigūno žodžius prisiminė Milda.

Merginos pasakojimas paneigia oficialiai skelbtą informaciją. Trečiadienio rytą skelbta, kad traukiniu vykusiems keleiviams parūpinti autobusai, kad parvežtų namo, visuomenės sveikatos specialistai, patikrinę atvykusių sveikatą, po vieną palydėjo į autobusą.

Mildos teigimu, nors keleiviams ir matavo temperatūrą bei davė užpildyti anketas, jokio autobuso ar palydėjimo nebuvo. Milda teigia, kad galvojo laukti iš Kylio parplaukiančio savo šeimos nario su automobiliu, bet to reikėjo laukti mažiausiai 15 valandų. Dėl to mergina į Vilnių grįžo traukiniu.

„Jeigu būtume turėję kitą pasirinkimą, tai būtume tikrai nevažiavę. Bet neturėjome kito pasirinkimo, ačiū Dievui, patekome į praktiškai tuščią traukinį“, – teigė mergina.

Šiuo metu Milda su šeimos nariais karantinavosi namuose.

Kestas
2020-03-18 17:41:31
Tegul nerašo nesamoniu,važiavau apie 6 val.iš darbo namo pro geležinkelio stoty,stovejo 4 autobusai ir laukė šitu viruso nešiotoju.Jei rašo nesamones tai tegul varo iš kur atvažiave
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
>Grigorij 2020-03-24 15:02:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dusk tu padla vatine   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-24 23:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
>Grigorij,
ko nirsti, urvini (teatleidzia man neandartalieciai)? Kad as, vatnikas ginu tavo nuskriaustus tautiecius, kovoju uz... lietuviu tautos vienybe? Kad negaliu ziureti, kaip ziauriai nuzmogejot, pradedant nuo 1991, tiksliau, nuo 1941, kai masiskai (95%) iszudet SAVO beginklius zydus, itinkant Hitleriui, kaip jankiai indenus?  
Pavel 2020-03-24 04:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kiek negatyvo komentaruose, siaubas. Uzejau paskaityt naujienu, nes noriu zinot apie situacija LT. Pas mus Anglijoj ivede pusiau karantina, valstybe kompensuoja 80% algos tiems, kas negales dirbt. O kaip Lietuvoj? Ar valstybe rupinasi jumis? Gal todel esat tokie pikti viens kitam ir patys sau? Negalejau pasirinkt gimimo vietos, uztat laisvai galiu rinktis gyvenimo vieta ir tikrai nesigailiu, kad tai ne Lietuva. Sveikatos jums ir taikos   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-21 20:19:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O-o-o, koki SIRSYNA-KIRMELYNA-GYVATINA isjudino Vilmantas Venckunas! Aciu, brolau! Так держать!   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-21 19:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Guglinkit:

Стражи Уханя. 24 часа в Ухане. Документальный фильм

Yra Jutube "Стражи Уханя. 24 часа в Ухане" 55 minutes, bet TV3 nepraleidzia komentaru su nuoroda i Jutuba. Ziurekit ir mokykites, kaip savus myleti, ir kaip gydytis! Tegyvuoja kinieciai, Komunistu Partija, komunistine ideologija! Jus savo tautiecius, turedami savo Uchani, tiesiog sudegintumet, kaip viduramziais, sutraiskytumet i gabalus, kaip kolorado vabalus, (c) kad uzkrato nenesiotu...

P.S.
Jau Italija kreiperi pagalbos ne tik Kinijai, bet ir RU, ir Putinas ka tik sutiko!!! Miegokit toliau, nekenciant ir "okupantus", ir savo tautiecius... Tepadeda jums NATO ir JAV.   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-21 13:05:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
RU dar neisveze is uzsienio 110 000 savo turistu! O jus cia bangas keliat!

Tarp kitko, RU teikia test-sistemas 13 saliu. Kinija gelbeja italus, o RU, kartu su kubieciais, teikia humanitarine pagalba Venesuelai, padeda Iranui. Serbijai pades ne "issvajoti" draugai is ES, kurie draudzia saugumo priemoniu, aparaturos exporta, o Kinija. Net UA kreipesi pagalbos pas kiniecius, turincius didziausia teigiama patirti kovoje su virusu. Nejau V.Andriukaitis nesikreiptu pagalbos?.. LR valdzia - i GULAG-a!

Paziurekit, kiek testu padare RU (virs 122 tukst.), kai keleta dienu UA savo tinklapyje raso, kad patikrinta... virs 500. Del to RU kontroliuoja padeti. Juolab, kai kontrole uzsieme Didysis Michailas Misustinas - galima mieguoti ramiai. Ten rasta ir gydoma 253 zmones, o mazyteje LR jau 69! Ir ka siuloma? Ar driske LR gali sau leisti visiska karantina, kad visi sedetu namuose, be leidimu neiseitu, nevaziuotu net viesais transportas? Ar taip ilgai patems nualinta UA? Kaip uzdirbti maistui, komunaliniams mokesciams, ismokoms uz kreditus, hipoteka, kaip gydytis, vaikus priziureti, kas nesios maista i namus? NATO kariai, JAV "Abramsai"? FRA, ITA, Izraelis gali, nes pinigu turi. O jus, pridurkai, turit mylima nepakarta Grybauskaite, naryste NATO, bei "Independence". O jei nesuvaldysit situacijos, kaip italai, ir perkrausit klinikas, aparatura, gydytojus? Dar, "issilaisvine" LR griovejai su neapykanta ant savo isvykusiu tautieciu varot!   ATSAKYTI
davno krovju sral ? 2020-03-24 14:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idi nx cacap !  
Zew 2020-03-21 06:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neleist nei vieno,o kas nori isvaziuot tegul mauna be atgalinio bilieto   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-21 03:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man, gimusaim "okupantu", idijotui, kyla keleta idijotisku klausimu. O jei tie lietuviai atvyktu i LR kokiom penkiom dienom aunsciau, suspetu, nereiketu LR moketi, atsieit, 50 000 Euru uz traukini, tai jus ju nebeapkestumet? Gal jie butu is esmes maziau apsikrete? Gal dirbe uzsienyje tautieciai nesumoka uz PSD LR, bent minimuma, kaip pilieciai, besitikint, kad juos gydytu uz dyka?

Kyla dar visa eile su tuo susijusiu klausimeliu. Gal keliauti i uzsieni yra nusikaltimas, nepatriotiskai? Gi taip dziaugetes atvirom sienom, kad pavyko patekti i Shengeno zona. Be abejo, man butu 1000 geriau tureti atvira siena su RU, BY, bet tai - suprantama. Gal tautieciai ten vaziavo, kad tycia atvezti uzkrata i LR? Na, be abejo, keliauti pandemijos metu - idijotizmas. BET. Juk daugelis tu keliautoju buvo isvaziave kur kas anksciau. Juk pirma laika pandemija buvo tik Kinijoje, o ES tik pavieniai atvejai. Juk situacija keitesi zaibiskai, pagal griuties scenariju, лавинообразно. Naturalu, kad ne visi keliautojai laiku sureagavo. O, ir noredami sureaguoti, staiga praktiskai VISOS ES salys uzdare sienas. Tarp kitko, ir RU iki siuol negali grazinti is uzsienio nemaza kieki savo turistu. O kas del lietuviu, dirbusiu uzsienyje, ne maza dalimi nelegaliai, tai isivaizduokit, jei jie ten susirgtu, tai uz kokius pinigus juos ten gydytu, ar jie noretu, kad juos paviesintu ir atimtu galimybe veliau ten vaziuoti? O grizti privercia tai, kad ES ne tik gamyba stabdoma, bet ir smulkus verslas, kur, butent, daugiausia lietuviu ir isidarbina. Kiek geriau sekasi vaiku, seneliu priziuretojoms, tualetu plovykems.
Nejau manot, kad visi tautieciai, taip pat emigrantai, cia verzesi, kad pasislepti nuo koronaviruso?.. Jei KOL KAS LR ne pirmauja uzkretimais, tai ar cia yra pakankamai lesu, kontroles priemoniu, test-sistemu, ligoniniu su boksais, plauciu ventiliacijos aparatu (RU turi 40 000 - 47 000, kas LR mastu butu virs 700 - 800, dar uzperka) mediku, savanoriu, policininku (juos taip pat "optimizavo", kaip ir gaisrininkus, uredus, ligonines ir.t.t.), ju apsaugos priemoniu (jau ne pirmas gydytojas susirgo, kas vercia beveik visa ligoninre uzdaryti). Uz tai Nauseda reiketu pakarti uz kiausu, kad su RU, Kinija nesikooperuoja. Gal lietuviai yra drauusmingesni uz italus, prancuzus? Tai turtingos salys gali daug ka spresti uz pinigus, o driske LR NE! Be to, ar saves nekaltinat, kad nuo Kovo 11 sistemingai, 30 metu griovet Lietuva, kol visiskai sugriovet, priverciant tautiecius masiskai emigruoti, ar juodai arti uzsienyje? Dar apsivercia liezuvis juos vadinti gobsuoliais! Na, galit dziaugtis naryste NATO, "Independence", JAV tankais Pabradeje, mirti is pavydo Astravo AES, kad didziausia visu laiku LR zudike Grybauskaite vadovaus fondu... "COVID-19".

Siaip, isaukletam TSRS, man sirdis skauda, kai kencia musiskiai. Prisiminkit: "Наших бьют! Своих не бросаем!" Na, kokie jus man esat "musiskiai" - paaiskejo 91 metais, kai savo Gimtineje pasijutau... "okupantu", o mano kalba is visur isvaret... Kaip ten bebutu, ar galima piktdziugauti, buti abejingiems mano tevynainiams - jusu tautieciams, juolab juos neapkesti? Ivaret mane i ziauru kognitivini disonansa! Siaip, as senai pastebejau: kuo daugiau esate urviniais nacionalistais - tuo daugiau ir savu neapkenciat, budami jiems priesais. Dar TV laidas ziurit "Svetimo skausmo nebuna"! Bet tik dabar man daejo, kaip degradavot, tampant moraliniais urodais... Ne jums, martynai, Melynas Dangus!.. Didziojo Tevynes karo metais suzeistieji smaikstavo: "Butu kaulu - mesos priaugs!". Bet, kai nera moralinio strypo, nugarkaulio... Su tokiai lietuviais jokio "Ruso" nereikia naikinti Lietuva!   ATSAKYTI
cap von 2020-03-24 15:00:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
davno krovju sral urod ?  
Aura 2020-03-20 22:13:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus grįžo, dar vis mažai, reikėtų iš jų išskaičiuoti už traukinį, kaip žiurkes dabar pralekia.    ATSAKYTI
Jonas 2020-03-19 10:52:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet lietuvių Gobšumui ribų nėra.Gryžo iš Vokiet.dirbęs,apsisuko ant smūgio ,išlėkė į kitą Skandinav.šalį.Nei izoliavos,nei tikrinos,dar kaimynam,pažįstamiem meluoja,kad namie.Tokius tik pranešt,ir tegu baudžia.Už pinigus,ir tėvus tokie parduotų   ATSAKYTI
Alius 2020-03-19 10:49:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gryžo už Ačiū.Traukinys tai kainavo...O tai iš mūsų mokėtojų pinigų.Tegu po viso šito šaršalo,iš tų parvykusių keleivių,atskaičiuoja už kelionę.Juk jie visi registruoti,pildė anketas.Atsiminė L T...,lyg numirt čia parlėkė.Nepateisinu jų ir nepateisinsiu.Kodėl LT gyvendami dirbdami,turi išlaikyti valstybę,o šitie "parbėgėliai",grįžę viskuo naudotis?Kas netingėjo,dirbo ir gyveno čia,o išlėkė tik Gobšuoliai...Jiems vis mažai,negana,dar gryžę pretenzijas reiškia,reklamuojas savo pinigais ,tuščios būtybės.   ATSAKYTI
Marija 2020-03-19 14:58:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
50 tukstanciu kainavo traukinys Lietuvai, geriau patylėtu neaimanave  
mindaugas 2020-03-20 08:33:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip sutinku jei saviizoliacijos nesilaiko tai zmogus dejas ant visu ir yra labai didelis egoistas bet nereikia stumt ant tu kas dirba uzsieny ir grysta y lietuva jei negali rinktis del sveikatos ar panasiai kur dirbti tau geriau nu nereikia to pavydo.jei zmogus dirba uzsienyje tai nereiskia kad jis nemoka mokesciuo jei netiki paaiskinsiu tarkim gryzo ir stato nama ir uz medzegas ar paslaugas sumoka 100000 e kiek nuo tos dalies bus PVM ? spreskit patys ar jie tikrai nemoka mokesciu   
mindaugas 2020-03-19 09:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
maziau eskit save ir kitus daugiau sveikatos bus tiek fizines tiek psichines.palaikau grystancius siuo sunkiu metu tik prasau visu laikykites saviizoliacijos as ir pats sedziu izoliuotas nuo pasaulio tai galiu ir komentuoti :)))   ATSAKYTI
Babyte 2020-03-19 09:27:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dziaukites valkatos kad parveze uz dyka. Ir taip be jusu cia problemu netruksta, kaukiu nera vaistu nera, o dar tuntas virusininku atvaziavo uz valdiskus pinigus pasigydyt.   ATSAKYTI
Daiva 2020-03-19 18:19:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Babyte, tu paprasciausia siuksle!  
mindaugas 2020-03-19 09:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As pats skraidau y darba kas 3 savaites ir savaite lietuvoi su seima manote lengva palikti seima zmona ir dvi mergaites 2 ir 4 m tai tikrai nelengva bet tai darau del vaiku ateities ir jei man koks nusmurgelis sakys ko cia grysti jis neturi jokio supratimo kiek tas virusas ir izoliacija gali testis o siaip as pats gryzau 1 diena pries izoliacija tik delto kad brolis is danijos pranese kad danija uzsidaro susizgribau ir pirkau bilieta ta pacia diena bet bandau ysivaizduot kiek zmoniu nespejo nes lt valdzia nesugebejo net yspeti apie galimus senarijus per zinias    ATSAKYTI
Gintaras 2020-03-19 06:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Iš viso ko čia visi lekiate? Esate užsienyje ir būkite, po velnių. Stena dar, kad per maža privilegijų skiriama. Sustatyčiau prie sienos ir be tyrimų šaudyčiau ir ten pat užkasčiau, kad galimų virusų nebūtų. Ir tvarka būtų kaip reikiant.   ATSAKYTI
Caze 2020-03-23 21:09:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip baisiai kalbat. Bijok Dievo-nubaus.  
Grigorij 2020-03-19 06:03:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O stai paskutines paros naujienos is Komunistines Kinijos. Uchanio provincijoje niekas neuzsikrete. Visoje Kinijoje uzsikrete 34 zmones, 8 mire, 800 issigyde. Tegyvuoja Komunistu Partija ir komunistine ideologija, pasiaukojantis patriotizmas! Kinieciai netrosko naikinti savo tautieciu Uchanyje, o per pora savaiciu ten pastate 2 didziules ligonines (jau jas isrinko), siunte ten galingiausius savanoriu ir mediku desantus. Kinijoje buvo didziulis patriotinis pakilimas, masiskai stojant i kova su koronavirusu. Ir jiems pavyko!!! Liko visai nedaug. Palyginkit su Italija. Palyginkit su, neva, LDK, Vytauto palikuoniais...   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-19 05:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sirdingai dekoju visiems pasisakiusiems! Jus man, senam naiviam idijotui, galutinai praveret akis, sudeliojot visus taskus ant "i". Pazlai suejo. Pagaliau paaiskejo, ko, broliukai esat verti. Siaubas, kokios ateities esat verti! Siaip, galima buvo apie jus spresti is urvinio nacionalizmo, is SAVO beginkliu zydu beveik visisko sunaikinimo, itinkant Hitleriui. Is masinio stogo pavaziavimo, griaunant Lietuva Kovo 11 ir Sausio 13, ikalant i LR BK "okupacija" bei "partizanu" didvyriskuma, "laisvinant" LR nuo visaliaudines valstybines nuosavybes bei Gamybos, net nuo modernios ir saugios IAES. Pribaigiant LR 30 metu vienpusisku karu su "Rusu", nepaliekant sansu sekmingai kovoti su koronavirusu. Is geriausios visu laiku LR zudikes - Grybauskaites isrinkimo dviem kadencijom!!! Is jos paziuru Nausedos isrinkimo vietoi V.Andriukaicio, kas duotu jums realu sansa issigelbeti. Is s*kmasiaus isrinkimo vietoj Agurkicho Vilniuje, neisrinkimo G.Palucko Zirmunuose. As tyliu apie juodziausia nedekinguma RU del 91 padavanotos visiskos ir besalygiskos nepriklausomybes, su visa teritorija ir infrastruktura, visiskai isvedant kariuomene. Bet kad taip neapkenciat savo tautieciu, bijant del savo niekingos skuros, zinant, kad juos visus patikrins, vers karantinuotis (tai jusu Nauseda nenori kontrolei visa galia naudoti policijos, armijos daliniu, bet, manau, tai sprendziama). KOL KAS LR pajegumu kontrolei ir gydymui teoriskai turetu uztekti. Taip, neilgam, reikia kooperuotis su RU, Kinija. Bet kalba eina apie jusu tautieciu grazinima artimom dienom. Tai ko bezdat? Kokie gi jus reti nieksai, broliukai! Laukiat is Dievo Sviesios Ateities? Siaip, pagal viska, sekmingai isklojot sau kelia i Pragara... Aisku, viskas Auksciausiojo rankose, bet, sakoma: "На Бога надейся, а сам не плошай (neapsikvailink)!". Is nieko nieko nebuna.   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-19 00:45:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aciu, Vilmantai Venckunai! Eilini karta savo straipsniu Jus manes nenuvylet!   ATSAKYTI
As 2020-03-19 00:25:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau pyktis ima.Jie dar priekaistaut gal ! Dziaukites,kad ileido,dziaukites,kad pavyko,jus ir partempet virusus.Lietuvoj ju nebuvo,ji parveze skrajunai.Nekaltinu zmoniu,kurie nezinojo apie virusa,bet jie jau senai parvyke,bet tie kas siuo metu grizta,visi vyko jau kai virusas siautejo. Jus tada apie likusius cia negalvojot ir dabar jums spjaut tad nustokit skustis Vyriausybe daro viska,mes dekingi daktaram,vairuotojam ,parduotuviu darbuotojams ir visiems kurie dirba del musu. Tylekit ir neerzinkit zmoniu   ATSAKYTI
rima 2020-03-18 22:22:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Mieli komentatoriai,čia toks ponas Grigorij per visus leidinius komentuoja.Mus lietuvius gyventi,artimo meilės moko.Panašu,kad Kremliasu troliai atbudo ir labai jau mus mokyti pradėjo.Patariu jam kuo greičiau slinkti link Rusijos sienos,kol neužsidarė.Ten jo laukia.   ATSAKYTI
Grigorij 2020-03-18 23:38:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
rima,
mieloji, Pasulio Pabaiga, kad man, "okupantui", tenka kovoti uz manes nekencianciu lietuviu tautos vienybe!.. Ne, ne Kremliaus direktyvas, "metodicke", ne TSRS, RU Himna as jums pacituosiu, o jusu Himna
"Tegul saulė Lietuvoj
Tamsumas prašalina,
Ir šviesa, ir tiesa
Mūs žingsnius telydi.
Tegul meilė Lietuvos
Dega mūsų širdyse,
Vardan tos Lietuvos
Vienybė težydi!"
As nelaukiu lietuviu meiles man, ar mano tautieciams, RU. As raginu lietuvius uzjausti... lietuvius! TIKRIEJI katalikai, o ne antitarybines kerstingos svarinsku-grigu klikos katalikai supranta, kad "Elkis su kitu taip, kaip nori, kad butu elgiamasi su tavim". Jie tiki ne tik nekaltu prasidejimu, bet ir Auksciausiaja Teisybe. Supranta, kad Draugas, Zmogus pazinamas bedoje, tik per isbandymus paaiskeja jo verte. Supranta, kad, gelbejant kita (kuris to vertas), jie tuo paciu gelbeja ir save. Nes, be abejo, net jei dabar pavyktu visu lietuviu atvykeliu neileisti, dar bus pakankamai progu uzsikresti virusu is vidaus, jam plintant pacioje LR. Tai tie nieksai reksniai, net savo tautieciu neapkenciantys, norintys palikti juos uz borto, saugojant savo niekinga skura, per savo uzdirbta ziauria karma, nuodeme, prisidedant prie lietuviu tautos karmos, zudant zydus, tures daugiausia sansu nuo koronaviruso isdvesti. Ne mano maldom. As tycia praleidziu proga patyleti, nes nesu abejingas savo Gimtinei - Lietuvai, neatsiejamai mano Tevynes - TSRS daliai.

P.S.
RU zmones irgi neabejingi, bijo koronaviruso. Ir panikos, feiku daug yra. BET niekur neskaiciau, kad rusai nori savo tautiecius sudraskyti, kad neveztu ten koronaviruso. UA toks atvejis buvo. Kai i Poltava atveze evakuotus tautiecius, kad juos patikrinti, karantinuoti - tai vietiniai pasipiktino ir, nepaisant policijos apsaugos, apmete akmenimis autobusus su moterim ir vaikais. NO COMMENT.  
Grigorij 2020-03-19 00:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
rima,
sirdingai dekoju uz broliska rupesti! Isitikines, kad uz tai Jums bus atsidekota! :)))  
gita 2020-03-18 20:03:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet kam dabar reikia priekaistauti ?Parvykot laimingai, buciuokit Lietuvos zeme ir sedekit 14 dienu izoliacijoj. Apsaugokit artimuosius ir aplinkinius.   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtinta vienuolikta mirtis nuo koronaviruso (COVID-19). Žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ...
Ramunės gyvenimo Australijoje akimirkos (nuotr. asm. archyvo)
Australijoje daugiau kaip pusmetį studijavusiai 20-metei Ramunei Vilkoitytei buvo likę kiek daugiau kaip du mėnesiai iki išsvajotų atostogų po šią egzotišką šalį. Bet visus ...
Mobilus patikros punktai Vilniuje (fotodiena.lt nuotr.)
Nors koronavirusas ne tik šimtus tautiečių guldo į ligos patalą, bet ir toliau šienauja gyvybes, sveikatos apsaugos ministras užsimojo sumažinti tyrimų apimtis. Vilniuje ir ...
Remigijus Šimašius su žmona (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius šeštadienio vakarą tiesioginėje „Facebook“ transliacijoje papasakojo, kad penktadienį žmonai Agnei pakilo temperatūra, bet vėliau ...
Vilkaviškiečiui kurti stebuklus netrukdo ir 30 metų negalios sukaustyta apatinė kūno dalis (nuotr. stop kadras)
Vienam vilkaviškiečiui ištvermės, jėgų ir kantrybės galėtų pavydėti daugelis. Vyras jau 30 metų nepasikelia iš lovos – apatinė kūno dalis sukaustyta negalios. Tačiau ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų