Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija antradienį atmetė pasipriešinimu pareigūnams ir trukdymu vykdyti teisingumą kaltinamos buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės prašymą nušalinti teisėjus nuo bylos nagrinėjimo.

N. Venckienė prašymą nušalinti kolegiją motyvavo tuo, kad Panevėžio apygardos teismas prieš tai nepanaikino didžiosios dalies jai skirtų kardomųjų priemonių, o tai gali lemti teisėjų nusistatymą prieš ją. 

„Kolegija nutarė kaltinamosios prašymą atmesti (...) Kolegija nenustatė pagrindų Baudžiamojo proceso kodekse, dėl ko kolegijai reikėtų nusišalinti“, – sakė teisėjų kolegijos pirmininkas Valdas Meidus.

Anot jo, vien tai, jog teismas nepatenkino kaltinamosios prašymų dėl kardomosios priemonės panaikinimo, nėra pagrindas spręsti dėl teismo šališkumo.

Teismas taip pat nusprendė, kad byla toliau bus nagrinėjama viešai, tačiau kolegijos pirmininkas įspėjo, kad teismas pasilieka teisę sprendimą pakeisti, jei procesui trukdys N. Venckienės palaikytojai. Taip pat, kolegijos sprendimu, uždarai bus nagrinėjamos tos bylos dalys, kuriose bus pateikiama įslaptinta arba su nepilnamete susijusi informacija. 

REKLAMA

„Noriu paaiškinti, kad visuomenės teisė žinoti apie procesą, žinant, koks yra dėmesys, ji nėra absoliuti. Nemažiau svarbi teismo pareiga šią bylą išnagrinėti ir maksimaliai greitai (...). Tam visuomenės atstovai, kurie dalyvauja šioje teismo salėje, neturėtų trukdyti“, – sakė V. Meidus

„Replikos, plojimai ir kiti dalykai neprisideda prieš šios bylos išnagrinėjimo. Patikėkite, ši byla nėra tokia paprasta, kaip bandoma pateikti“, – pabrėžė jis.

Uždaro proceso prašė nukentėjusiųjų advokatė, taip pat patys nukentėjusieji – operacijoje perduodant dukrą dalyvavęs ir nukentėjęs policijos pareigūnas, sprendimą perduoti vaiką motinai priėmusi antstolė Sonata Vaicekauskienė. Jie motyvavo, kad byloje bus kalbama apie nepilnametę.

Prokuroras  Darius Jakutis taip pat sakė, kad „daugiau ir svarbesnių argumentų yra nerengti viešo nagrinėjimo“ saugant nepilnamečių interesus bet tvirtino nesąs visiškai tikras, ar to reikėtų, ar užtektų tik kelių uždarų posėdžių.

N. Venckienė ir jos advokatas Danius Svirinavičius reikalavo atviro teismo, sakydami, kad net ir vadinamoji pedofilijos byla, kurioje buvo kalbama apie tą pačią nepilnametę N. Stankūnaitės dukrą, nagrinėta viešai. N. Venckienė, be kita ko, prašė viešumo, sakydama, kad visuomenė „turi teisę žinoti, kas vyko gegužės 17-ąją“, turėdama omenyje savo dukterėčios perdavimą jos motinai L. Stankūnaitei. 

„Uždaras teismo posėdis būtų skirtas vėl nuslėpti, kas padaryta“, – replikavo ji.

N. Venckienei pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei. N. Venckienė kaltinimus neigia ir vadina politiškai motyvuotais.

REKLAMA

N. Venckienė tvirtina nenaudojusi smurto per 2012-ųjų gegužės įvykius, kai vykdydami teismo sprendimą pareigūnai iš jos šeimos namų paėmė mažametę dukterėčią ir perdavė mamai L. Stankūnaitei. Smurtas, N. Venckienės nuomone, naudotas tiek prieš ją, tiek prieš L. Stankūnaitės dukrą.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad griežčiausia bausmė už šiuos nusikaltimus yra treji metai laisvės atėmimo. Ji kaltinimus neigia.

N. Venckienei yra skirtas pasižadėjimas neišvykti iš šalies bei įpareigojimas naktį būti namuose, taip pat paliktas 10 tūkst. eurų užstatas, paimti dokumentai. Anksčiau N. Venckienei buvo draudžiama nutolti nuo gyvenamosios vietos didesniu kaip 10 kilometrų atstumu – šį reikalavimą Panevėžio apygardos teismas panaikino, tačiau likusias priemones paliko.

„Manau, kad jūsų visų trijų teisėjų nutartis dėl man skirtų kardomųjų priemonių yra tikrai šališka ir neobjektyvi. (...) Vienas pagrindų, kodėl manau, kad jūs nebūtumėte nešališki, yra dėl kardomųjų priemonių palikimo“, – sakė ji.

N. Venckienė sako šiuo metu dėl kardomųjų priemonių neturinti galimybių nei įsidarbinti, nei išvykti. 

Tiek ji, tiek jos gynėjas pabrėžė, jog kaltinamiesiems rezonansinėse korupcinėse bylose skirtos švelnesnės kardomosios priemonės. Jie vardino vadinamąją teisėjų korupcijos bylą, „MG Baltic“, Panevėžio mero Ryčio Račkausko politinės korupcijos bylas, kur kaltinamiesiems pagal baudžiamąjį kodeksą gresia griežtesnės bausmės.  

Teisme – N. Venckienės palaikytojų šurmulys

Teismo posėdį komplikavo į jį atvykę daugiau nei pusšimtis N. Venckienę palaikančių žmonių, užpildydami visą didžiausią teismo salę, atvyko ir N.Venckienės motina Laima Kedienė, teta Audronė Skučienė.

REKLAMA

Dalis susirinkusiųjų netilpo į salę, kaltinamąją jie pasitiko plojimais, taip pat teismui pradedant procedūras, reikalavo teisėjo šnekėti garsiau, laidė įvairias replikas. Teisėjų kolegijos pirmininkas V. Meidus keliskart ramino publiką, reikalaudamas laikytis tvarkos ir įspėdamas, kad teismas „gali imtis priemonių, kad jūsų dalyvavimas būtų apribotas“. Iš salės už tai, kad filmavo teismo posėdį, išvarytas N. Venckienės palaikytojas Vytautas Matulevičius.

Atvyko ir nukentėjusieji – operacijoje perduodant mergaitę motinai dalyvavęs policijos pareigūnas, taip pat vaiko teisų apsaugos specialistė.

Teismo šaukimas įteiktas ir šiuo metu valstybės saugomai Laimutei Stankūnaitei, gyvenančiai su dukra. Pasak teismo, jos vardu gautas prašymas byloje nedalyvauti ir pateikti kiekvieno posėdžio garso įrašą. L. Stankūnaitė nurodė, kad ji negali dalyvauti procese baimindamasi dėl savo saugumo. 

Bylą be V. Meidaus nagrinėja teisėjai Jolanta Raščiuvienė, Valdas Ciesiūnas.

Teigia, kad pati tapo auka

Prieš šios dienos posėdį N. Venckienė išplatino viešą laišką, kuriuo siekė atkreipti dėmesį į tai, kad, anot jos, pateikti kaltinimai paremti neapykantą jai jautusių žmonių, kitų nesąžiningų šių įvykių dalyvių liudijimais:

„Susipažinus su asmenų, buvusių namo viduje, – Vaiko teisių apsaugos tarnybų pareigūnų G.Didžbalienės ir E.Talalienės, antstolės S.Vaicekauskienės, psichologės S.Kilkutės, L.Stankūnaitės, advokato G.Černiausko, policininko M.Gušausko ir kitų – parodymais ir su vaizdo įrašais, esančiais ikiteisminio tyrimo medžiagoje, darytais namo viduje, akivaizdu, jog visi šie asmenys be išimties sako netiesą dėl aplinkybių, kas vyko namo, esančio Klonio g. 5, Garliavoje, viduje.

REKLAMA

Jų parodymai apie įvykius namo viduje akivaizdžiai prieštarauja įvykiams, fiksuotais filmuotoje medžiagoje.

Vaizdo medžiaga, įrašyta pareigūnų namo viduje, paneigia netiesą liudijusių vaiką prievarta paėmusių asmenų parodymus kaltinamajame akte.

Priešingai nei buvo nurodyta ekstradicijos prašyme, kad policininkas M.Gušauskas pridavė medicininių dokumentų kopiją, kurioje buvo užfiksuoti veido sužalojimai, jokių sužalojimų jam niekada nebuvo nustatyta. M.Gušauskas davė melagingus parodymus apie jo sužalojimo laiką ir vietą.

Prieš mano dukterėčią D.Kedytę ir prieš mane, jos tetą, globėją, tuo metu turinčią teisinį imunitetą dėl teisėjos pareigų Kauno apygardos teisme, buvo naudotas smurtas.

Smurtas buvo naudotas tiek policijos pareigūnų, tiek Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojų, tiek L. Stankūnaitės.

Byloje pateikti melagingi policininko parodymai dar kartą liudija, su kokia pareigūnų savivale ir piktnaudžiavimu pareigomis man nuolat tenka susidurti nuo pat pedofilijos bylos pradžios. Ne tik man, bet ir daugeliui dėl minimų įvykių nuteistų ir dar teisiamų žmonių.“

Išvyko iš Lietuvos

Buvusi parlamentarė, partijos „Drąsos kelias“ viena iniciatorių N. Venckienė iš Lietuvos į Jungtines Valstijas išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

Kaltinamoji nuo 2018 metų kovo buvo laikoma Čikagos kalėjime ir į Lietuvą, vykdant ekstradicijos prašymą, gražinta 2019-ųjų lapkričio pradžioje – po ekstradicijos, dėl Lietuvos ir JAV teisės sistemos skirtumų iš 13 planuotų pateikti įtarimų liko keturi.

REKLAMA

N. Venckienė buvo viena iš svarbiausių vadinamųjų Garliavos įvykių veikėjų. 

Pedofilijos istorijos šaknys

Primename, kad 2009 metų spalio 5 dieną Kaune nušautas į darbą vykęs teisėjas Jonas Furmanavičius. Tą pačią dieną prie namų nužudyta L. Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė. Prokurorai nustatė, kad žmogžudystes galbūt įvykdė garliaviškis Drąsius Kedys, N. Venckienės brolis.

D. Kedys kaltino V. Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L. Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, V. Naruševičienės mažametę dukrą. J. Furmanavičių ir Andrių Ūsą kaunietis kaltino pedofilija. Visi teismai A. Ūsą išteisino.

Po žudynių besislapsčiusio D. Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Vėliau negyvas rastas ir A. Ūsas. Teisėsauga teigia, kad jie mirė nesmurtine mirtimi.

N. Venckienė ilgą laiką globojo dukterėčią, nevykdė teismų sprendimų atiduoti ją motinai L. Stankūnaitei. Mergaitė iš tetos namų Garliavoje paimta įsikišus pareigūnams.

Tuzikad
2020-03-03 16:01:27
Nuo ko saugoma Stankūnaitė? Jau būtų laikas paaiškinti. Kedžio seniai nėra gyvo, Venckienei apribotas išvykimas o ir jos ilgai nebuvo Lietuvoj. Ar čia kaip tuos ožius
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
stasys 2020-03-06 10:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
N.Venckienė: “Manau, kad yra tik vienas atsakymas - kad kaip ir buvo iki šiol, niekas niekada nepamatytų viso video įrašo namo viduje prievarta grobiant vaiką”. Prievarta? Būdama Amerikoje Venckienė turėjo girdėti Gonzaleso istoriją. Priminsiu ją.
Prieš dvidešimt metų, 1999 metais kubiečio berniuko Eliano Gonzalezo mama kartu su juo bėgo iš komunistinės Kubos į JAV. Deja, jų laivas nuskendo, tačiau berniukas išsigelbėjo ir atsidūrė Floridoje. Kubiečių emigrantai ėmėsi triukšmingos „berniuko gelbėjimo“ kampanijos, daugiatūkstantinių demonstracijų, kad berniukas liktų Amerikoje, o ne grįžtų pas Kuboje likusį tėvą.
Tačiau Amerikos teismas, remdamasis sena kaip pasaulis taisykle – vaikai turi gyventi su tėvais, o ne su giminaičiais, nusprendė vaiką grąžinti tėvui į Kubą. Giminaičiai su tuo nesutiko. Tuomet ginkluoti antstoliai įsiveržė į berniuko namus, jį paėmė ir atidavė tėvui.
Ši istorija plačiai nuskambėjo, nemažai žmonių smerkė JAV valdžios „brutalumą“, bet valdžia dėl to ramaus miego neprarado. Demokratija ir teisinės valstybės pagrindai buvo apginti, o miniai nebuvo leista diktuoti valstybei savo valios. Amerika gerai prisimena šį precedentą.
Venckienės atveju ši vaiko pagrobėja nesilaikė pasaulio taisyklės (taip pat ir Lietuvos teismo sprendimo), kad vaikas turi gyventi su motina. O visiškai teisėtus policijos veiksmus ši, atsiprašant, teisėja pavadino prievarta ir dar kvietė sukurstytą minią jai priešintis, t.y. tapti greta Venckienės masine nusikaltėle. Šiomis dienomis, prasidėjus Panevėžio teismui, ji vėl dainuoja dainelę apie policijos prievartą… Negi teismas ja patikės?   ATSAKYTI
T 2020-03-04 10:18:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pati mergaitė papasakos tiesą. Kadanors.
   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-03-04 14:34:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Per tiek metų mergaitė paversta daržovė.
Ji skays tą kas jai įkalta į medikamentais isretintas smegenėlės   
Ot, 2020-03-04 10:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
įdomu ir kada išryškės, kokie pedofilai valdo Lietuvà!?   ATSAKYTI
Ugnė 2020-03-04 08:52:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaltinimai Neringai yra švelniai tariant kvaili, akivaizdus teisėsaugos neadekvatumas.
Stiprybės mielai Neringai ir visai Kedžių šeimai, sveikatos geriesiems jos tėveliams, šitiek iškentėti.. Mes širdingai jus palaikom!   ATSAKYTI
Rasa 2020-03-04 08:46:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neringa visa švyti, kuo didžiausios jai sėkmės! Ačiū jai ir visai jos šeimai už tokį pavyzdį kaip reikia už tiesą kovoti! Drąsius Kedys tikras Lietuvos ir pasaulio didvyris - šitaip už dukrą kovojo - tai yra tikra meilė!
Šilčiausi linkėjimai jums Neringa nuo visų sąžiningų sąmoningų mylinčių pasaulio žmonių.
O Lietuvos teisėsauga.. 10 metų rodė grubią brutalią nepagarbą visuomenei - nemokšiškumas, apsileidimas, niekšiški nešvarūs dalykai.. bet gal jau atėjo laikas pasimokyti, ir tiesa išlįs iš maišo.   ATSAKYTI
Vėl 2020-03-04 06:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Šitie violetiniai kelia galvas atsibodo jie su savo patvoriniais lūzeriais. Uždarykit šita virusa.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-03-04 14:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Virusas yra pedofilai. Tu kaip matau to viruso nesiotoja-as arba jau serganti-is.
Tik susmirdusiems padugnės pedofilams, baugu ir pikta kad "violetiniai kelia galvas". Nes tik pedofilams trugdo tai kad mes galvas keliami.
Beje, mes niekada galvų nebuvom nuleide. Mes jas visada aukštai iškėlę buvom.
Galvas turi nuleisti susmirde pedofilai. Tad tu savo moliūgą kiek į mešla.  
Maša 2020-03-04 05:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kažkada Panevėžy irgi teko bylinėtis teisme.Po berods4posėdžių,teisėjai nusišalino.Priežastis,kad vienas iš teisėjų jau buvo pareiškęs savo nuomonę šitoje byloje.Aišku jie to visą tą laiką nepastebėjo.Vienareikšmiškai teisėjai turėjo nusišalinti.Čia vėl kvepia manipuliacijom.   ATSAKYTI
Veronika 2020-03-03 19:16:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Visi žino,kad pedofilai sėdi net aukščiausiuose valdžios postuose ir yra pinigingi,kas jiems reiškia papirkti teisėjus.   ATSAKYTI
Agota 2020-03-03 17:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-24
Tikros tiesos taip ko gero ir nesuzinosim,bet Venckiene kaip teisininke galejo suvaldyt savo broli ir apskritai neviesint mergaites,o tvarkyti reikalus teisiniu budu,todel ji ir kalta,kad uzvire visa sarsala,nukentejo labai daug zmoniu....   ATSAKYTI
Naivuolė 2020-03-04 05:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kažkada teko matyti vaizdinę medžiagą apie brolį,kur jis dar gyvas būdamas sakė,kaip kovos -teisėtai,tą ir darė.Beje numirė irgi l.paslaptingai ir kaip Venskienė kaip teisininkė jo nesuvaldė?  
agotai, 2020-03-04 09:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai gal neprisimenate, kiek teisiniais metodais kreipėsi Drasius- į visas teisėsaugos instancijas, parlamentà, kuris turetu atstovauti Lietuvos žmoniù interesus, į prezidentę! Ir ká? Joks tyrimas nebuvo pradėtas, visi buvo apkurtę, kol sugalvojo žmogžudystes...  
Vidas Tom 2020-03-04 14:45:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Agotai.
Tu džiunglėse gyvenai iki šiol?
Ar kantužinta?
Drąsius tik teisiniais metodais ir kovojo.
Kol jį pedofilai pagrobė ir jo vardu nušovė silpnąsias grandis. Tuo atsikratė Drąsiais ir tų kurie galėjo išduoti visą pedofilų tinkla.  
Meda 2020-03-03 17:22:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Stiprybės Tau,Neringa
.   ATSAKYTI
Tuzikad 2020-03-03 16:01:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nuo ko saugoma Stankūnaitė? Jau būtų laikas paaiškinti. Kedžio seniai nėra gyvo, Venckienei apribotas išvykimas o ir jos ilgai nebuvo Lietuvoj. Ar čia kaip tuos ožius   ATSAKYTI
Stefanija 2020-03-03 15:26:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kad butu tik vien tiesa daugiau nieko, nes jau uzkniso visai Lietuvai ta byla.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-03-04 14:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tiesa ir yra tik viena.
Ta tiesą žino visi turintįs smegenis.
O pedofilų sukurta versija skirta tik debilams.
Kadangi debilu išskirtinė mažuma, tai ta pedofilų versija tikintys nesudaro jokios reikšmės nei Lietuvai nei aplamai kažkam.
  
LINAS 2020-03-03 15:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-33
JEI TOKIE MEGEJAI BUS KAIP VENCKIENE PA LAIKO TAI LIETUVA PRAZUS CIA KAIP TAS VIRUSAS ZIUREKIT KAD CIA LIETUVOJE GERAI BUTU O NE TAIP KAIP YRA AVINU KASTA   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-03-04 14:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Linai. Tu kokį šuda rūkai?  
kjn 2020-03-03 15:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
degradu litwandija   ATSAKYTI
Žmona 2020-03-03 14:25:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-38
Apsaugok Viešpatie nuo jos ir jos rėmėjų! O at susirinko pagrindiniai "elitiniai" patvorrio rėmėjai?Gal v,vytukas giesmę traukia ši gitara?
   ATSAKYTI
Rūta 2020-03-03 15:17:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Kas tu tokia?Gal pedofilų globėja.  
jo 2020-03-03 15:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-32
juokinga kas liko is patvoriniu ,kelios bobutes ir tas paisytojas ,tai ka cia tik tiek liko?kiti subinias atsuko ?  
Kunigėlis 2020-03-03 17:58:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iki viešpaties tau toli, viešpats dar toliau. Šėtonas tavo draugas, brangioji žmonele...   
^***^ 2020-03-03 18:55:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As nei uz viena puse. Paprasciausiai teisybe zino pati paaugusi mergaite, bei Neringa. Auksiausias teismas bus amzenybeje dangus  
asile, 2020-03-04 09:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
toliau savo tvoros nieko nematai ir nesupranti arba durniu apsimeti! O iš viso, nuo ko saugoma ir slepiama stankė? Kodėl nėra ataskaitos Lietuvai, kiek lėšú išleista šitos brudės naudai...Kiek galima butu padėti sunkiai gyvenančioms šeimoms...  
Žmona 2020-03-03 14:25:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-31
Apsaugok Viešpatie nuo jos ir jos rėmėjų! O at susirinko pagrindiniai "elitiniai" patvorrio rėmėjai?Gal v,vytukas giesmę traukia ši gitara?
   ATSAKYTI
Žmona 2020-03-03 14:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-31
Apsaugok Viešpatie nuo jos ir jos rėmėjų! O at susirinko pagrindiniai "elitiniai" patvorrio rėmėjai?Gal v,vytukas giesmę traukia ši gitara?
   ATSAKYTI
Emi 2020-03-03 15:27:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Ai sena boba tu nebeizlibini, ten lanzbergiukas su smuikeliu griezia.   
Emigrante 2020-03-03 13:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Jeigu zmogzudys-prievartautojas nieko lietuvoje negaunu,tai ir Venskiene neturetu buti net teisiama!!!!verkit,daug verdict,nieko negausit,cia pagal naujausia istatyma!!!!   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
REKLAMA
Nužudyti policijos pareigūnai (tv3.lt fotomontažas)
Penktadienį Lietuvoje, Mažeikių rajone, tarnybos metu nušautas tyrėjas Saulius Žymantas, deja, tai nėra nei pirmas, nei, veikiausiai, paskutinis atvejis, ...
Kalėjimų departamentas sulaikė draudžiamų daiktų siuntą (nuotr. KD)
Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Vilniaus apskrities policija penktadienį pranešė, kad teismas dviem mėnesiams leido suimti tris automobilio padegimu ir turto prievartavimu įtariamus vyrus.  Pasak ...
R. Požėla įvykio vietoje (nuotr. stop kadras)
Į Mažeikių rajone esantį Birbiliškės kaimą, kur buvo nužudytas pareigūnas ir į koją sužeista jo kolegė, atvykęs policijos generalinis komisaras Renatas Požėla patvirtino, kad ...
Ieškomas Mažeikių rajone pareigūną nušovęs vyras (tv3.lt fotomontažas)
Pagal naujausią informaciją, gaisro ir šaudynių vietoje Mažeikių rajone rastas apdegęs žmogaus kūnas, šalia jo buvo ginklas. Įtariama, kad tai gali būti pareigūną nušovęs ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų