Kauno Kelių policijos pareigūnė teigia jaučiasi terorizuojama vadovo

Kauno Kelių policijoje dirbanti pareigūnė teigia esanti terorizuojama viršininko, rašo „Kauno diena“.

Policija (nuotr. Fotodiena)

„Pats Kauno kelių policijos valdybos viršininkas Vigintas Lukošius mane apdovanojo už nepriekaištingą tarnybą. (...) Tačiau spalį staiga viskas pasikeitė“, – laikraščiui pasakojo Kauno kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus viršininkė Šarūnė Dzimidaitė.

„Man buvo pasiūlyta ieškotis darbo kitame komisariate, girdėjau apie rengiamus mano metinio vertinimo rezultatus. Man taip pat pareiškė, kad esu nelojali, kažkoks blogis, ir kad paprasčiausiai su manimi bus susidorota“, – teigė pareigūnė.

Pats V. Lukošius „Kauno dienai“ teigė, kad pareigūnei nusiskundimų neturi, yra patenkintas jos darbu ir nežino, kodėl ji galėtų jausti stresą darbe.

Lietuvos policijos profesinės sąjungos (LPPS) vadovė Roma Katinienė užsiminė žinanti, kad kartais kelių policijos vadovo elgesys nebuvo visiškai tinkantis formaliems pareigūnės ir jos viršininko santykiams ir aptariami klausimai prasilenkė su etika.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2020-02-28 21:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta virsininkui,dirbant su tokia persona...Geriau pasidomekite jos praeitimi ir su kuo si nuskriaustoji gyvena..Lengva vaidinti "auka",turint tokia drauge,kaip profsajungos pirmininke,ponia Katiniene..Tiesiog apgailetina,geriau ne straipsniams skirk laiko,o dirbk!
Atsakyti
0

T
Teisybe
2020-02-28 22:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sena liaudies patarle sako: "Isileisk kiaule i baznycia, uzsilips ir ant altoriaus". Geda!!!
Atsakyti
0

m
mikis
2020-02-28 09:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
bobike!kaip nedasunti,isbirbinti nori ir siunta,o tu nepasirasai...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų