Laukia darganoti orai: savaitgalį geriau planuoti po stogu

Artimiausi orai Lietuvoje. Didžiąją nakties dalį jie bus tiesiog debesuoti, tikriausiai be jokių pragiedrulių, kur nors gali pasirodyti menka dulksna. Paryčiais kiek smarkiau lyti pradės prie jūros, kai kur šalies vakaruose. Į lietų gali įsimaišyti ir šlapios snaigės. Sustiprės pietų, pietryčių vėjas.

Orai (nuotr. Fotodiena.lt)

Penktadienį lietaus debesų juosta pajudės iš vakarų į rytus ir nukeliaus per visą šalį. Kurį laiką lis visur, kai kur gali ir ne taip jau menkai. Kaip ir naktį, vietomis į lietų įsimaišys ir šlapias sniegas. Vėjas pietvakarių, stiprokas.

„Kitaip tariant, penktadienį orai bus darganoti. Naktį tiesiog debesuoti, greičiausiai be jokių pragiedrulių, vos vos palynos tik kai kur. Paryčiais paprastas, įprastas lietus prasidės pajūryje, dieną lietaus debesys nukeliaus per visą šalį. Palis visur, kai kur su šlapiu sniegu. Naktį atvės iki 1–3 šilumos, rytuose kur nors galbūt apie 0, dieną šils iki 3–4, prie jūros 6 laipsnių šilumos", – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienio orams tinka žodis „vėl“. Naktį vėl palynos vos kai kur, dieną lietus pasirodys visur, vietomis su šlapiu sniegu. Naktį vėl 1–3, prie jūros gal 4 laipsniai šilumos, dieną šils iki 4–5, prie jūros net 7 laipsnių šilumos. Be to, šeštadienį dieną vėl smarkiai sustiprės pietvakarių vėjo gūsiai.

Sekmadienį kritulių nedaug, vėjas kiek silpnesnis, naktį vėl gerai pažįstami 1–3, dieną 4–6 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų