Per vieną vakarą gaisruose žuvo du žmonės ir du šuniukai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad trečiadienį Lietuvoje gaisruose žuvo du žmonės.

Gaisras Trakų rajone: Kozelkiškių kaime sudege namas, jame rastas neatpažįstamai sudegęs kūnas (nuotr. Broniaus Jablonsko)
28

Apie 17 val. Šalčininkų rajone, Butrimonių kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, iš jo gyventojai išvedė vyrą.

Apmalšinus liepsnas name rastas ir žuvusios moters kūnas. Gaisro metu namas sudegė.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gaisras Trakų rajone

17.41 val. gautas pranešimas apie gaisrą Trakų rajone, Kozelkiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vieno aukšto medinis ūkinis pastatas, kuriame buvo įrengtos ir gyvenamosios patalpos, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Viduje buvo rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Pastate rasti ir du sudegę šuniukai. Gyvenamoji patalpa smarkiai išdegė, tad neaišku, ar joje buvo dūmų detektorius. Namas sudegė visiškai.

Iš viso šiemet šalyje gaisruose žuvo 17 žmonių, pernai per tą patį laikotarpį – 16. Kilo du gaisrai, kuriuose žuvo 2 šalies gyventojai, o 13 gaisrų nusinešė po vieną žmogaus gyvybę. Miestuose žuvo 3 žmonės, o miesteliuose bei kaimo vietovėse – 14. Šeši gyventojai žuvo trečiadienį, o keturi – šeštadienį.

11 gyventojų žuvo nakties metu. Gaisrai pasiglemžė 12 vyrų ir 2 moterų gyvybes, žuvusiųjų amžiaus vidurkis – 66 metai (7 gyventojai žuvo nuo 60 iki 68 metų amžiaus).

5 gyventojai žuvo dėl neatsargaus rūkymo, 4 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų, 2 – dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi. Dar 6 žmonių žūties priežastys tikslinamos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų