Narkevičius: dėl Klaipėdos pašto pastato ateities reikės diskutuoti

Lietuvos paštui pernai sustabdžius nebenaudojamo Klaipėdos centrinio pašto pastato pardavimą, susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad kad pastatas galės būti naudojamas visuomenės poreikiams, tačiau kam jis priklausys, kol kas neaišku. 

Jaroslavas Narkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

„Visi mieste gyvenantys ir dalyvaujantys subjektai, privatininkai ar visuomenininkai galėtų prisidėti ir prie idėjos kūrimo to pastato. Tokių kompanijų, tokių dalyvių Klaipėdoje yra daug ir stengsimės paskatinti, sureikšminti tą klausimą, kad galėtų miestas realizuoti tą galimybę, kurią mes suteikėme – pastatą ne privatizuoti, aukcionuoti, o panaudoti gyventojų poreikiams“, – žurnalistams Klaipėdoje penktadienį sakė ministras.

Paklaustas, kieno nuosavybė bus centrinis paštas, J. Narkevičius sakė, kad tai „klausimas, į kurį visi galime ieškoti atsakymo.“

„Aš nenorėčiau primesti kažkokio vieno ar kito modelio, skatinu visas puses aktyviai dalyvauti ir atrasti variantą“, – sakė ministras.

Anksčiau skelbta, kad Klaipėdos pašto pastatą nori įsigyti miesto savivaldybė – ji prašė stabdyti aukcioną.

Lietuvos paštas norėjo parduoti Klaipėdos ir Kauno pašto pastatus, nes jų išlaikymas yra brangus, tačiau dalis politikų, taip pat paveldosaugininkai pasisakė už jų išsaugojimą visuomenės reikmėms. Tačiau pašto valdyba pernai gruodį sustabdė jų pardavimo procesą. Abu pastatai įrašyti į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. 

Vilniaus centrinio pašto pastatas buvo parduotas gruodį. 

Klaipėdos centrinis paštas buvo įsikūręs prieš 126 metus statytos Klaipėdos pašto stoties statinių komplekse. 


Rašyti komentarą...
z
zmogus
2020-02-14 16:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi negerbiamas narkevičius galvoja, gal diskusiju metu, jam skverelis LEIS pašta nusipirkti [parduoti] už viena euro centa. Juk jiems viskas GALIMA.
Atsakyti
-1

L
Lina
2020-02-14 21:16:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar Narkeviciaus deka buvo sulaikyti Kauno ir KLaipedos pasto prichvatizavimai. Idomu, koks korumpuotas vagis isigijo Vilniaus pasta? Juk tai strateginiai objektai. Nesuprantu, kas darosi Lietuvoje.
Atsakyti
-1

T
To lina
2020-02-15 11:02:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal tamstele su tais savo "strateginiais" objektais ant galvos nukritote? Cia Narkevich tiesiog noretu prichvatizuoti , o ne parduoti...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų