Tragiška avarija Vilniuje: avarijos kaltininkas mirė vairuotojos akivaizdoje

Vilniuje po avarijos netikėtai numirė vairuotojas. Susidūrus dviem automobiliams jis išlipo iš mašinos ir praėjus kelioms akimirkoms krito be sąmonės.

Ketvirtadienį po vidurdienio Fabijoniškėse įvykusi avarija net neprimena eismo įvyko. Tik išdužęs „Volvo“ žibintas išduoda, policija ir greitoji čia 15.22 val. iškviesta greičiausiai dėl dviejų automobilių susidūrimo.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška avarija Vilniuje

Paaiškėjo, kad iš parduotuvės kiemo išsukęs „Volvo“ vos kliudė į prie šviesoforo žalios laukiančios moters automobilį. Įvykus avarijai abu vairuotojai išlipo, moteris dar paprašė „Volvo“ vairuotojo iš bagažinės ištraukti rankinuką. Vairuotojai ketino pildyti eismo įvykio deklaraciją. Moteriai tik kilo keistas įtarimas, nes į jos mašiną atsitrenkęs vyras visą laiką šypsojosi. Moteris tik trumpam nusisuko, galbūt ieškoti dokumentų deklaracijai pildyti ir praeiviai ėmė šaukti, kad „Volvo“ vairuotojas susmuko.

Sąmonę praradusiam vyrui vairuotoja iš karto iškvietė medikus, šie ilgai gaivino vyrą, tačiau nesėkmingai.

Po valandos konstatuota, kad 69-erių vyras yra miręs. Avarijos aplinkybes tiria kelių policijos tyrėjai, pirminiais duomenimis, avariją sukėlusiam vyrui sutriko sveikata, gali būti, kad jis blogai pasijuto dar išvažiuodamas iš kiemo, todėl ir atsitrenkė į kitą mašiną.

 


Rašyti komentarą...
N
Nusivylus ziniasklaida
2020-02-15 00:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visu pirma jis eidamas uzkliuvo uz bardiuro ir nukrites i ji atsitrenke. Visa ta laika ji gaivino mergina ir vyras suteike dirbtini kvepavima. Ir prie ju jis pradejo ikvepinet oro. Medikai atvaziavo tik po 20-30 min... ir ji gaivino ne valanda... tsg pasidave ir nebegaivino. Nereikia skleisti faktus kuriu nebuvo!!!
Atsakyti
-6

O
O
2020-02-14 11:36:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
aš jums dar pasakysiu. Mano vyrui ir 69. Jis ką tik išvažiavo į miestą, o aš bijau, kad kas nors neatsitiktų. Nes kai gydytoja pakeitė vaistus, spaudimas tai nukrinta iki 100/60 arba pakyla iki 200/120. Kraujospūdis nekontroliuojamas. Manau, kad reikia dėkoti Verygai. Aš ne medikė sakiau, kad gydytojos prašytų, kad nekeistų vaistų, nes viskas susistovėję, bet deja gydytoja sakė, kad taip turi būti geriau. Gal būt....
Atsakyti
-17

M
Matyt
2020-02-14 13:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesi sirgusi. Nesityčiok, dar nežinai kas laukia. Ne visada vien kvėpuodamas gali nesirgti....
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų