Trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti žinia, kad Vilniaus Karoliniškių rajone pagrobta mergaitė. 

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Naujiena pasirodė įvairiose grupėse, kuriose žmonės teigia, kad policijos pareigūnai visame mieste ieško automobilio užsienietiškais numeriais.

„Pagrobė mergaitę Karoliniškėse, todėl visame mieste daug policijos. Reikia ieškoti mašinos užsienietiškais numeriais“, – rašoma viename iš pranešimų.

Policija sukelta ant kojų po gauto pranešimo apie galimą pagrobimą. Policijos pareigūnai tikrina išvažiavimus iš miesto. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su budinčiais Vilniaus policijos pareigūnais daugiau informacijos atskleista nebuvo. Informuota, kad tikrinamos įvairios versijos, tačiau budintis pareigūnas nepatvirtino, kad tai – pagrobimas. 

„Tikrinamos įvairios versijos, turime daug darbo. Kai ką nors žinosime – informuosime“, – teigė pareigūnas.

Papildyta 21.22 val.

Kiek vėliau Vilniaus VPK išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriame trumpai apibūdina esamą padėtį ir prašo visuomenės pagalbos.

REKLAMA

„Sausio 15. D. apie 19. 14 min gautas pranešimas, kad Vilniuje, Sausio 13-osios g., į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar auksinės spalvos), užsienietiškais numeriais, galimai buvo įsodinta nepilnametė (11-12 metų). Pastebėję minėtą automobilį ar įtartinus asmenis, prašome nedelsiant apie tai pranešti tel. 112.“

Visų tėvų, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai, prašoma kuo greičiau kreiptis į policiją.

Papildyta 21.37 val.

Į Vilniaus miesto gyventojus savo „Facebook“ paskyroje kreipėsi ir miesto meras Remigijus Šimašius. Jis tikino, kad Vilnius – saugus miestas, tačiau gyventojų prašė pagalbos. 

„Vilniečiai, mūsų miestas saugus, ir tokie įvykiai, kaip ką tik galimai įvykdytas vaiko pagrobimas, negali pakeisti mūsų gyvenimo. Bet dabar labai svarbu ir labai prašau jūsų - kas tik galite, atidžiai apžiūrėkite savo aplinką (kiemus, užkampius, akligatvius ir kt.), galbūt ten pastebėsite policijos apibūdinimus atitinkantį automobilį (auksinės arba šviesios spalvos, geltoni numeriai - užsienio arba taksi, galbūt BMW arba Audi)“, – rašo R. Šimašius.

Meras įsitikinęs, kad šį atvejį kuo greičiau išaiškinti padės ir mieste įdiegtos vaizdo stebėjimo kameros, ir pareigūnų veiksmai. 

„O miesto saugumas priklauso ir nuo policijos, ir nuo stebėjimo kamerų, kurias kaip tik įdiegėme ir dar diegiame, ir nuo visų mūsų.

Esu tikras, kad policija padarys viską, kad šis įvykis būtų išaiškintas ir daugiau nesikartos mūsų mieste."

Papildyta 22.18 val.

Pagalbos prašymu socialiniame tinkle pasidalino ir Seimo narys Robertas Šarknickas.

„Vilniuje pagrobta mergaitė. Prašau visų, prisidėkite prie pagalbos. Informuokite policiją, kad ir apie mažiausią įtarimą.

REKLAMA

Vyriškis pranešė, kad prie jo priėję du vienuolikos metų berniukai pasakė, kad kažkas pagrobė jų draugę. Nepažįstamasis mergaitę įgrūdo į šviesios ar auksinės spalvos automobilį ir nuvažiavo. Pasak vaikų, automobilis buvo su geltonais numeriais (neaišku ar tai taksi, ar užsienietiški numeriai)", – rašoma Seimo nario pranešime.

Papildyta 23.02 val.

„Facebook“ pasirodžius nuotraukoms, jog netoli galimo įvykio vietos rasta mergaitės piniginė. Patikrinus šią versiją paaiškėjo, kad piniginės savininkė mergaitė saugi – namuose.

Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus VPK Komunikacijos poskyriaus vedėja Julija Samorokovskaja pranešė, kad netoli įvykio vietos rastas angliškų cigarečių pakelis – pareigūnų akiratyje. Tikrinamos visos įmanomos versijos.

Patvirtinta, kad policijos pareigūnai apklausia absoliučiai visus žmones, kurie užsimena apie įvykį, tačiau kol kas niekas nėra aišku.

Iki šiol dingusios mergaitės artimieji neatsirado. 

Papildyta 00.15 val.

Maždaug 15 minučių po vidurnakčio Vilniaus VPK išplatino dar vieną pranešimą žiniasklaidai, kuriuo vėl kreipiasi į visuomenę. Šį kartą prašoma atsiliepti vairuotojų, kurie nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais.

Policija kreipiasi į visuomenę ir prašo atsiliepti vairuotojus, kurie sausio 15 d. nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais (ypatingai Laisvės prospektu ir Sausio 13-osios gatve), kurių automobiliuose įrengti vaizdo registratoriai. 

Prašome vaizdo registratorių medžiagą išsaugoti ir susisiekti su policijos kontaktiniu asmeniu. Pareigūnai susisieks su pranešėjais.

REKLAMA

Kontaktinis asmuo Eglė Šut, tel. Villniuje  271 5060, arba el. paštu [email protected]

Jūsų suteikta informacija gali labai pagelbėti tiriant šį rezonansinį atvejį“, – rašoma pranešime.

Dėl galbūt pagrobtos mergaitės policija jau apklausė keturis galimus liudininkus, tarp jų – du berniukai, moteris bei vyras.

„Tai yra du berniukai, kurie pateikė informaciją pranešėjui, ir moteris. Pranešėjas yra vyras, kuris irgi yra apklausiamas“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

„Dar dirbama su jais, kol kas keturi žmonės, bet tai nereiškia, kad tik tiek nuveikta policijos. Policija tikrina visus pranešimus, kurie ją pasiekia“, – teigė ji.

Policijos atstovė teigė, kad visuomenė labai aktyviai teikia informaciją, tad liudininkų daugėja.

„Pareigūnai dirba visame mieste, liudininkų jau gali būti ir daugiau, jų daugėja, nes labai aktyviai visuomenė teikia informaciją“, – sakė J. Samorokovskaja

Po vidurnakčio ir toliau tęsiama trečiadienio vakarą sostinės Karoliniškių mikrorajone galbūt pagrobtos mergaitės paieška.

„Bendradarbiaujama su kitomis apskritimis vykdant policines priemones“, – teigė J. Samorokovskaja.

Ji taip pat teigė, kad ieškant mergaitės bendradarbiaujama su Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Vilnaus miesto savivaldybe, Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

As
2020-01-15 22:03:21
Siulyciau ieskot nebutinai masinos geltonais numeriais juk galejo specialiai uzsidet ir nusiimt veliau..
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Adriana 2020-01-17 21:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau netoli tos vietos kir vyko pagrobimas, yra pilna kameru, imanoma juk atsukt kameras toje vietoje ir paziuret kas per masina, o gal net pagrobejus pamatytu. Ir isvis kokie tevai taip velai savo vaika leis i lauka.   ATSAKYTI
ANTIBIOTIK 2020-01-17 17:40:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o mano nuomuone kad pagrobimas buna dazniausiai del ispirkos jeigu tevai yra turtingi verslininkai ir p.n! pagrobimas dazniausiai buna is savo rato pvz. priesai. o cia tai ne nuotrauku nerodo nei nk.   ATSAKYTI
Oi 2020-01-17 05:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar nebus cia vaiku fantazijos, nes nera nei tevu nei mergaites, kurios matyt niekas ir nepagrobe.   ATSAKYTI
Ass 2020-01-17 03:21:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiandien su drauge matėm sidabrinė masina su geltonais numeriais netoli europos eikstes... O jeigu matai panašu automobilį skambint 112?   ATSAKYTI
Nika 2020-01-16 21:43:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juk mergaite is vaiku namu o ten kuo maziau burneliu tuo geriau    ATSAKYTI
Gintare 2020-01-16 20:36:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nieks nepagalvojo, kad ta mergaite, galejo buti visai ne mergaite, o tik labai jaunai atrodanti suaugusi mergina. Gal todel nieks is artimuju ir neatsiliepia.   ATSAKYTI
Ignas 2020-01-16 19:10:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kazkaip meslinai skamba. Draugai zinotu kokia pavarde, kokioje mokykloje mokosi, kurioje klaseje ir pns. Manau dumia akis visiems nukreipdami demesi. Jau butu kreipiasi del negrizusios namo kad ir kas priziuri ta vaika. Gal ten pats tevas ja ir pasieme berodancia principus. Galimai ir atrode galimas pagrobimas.   ATSAKYTI
Eurika 2020-01-16 18:47:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikrinkit mokyklas, mergaitė neatėjo į mokyklą!   ATSAKYTI
Blaivus 2020-01-16 17:48:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Briedas. Niekas niekur nedingo. Cia tik avinams akims apdumt, kad Grigeo smarvės nesijaustų. Pripratom jau prie situ sovietiniu bajeriuku.   ATSAKYTI
antanas 2020-01-16 16:42:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiandien E.Žiobienė spaudos konferencijoje akcentavo, kad iš praeitais metais dingusių vaikų dar nerasta 21 vaikas.
Jei tikrai tariamai dingusi mergaitė buvo pagrobta, jei tą nusikaltimą vykdė profesionalai, tai tokie puikiai žino, kaip suklastoti automobilio numerius bei kaitalioti automobilius. Tikėkime, kad policija tyrimą atliks profesionaliai, nepaviršutiniškzip, kaip atsitiko su kalašnikov automatu, kai nusikaltėlis pro pareigūnus praėjo prie gyvenamosios vietos ir jo nepastebėjo!
   ATSAKYTI
Lora 2020-01-16 16:30:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nesąmonė ,visi vaikai su telefonais .Kaip gali nežinoti vardo pavardės.Kosmaras jeigu neatsirado vaikas ,kur tėveliai.Sunkiai suvokiama.Laukiam gerų žinių.   ATSAKYTI
S 2020-01-16 15:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai gal cia grobia daug vaiku ...   ATSAKYTI
Bylų tyrejas 2020-01-16 14:48:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taigi šviesa galėjo apšviesti masina ir auksinė galėjo pasidaryt bet suprantu kodėl tie vaikai nepadarė nuotraukos nes jie tai telefo neturėjo ir todėl ir pasakė suaugusiam paskambint o poto gal pasakė ateikit nū fotografuokite o gal jis nokia turėjo o gal jie jau buvo išvažiavę nū žodžiu kažką sužinojęs iškart pranešiu tik būtų lengviau mergaitės vardą žinot ir pavarde o be to gal berniukai nepasakė vardo nes mergaitė turėjo telefoną ir pagrobė jas paskambino jiems kai jie namie buvo ir pasakė jeigu pasakysit jums kapuc ir man skambino kažkoks unknow numerį aš neatsiliepiu poto rašiau rašiau ir poto tas sako kad jis iš kalėjimo jaučiu pajuokavo bet numerį jo iškart ištryniau bet jei reiktų atsimenu tik šitą dalį +370650   ATSAKYTI
Iš kokios tu planetos 2020-01-16 15:11:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tyrėjas vardu nū.
Nejuokink  
Lina 2020-01-16 13:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesuprantu tai ko tėvai neieško vaiko ? O tiki berniukų pramanyta istorija    ATSAKYTI
As 2020-01-17 03:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Čia ne pramanita istorija, tas berniukas yra mano pažįstamas jis man video siuntė kaip važiavo ir rodė viską, kas kur buvo... Jie ne spėjo nufotografoti, nes saake kad viskas kaip už 1sikunde praėjo, jeigu jūs nežinot ne salykyt nieko, ir dar, gal pas ją tėvų nėra ar jiems pfg ant jos

  
As 2020-01-16 12:58:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
https://www.facebook.com/100005127097549/posts/1400299240150966/   ATSAKYTI
Renata 2020-01-16 12:39:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ir aš siūlyčiau per mokyklas ieškoti. Ko klasėje nebuvo. Jei mergaitę tikrai pagrobė kaukėti asmenys, gali būti ir dėl išpirkos. Tokiu atveju tėvai gali bijoti pranešti policijai apie dingusią dukrą, dėl grasinimų.   ATSAKYTI
As 2020-01-16 12:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra naujas straipsnis kad dingusi iš vaikų namų 15m mergina. Galinti būti Vilniuje gal susijęs atvejis  
Renata 2020-01-16 12:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir aš siūlyčiau per mokyklas ieškoti. Ko klasėje nebuvo. Jei mergaitę tikrai pagrobė kaukėti asmenys, gali būti ir dėl išpirkos. Tokiu atveju tėvai gali bijoti pranešti policijai apie dingusią dukrą, dėl grasinimų.   ATSAKYTI
.... 2020-01-16 12:36:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei pagrobė mergaitę, gali but kad pagrobėjas pakeitė mašina kažkokiam garaže ar kažkokioje vietoje    ATSAKYTI
antanas 2020-01-16 16:26:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Automobilio numeriai galėjo būti suklastoti arba automobilis vogtas, o mergaitė galėjo būti persodinta nuošalioje vietoje į kitą automobilį... Taip, kad variantų gali būti įvairių, jei nusikaltėliai profesionalai.   
Ar negali būti? 2020-01-16 12:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gali būti, kad ten tėvai ir buvo, o mergaitė buvo pabėgusi iš namų? Tėvai ieškojo ir rado? Vaikas nenorėjo važiuoti ir priešinosi? O berniukai jos nepažinojo. Gal pirmąkart matė? O tėvai tyli todėl, kad po tokio triukšmo prisistatys vaikų apsauga?    ATSAKYTI
Negali 2020-01-16 13:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nes geltoni numeriai, greičiausiai specialiai, kad sunkiau atpažintų auto  
O? 2020-01-16 14:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O geltoni numeriai tėvų mašinos būti negalėjo? Neįmanomas toks atvejis?   
O? 2020-01-16 14:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O geltoni numeriai tėvų mašinos? Neįmanoma toks atvejis?   
Viktoras 2020-01-16 15:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čia variantas galimas, gal dar ir diržo gauna namuose.  
GYTIS 2020-01-16 11:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuotraukos nėra mergaites   ATSAKYTI

Top Video

Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
REKLAMA
Rytis Mykolas Račkauskas (nuotr. stop kadras)
Panevėžio savivaldybę vėl krečia STT. Po dviejų metų pertraukos pareigūnai įtarimus kyšininkavimu vėl pateikė miesto metrui Ryčiui Mykolui Račkauskui – šįkart miesto galva ...
Girtą naujagimį pagimdžiusios moters advokatas: negimęs kūdikis nėra žmogus (nuotr. stop kadras)
Į Klaipėdos teismą policijos atvesdinta girtą kūdikį, būdama neblaivi, pagimdžiusi moteris. Pernai balandį 2,02 promilių alkoholio kraujyje turėjusi telšiškė, pagimdė mergytę, ...
Kraupus radinys Kauno aerodrome: specialistai ieško kaltininkų (nuotr. stop kadras)
Kauno aplinkosaugininkai aiškinasi, kas Dariaus ir Girėno aerodromo teritorijoje atsikratė stirnos kailiu. Šviežiai nudirto gyvūno rūbas voliojosi matomoje vietoje. Spėjama, ...
Raseinių rajone siautėja pavojingas vyras: įbaugino visą kaimą
Laidoje „TV Pagalba“ – pavojingo ir daugybei žmonių pakenkusio siaubūno paieškos. Apie Raseinių rajone siautėjantį pavojingą vyrą pranešė išsigandusi pora. Jie pasakoja, kad ...
Asocaityvi (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Panevėžio rajone pirmadienio pavakarę automobilis mirtinai partrenkė į kelią išėjusią 82 metų moterį, pranešė policija.  Nelaimė įvyko 17 val. 38 min. kelyje ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
Panevėžio meras: paramos reikia įvairios ir pastoviai
DABAR RODOMA
Panevėžio meras: paramos reikia įvairios ir pastoviai
DABAR RODOMA
Policija ramina: viešins trikojų vietas ir atskleidžia, kiek kilometrų leidžai viršyti
DABAR RODOMA
Kraupus radinys Kauno aerodrome: specialistai ieško kaltininkų
DABAR RODOMA
Lenkijoje sparčiai plintant paukščių gripui tikrina mėsą ir Lietuvoje: deja, pažeidimų apstu
DABAR RODOMA
800 naujagimių Lietuvoje dienos šviesą išvysta galimai paveikti alkoholio
DABAR RODOMA
Lietuvoje gyvenančio vyro žarnyne medikai aptiko retą parazitą
DABAR RODOMA
Girtą naujagimį pagimdžiusios moters advokatas: negimęs kūdikis nėra žmogus
DABAR RODOMA
Pranešama, kad galimai paaiškėjo Neries teršėjai
DABAR RODOMA
Po gaisrų – kita stichija: Australijoje iškrito neįtikėtino dydžio kruša
DABAR RODOMA
Internete paplito šokiruojantis visiškai nuogos sulaikytosios įrašas
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų