Pareigūnai antradienį šturmavę kartono gamyba užsiimančios įmonės „Grigeo Klaipėda“ patalpas ir gamyklą, nustatė, kad įmonė tyčia ir galimai ne vienerius metus į Kuršių marias pila neišvalytas atliekas. Tiesa, klaipėdiečiai įtarimų, kad tai vyksta, turėjo jau senokai, bet į jų įtarimus nekreipė dėmesio nei uostamiesčio aplinkosaugininkai, nei buvęs „Klaipėdos vandenų“ vadovas, kuris šiuo metu patarinėja miesto merui. 

Pranešama, kad žala gamtai gali siekti milijonus eurų, įmonės laukia 5 milijonus eurų siekianti bauda, o atsakingiems asmenims gali tekti už grotų praleisti ne vienerius metus.

Schemoje, kuri yra teksto titulinėje nuotraukoje, vaizduojama: 1 – AB „Klaipėdos vanduo"; 2 – UAB „Branda"; 3 – UAB „Grigeo Klaipėda"; 4 – UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras"; 5, 6 ir 8 – UAB „Hidrostatyba", 7 – UAB „Toksika".

Visgi Klaipėdos Marių bendruomenės atstovai įsitikinę, kad niekadėjus buvo galima surasti kur kas anksčiau, jei atsakingos institucijos būtų kreipusios bent menkiausią dėmesį į žmonių skundus, informaciją ir nuogąstavimus. 

REKLAMA

Atliko detektyvo darbą

„Asmeniškai aš situacija „Grigeo Klaipėda“ pradėjau domėtis beveik prieš dešimt metų, po poros metų mūsų buvo jau daugiau. Pradėjome važinėtis po įmonės ir ieškoti taršos šaltinių, nes 2010 metais jau pasirodė publikacijos dėl smarvės, žmonės pradėjo skųstis. Taigi, 2013 metais lankėmės pas Klaipėdos miesto merą, važiavome per visas institucijas, bet visiems atrodė, kad čia tik mums yra blogai“, – pasakojo Klaipėdos Marių bendruomenės vadovė Ligita Girskienė.

Anot moters, iki pat 2018 metų jie veltui mynė institucijų, atsakingų už aplinkos apsaugą, slenksčius. Buvo teiktas ne vienas skundas, parašytas ne vienas raštas, bet rezultatų nesulaukta. 

„Mes ir Klaipėdos meras buvome teikę bent porą skundų prokuratūrai dėl viešojo intereso gynimo, po to 2018 metais tas skundas buvo atmestas, bet teismas sugrąžino vėl svarstyti prokuratūrai. Kai skundas vėl pasiekė prokuratūrą, mes (Marių bendruomenės nariai), pasiprašėme susitikimo su prokurore. Susitikimas įvyko 2019 metų spalio pradžioje, prokuratūroje praleidome keturias valandas. Būtent tada mes prokuratūrai iškėlėme versiją, kad trūkstą nuotekų. Patys braižėme, skaičiavome. Nežinau, ar ši hipotezė ir abejonės davė pretekstą pradėti atidesnį tyrimą, ar dar yra kažkokių asmenų, kurie pranešė papildomos informacijos. Tai žino tik prokurorai“, – svarstė L. Girskienė. 

Ji pasakojo, kad Marių bendruomenei įtarimų dėl „Grigeo Klaipėda“ nuotekų kilo jau prieš porą metų, nes pagal taršos leidimą, kuris buvo išduotas 2012 metais, matosi, kad nuotekų nepadaugėjo, nors nuo to laiko įmonė tris kartus didino veiklos apimtis. 

REKLAMA

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

„Mes uždavėme tuos klausimus ir tuomečiam „Klaipėdos vandenų“ direktoriui Leonui Makūnui, bet šis atsakė, kad „Klaipėdos vandenys“ turi labai profesionalią laboratoriją, tyrimai vykdomi ir viskas čia yra gerai. <..> Kitaip tariant, nekreipė dėmesio, net sulaukėme pastabų, kad mes sapnuojame, prisigalvojame, kad XXI amžiuje tokių dalykų būti negali. Kreipėmės ir į aplinkosaugininkus, jie nenoriai su mumis bendravo. Kiek mes turėjome visokių pastabų, į jas atsižvelgta buvo labai retai. Mes vaikščiojome po pačią įmonės teritoriją, sakėme, ką reikėtų patikrinti, prašėme kišti kamerą ir žiūrėti, kur nuotekos išbėga, bet niekas nereagavo“, – detektyvine Marių bendruomenės veikla dalijosi jos pirmininkė. 

L. Girskienė pasakojo, kad apie papildomą, slaptą vamzdį bendruomenė taip pat buvo girdėjusi ir ne iš nuogirdų, o iš „Grigeo Klaipėda“ darbuotojų. 

„Su mumis susisiekė buvę darbuotojai, kurie norėjo likti anonimais ir pasakojo apie tą slaptą vamzdį. Ir mes vasarą keliese vaikščiojome po laukus ir ieškojome tų slaptų vamzdžių, buvome gavę trasų brėžinius (14 km), bet nesugebėjome surasti, nes, pasirodo, jie buvo užmaskuoti. <..> Kartą besilankant įmonės teritorijoje mums kilo klausimas, kodėl vienas gravitacinis šulinys yra pilnas, o kitas – tuščias. Kilo klausimų, bet neatsakė, o ir niekas nesusidomėjo, nors kartu su mumis buvo ir aplinkosaugininkai, ir savivaldybės atstovai, ir žurnalistai. Tai buvo praleista pro ausis, kaip eilinis bobučių paistalas“, – prisiminė bendruomenės pirmininkė. 

REKLAMA

Marių bendruomenės žmonės kenčia nuo smarvės daug metų, todėl ir ėmėsi beveik detektyvinio darbo, vaikščiojo po laukus, naktimis ieškojo, kur gali būti paslėptas vamzdis.

Tiesa, pasak bendruomenės, „Grigeo Klaipėda“ su jais bendravo geranoriškai, vaizdavo, kad yra atviri, bet įmonės teritorijoje leisdavo eiti tik ten, kur norėjo įmonės atstovai, ten, kur veržėsi bendruomenės nariai, eiti nebuvo leidžiama. 

„Nebuvo taip, kad jie visiškai nebendravo. Jie teikė kai kuriuos dokumentus, kvietėsi pas save, bet teisybės nesakė. Aš labai abejoju, kad ir buvęs „Klaipėdos vandenų“ direktorius nežinojo apie tokią situaciją“, – įtarimais dalijosi bendruomenės pirmininkė. 

Grigeo Klaipėda nuotekų linijos

Grigeo Klaipėda nuotekų linijos

Žiniasklaidoje taip pat pasirodė informacija, kad prokurorams atskleisti nusikaltimą „Grigeo“, galimai padėjo informacija, gauta iš įmonės vidaus.

Nusižengimų nematė, įtarimų nekilo

Tiesa, buvęs „Klaipėdos vandenų“ vadovas, o dabar mero patarėjas L. Makūnas sako, kad susitikimo su Marių bendruomene neprisimena, o ir blogų dalykų „Grigeo Klaipėda“ veikloje dirbdamas ankstesnėse pareigose, nepastebėjo. 

„Aš neprisimenu tokios bendruomenės, daug kas pas mane yra buvęs. O dėl „Grigeo Klaipėda“ man nebuvo kilę jokių įtarimų, nes „Klaipėdos vanduo“ santykiai buvo tokie, kad buvo sudaryta sutartis dėl „Grigeo“ valytų nuotekų transportavimo į Kuršių marias. Aš neprisimenu, kur tos nuotekos buvo apskaitomos, man nepasirodė  ir negalėjo pasirodyti, kad tų nuotekų yra per mažai, nes aš neturėjau jokios informacijos, kiek tų nuotekų turėtų būti. „Grigeo Klaipėda“ vandenį ima iš marių, aš neturiu jokios informacijos, kiek jie ima, kaip naudoja. O toliau jie tą vandenį naudoja technologiniame procese, didelė dalis to vandens išgaruoja gaminant kartoną, didelė dalis – sunaudojama pakartotinai ir tik kai vandenyje susikaupia daug teršalų, tada jį išleidžia. Nemanau, kad kažkas galėtų pasakyti, kad štai pagal kažkokius paskaičiavimus nuotekų trūksta“, – sakė L. Makūnas. 

REKLAMA

Jis tikino, kad klausimai dėl taršos leidimų ir padidėjusios gamybos, bet nepadidėjusio teršalų kiekio turėtų kilti aplinkosaugininkams, o ne „Klaipėdos vandenų“ atstovams. 

„Aš žinau, kad „Grigeo Klaipėda“ per paskutinius 20 metų vandens suvartojimą vienai tonai savo pagamintos produkcijos sumažino kelis kartus. Bet kiek man buvo sakoma, tai bendra tendencija, technologijų gerinimas. Kiek tai pagrįsta, negaliu pasakyti“, – sakė buvęs „Klaipėdos vandenų“ atstovas. 

Anot jo, tiek, kiek tai rūpėjo „Klaipėdos vandenims“, nuotekos, paduodamos į valytų nuotekų kolektorių, buvo nuolat kontroliuojamos, pažeidimų pastebėta nebuvo. 

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

„Įtarimų nebuvo, dabar, kai parašyta spaudoje, supratau, kad buvo pastatytas vamzdis, apeinantis kontrolės tašką. Jei jie padarė vamzdį apeinantį kontrolės tašką, įsijungė nelegaliai į „Klaipėdos vandenų“ valytų nuotekų kolektorių, tai akivaizdus pažeidimas ir už tai reikia bausti“, – sakė buvęs „Klaipėdos vandenų“ vadovas. 

„Grigeo Klaipėda“ pozicija: prisiimame visą atsakomybę

Trečiadienį „Grigeo“ grupės prezidentas G. Pangonis lankosi bendrovėje ir kartu su neseniai „Grigeo Klaipėda“ generaliniu direktoriumi paskirtu Tomu Eikinu sudarė vidinį tyrimą atliksiančią komisiją, kuri tirs visas aplinkybes, susijusias su galima įmonės vykdyta Kuršių marių tarša, rašoma pranešime spaudai.

„Susirinkusiems įmonės darbuotojams pasakiau ir visai Lietuvai galiu pakartoti, kad mes prisiimame visą atsakomybę ir nuo jos nebėgsime – padarysime viską, kad išsiaiškintume šio įvykio priežastis, jas pašalintume, ir daugiau tokia situacija nepasikartotų“, – sakė G. Pangonis

REKLAMA

Prieš penkias savaites, 2019 m. gruodžio 3 dieną, „Grigeo Klaipėda“ generaliniu direktoriumi paskirtas Tomas Eikinas sako, kad įmonės sudaryta komisija pradėjo vidinį tyrimą.

„Tyrimas užtruks ne ilgiau nei keletą savaičių, o jo išvadų pagrindu bus parengtas veiksmų planas, kurį įvykdysime nedelsiant. Taip pat bendradarbiaujame ir bendradarbiausime su teisėsauga ir visomis atsakingomis valstybės institucijomis bei pareigūnais, jiems bus suteikta visa informacija, kokią tik turi įmonė ir jos darbuotojai“, – sakė T. Eikinas. 

Bendrovė praneša, kad nuo antradienio visos „Grigeo Klaipėda“ nuotekos yra nukreiptos į „Klaipėdos vandenys“ nuotekų sistemą. Bendrovė patikslina, kad teisėsaugos tyrime kalbama apie galimą taršą ne Klaipėdos mieste, o už miesto, Dumpiuose, esančiuose bendrovės vandens valymo įrenginiuose, esančiuose greta „Klaipėdos vandenys“ turimos nuotekų valyklos. Šiuos įrenginius bendrovė prieš keletą dešimtmečių perėmė iš „Klaipėdos vandenų“. 

Kaip anksčiau buvo skelbta, „Grigeo Klaipėda“ vadovai pasikeitė prieš keletą mėnesių po to, kai nuo pareigų buvo nušalinti ankstesni ilgamečiai vadovai. „Grigeo Klaipėda“ rudenį kreipėsi į teismą dėl buvusių „Grigeo Klaipėda“ vadovų Vido Beržonskio ir Jono Garalio veiksmų galimai iššvaistant didelės vertės „Grigeo Klaipėda“ turtą.

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

'Grigeo Klaipėda' teritorija (Marių bendruomenės nuotr.)

Schemoje vaizduojama: 1 – AB „Klaipėdos vanduo"; 2 – UAB „Branda"; 3 – UAB „Grigeo Klaipėda"; 4 – UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras"; 5, 6 ir 8 – UAB „Hidrostatyba", 7 – UAB „Toksika".

REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad „Grigeo“ trečiadienį patvirtino viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie tai, kad „Grigeo Klaipėda“ antradienį buvo atlikta krata, siekiant surinkti duomenis Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje atliekamam ikiteisminiam tyrimui dėl įmonės galimai išleistų neišvalytų nuotekų į Kuršių marias.

Kaip pranešė bendrovė „Nasdaq Baltic“ Vilniaus biržoje, šie įvykiai įtakos „Grigeo Klaipėda“ vykdomai gamybai neturi, bendrovė toliau vykdo visą savo veiklą. Daugiau informacijos apie susidariusią situaciją bendrovė planuoja pateikti tik po to, kai bus atliktas išsamus vidinis „Grigeo Klaipėda“ tyrimas.

Prokuratūra įvardija, kad šis taršos šaltinis uostamiestyje veikė toli gražu ne vieną dieną, o tarša buvo vykdoma tyčia: nevalytos nuotekos keliavo į Kuršių marias. Įrenginiai buvo specialiai sumontuoti taip, kad į valymo įrenginius patektų tik labai maža dalis nuotekų.

werner
2020-01-08 14:37:17
Pasibaisėtina ,kaip Lietuvoje nedirba jokios tarnybos ,argi čia žmonių reikalas patiems ieškoti ,kokioje pasaulio skylėje dar taip yra?Kam tos tarnybos tada ,mokęsčių mokėtojai jiems moka ,kad nieko nedarytų?Dar reik manyti ,kad ir korupcija įpainiota į šitą reikalą ,kažkas užtai kad nemato gavo į leteną...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Stasys 2020-01-12 14:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiamo E. Masiulio byla jau daug metų tiria prokuratūra. Ir ka?Turtingas - visada teisingas. Ubagui Lietuvoje vienintelė laisvė - piktintis, kad kiti gali, o jis neturi ko pavogti.   ATSAKYTI
Skaitytojas . 2020-01-11 22:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baisiausia ne tai kad fabrikas terse . O tai kad atitinkamos klaipedos instancijos uzmerke akis ir noeko nedare . Va dabar is ju ir isjieskot uz tarsa ☺sekantis ateja dirbt atsakingiau ziures i pareigas    ATSAKYTI
Help!!!! 2020-01-11 16:37:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kada kitus smardintojus patrumpinsit? Klaipedos miestas toliau smirda ir tik vėjas mūsų gelbėtojas   ATSAKYTI
fiuleris 2020-01-11 10:24:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
seime sedi aburgenai nusikalteliai kurie nenori dirpti cia ne valstybe cia pragaras vergovi    ATSAKYTI
Rrr 2020-01-11 10:09:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar jie visai durni? Viskas labai paprasta. Reikia pastatyt skaitiklius, viską paleist par Klaipėdos vandenis, ir bus aiškūs kiekiai. Leist jiems toliau dirbt, išvest vidurkius, ir suskaičiuot, kiek sutaupė.    ATSAKYTI
Budelis 2020-01-10 22:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Surinkt visus iki vieno kaltus nesvarbu kokios pareigos ir viešai Klaipėdoje turgaus aikštė pakarti visiems matant tokį nagli nusikaltėlei pasaulinių mastu ,,,,,, Mirtis šiukšlėms ........    ATSAKYTI
Tadas 2020-01-10 19:52:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Liberalai apraizgė Klaipėda, valstybė valstybėje. Didelis dėkui kitų miestų gamtosaugininkams, mūsų prokurorams. Jei kas ir bus nuteistas tai tikrai ne Pangonis, nors vakaruose į kalėjimą jis lėktų kulkos greičiu, gins jį prezidentas, nuteis kokį varganą inžinierių kuris tik vykdė nurodymus. Daugumą šalies fabrikų yra sovietiniai palikimai kurie privatizuoti už vagnorkes dirbtinai skelbiant bankrotus, ir visi pseudo verslininkai nori tik pelno ir apie jokias investicijas nė girdėti nenori.    ATSAKYTI
Kada nubausit ???? 2020-01-10 15:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visa ponija sodint uz grotu, dalijosi milijonais ir grazu, yra ir bus taip sioj svogeriu Lietuvoj, viska daro pinigai, klaiku cia gyvent. Argi jiems svarbu eiliniai zmones, jie laikomi siukslemis ,jiems juokas ima is ju prasymu. Tiems kurie pranese, apdovanot milijonais paimtais is zmoniu nuodytojais.   ATSAKYTI
igis 2020-01-10 12:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Jus baikit svaikti !!! Nieks ne sės ir nebus rimtai nubausi. Tokie dalykai darosi ne be palaiminimo iš viršaus ir gero "stogo" su Mero pagalba. Kol nebutu atvykusi komisija iš Vilniaus , taip ir butu toliau eurus plove !!!!!!!!

   ATSAKYTI
zmogus 2020-01-11 16:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad meras viska žinojo tai visiems aišku, ko vakar per tv. kalbejo net akiu nepakeldamas, matyt bijojo pažiuret i tukstancius zmoniu, kurius su jo palaiminimu nuodijo.KARMA JUS VISUS PASIEKS, nors kad tas nuodytojas grigeo bus nuteistas NERA VILTIES, NES GYVENAM KORUPCIJOJE PASKENDUSIAM MIESTE. Lieta laukt tik likimo karmos...  
Petras 2020-01-10 10:17:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kodėl nebendradarbiauja VRM ,TM ir Aplinkos apsaugos ministras ,kad gyventojai atlieka jų darbus, gėda ir sergančiam Skverneliui? Tai kuriems tinginiams valdžioj gręsia botagas ?   ATSAKYTI
Skaitytoja 2020-01-09 13:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Esu šiuo atveju negailestinga.Jeigu dabar pagrindinis akcininkas ir jo samdyti pagalbininkai nebus nubausti,tai tokia čia mūsų ir Valstybė.   ATSAKYTI
Piktas 2020-01-09 22:36:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai dar tikiesi ką nors nubaus.Visi galai nurgims į šį srutyna.   
xxx 2020-01-08 21:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš ir taip galvoju,kad iš didelio debesies bus mažas lietus.Vėl gražiai viską nustums į tas pačias marias.Labai daug pareigūnų prie to prisidėjo,tai nenorės kirsti šakos,ant kurios sėdi.   ATSAKYTI
Z 2020-01-08 17:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Eilinį kartą iš didelio skandalo bus šnypštas. Visi galai į vandenį! Kaltų nėra.   ATSAKYTI
Uz musu vaiku ateiti 2020-01-08 16:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Visi nupelnai turetu atitekti Ligitai Girskienei, jai ne jinai kazin kiek dar metu teketu nuotekos tuo vamzdziu... junkites i Ligitos fb grupe "Pietine Klaipeda smirda" tik musu pilieciu dauguma ivykdys teisinguma sioje korumpuotoje valstybeje.   ATSAKYTI
Nikolaj 2020-01-08 16:11:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Malačiai žmones   ATSAKYTI
bniat 2020-01-08 16:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
makuncikas sventas vandenelis,ar avinelis?   ATSAKYTI
Bronius Tamaliunas 2020-01-08 16:00:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Istirti irVISUS PASODINTI ILGAM.IR YMONES VADOVUS IR TUOS KURIE ,,TYRE " IR NERADONEABEJIOTINAI UZ KYSIUS.IR TUOS KAS NEATLIKO SAVO PAREIGU.PRAKURORUS NUTRAUKUSIUS TYRIMA...   ATSAKYTI
Gėda 2020-01-08 15:47:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks meras, toks ir patarėjas...aplinkosaugininkai...atkatas jėga!   ATSAKYTI
Gyncia 2020-01-08 15:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pigiau "nusipirkt" kontroliuojanciu asmenu tylejima,negu saziningai vykdyt gamyba. Sita "Klaipedos vandenu" veikeja privalu i viena suola sodint su Grigeo vadovais,tenevaidina nekalto avinelio   ATSAKYTI
Pofigu 2020-01-08 15:20:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai tas tipelus iš Klaipėdos vandenis dabar patarėjas, teisingai babkiu gavo kitaip į tą kiaulidė nepakliūsi,ir tie debilai už ekologija dar kovoja ir mokeščius priburia, tokius ožius tik už kojų ir ant šakos    ATSAKYTI

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Kauno oro uostas (nuotr. Organizatorių)
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atliko kratas Kauno oro uoste veikiančiose įmonės „A ir M“ maitinimo įstaigose – kavinėje „Coffee & Snacks“ ir ...
Greičio matuoklis (nuotr. stop kadras)
Dėl trikojais vadinamų naujų greičio matuoklių aistros vis labiau kaista. Vairuotojų skundus, kad apie kelyje tykančius modernius matuoklius neįspėja joks kelio ženklas, ...
Aplinkosaugininkai aplankė „Grigeo“ Grigiškėse (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Seimas imasi atrišti rankas bejėgiams ir pareigų neatliekantiems aplinkosaugininkams. Ruošiamasi inspektoriams vėl leisti iš anksto neįspėjus, net naktį tikrinti potencialius ...
Vestuvės (nuotr. 123rf.com)
Svajojantys žiedus Vilniuje šiemet sumainyti ypatingomis vasario dienomis, – 20, 22 ar 29 – savo progos dar nepraleido. Vilniaus miesto Civilinės metrikacijos skyriuje šios ...
Dovilė Šakalienė (Fotodiena nuotr.)
Seimo opozicija renka parašus, inicijuodama apkaltą parlamentarei Irinai Rozovai, įtariamai neskaidriais ryšiais su Rusijos diplomatais. Rozovos istorijos tyrimas jau dvejus ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Taršos mąstą vadina teroro aktu – Vilniuje rasti dar neregėti kiekiai plastiko
DABAR RODOMA
Žada atrišti rankas aplinkosaugininkams: 3 įspėjimai leis stabdyti įmonės veiklą
DABAR RODOMA
Nukentėjusiosios jurbarkietės advokatas: jis pamatė, kad nėra kito kelio
DABAR RODOMA
Lietuvoje netrukus nebeliks mėtinių cigarečių, bet Baltarusija gamins daugiau
DABAR RODOMA
Gamta ir toliau stebina: viduržiemy biržiečiai miške spanguoliauja
DABAR RODOMA
Tragiškas rytas: Kauno rajone žuvo partrenktas vyras
DABAR RODOMA
Netoli Druskininkų sučiuptas uzbekas, bandęs neteisėtai pereiti sieną
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Dovilė Šakalienė
DABAR RODOMA
Pasieniečiai užfiksavo kuriozą: uzbekas manė, kad folija padarys jį nesusekamu
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų