Vienas svarbiausių 2020 m. politinių įvykių Lietuvoje yra spalį vykstantys Seimo rinkimai. Kartu tai ir viena didžiausių šių metų politinių intrigų – kas šaus pergalės šampaną ir užsitikrins valdžią artimiausiems ketveriems metams, o kam teks nuryti skaudų pralaimėjimo kartėlį. Naujienų portalas tv3.lt nusprendė paklausti dabartinių Seimo narių, kam jie prognozuoja pergalę artėjančiuose rinkimuose.

Ramūnas Karbauskis, Gintautas Paluckas, Gabrielius Landsbergis (tv3.lt fotomontažas)

Ramūnas Karbauskis, Gintautas Paluckas, Gabrielius Landsbergis (tv3.lt fotomontažas)

Paskutiniais „Vilmorus“ darytos apklausos duomenimis, didžiausią rinkėjų pasitikėjimą šiuo metu turi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD). Šios partijos populiarumas siekia 16,9 proc. Antrojoje vietoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), kurią palaiko 11,9 proc. rinkėjų. Trečioji – Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), jos reitingas siekia 9,2 proc., 8,3 proc. palaikymą turi Darbo partija.

Pergalę žada konservatoriams

TS-LKD narys Jurgis Razma tvirtino, kad sociologinės apklausos aiškiai atsako, kas laimės 2020 m. Seimo rinkimus.

„Mūsų Tėvynės sąjungos sąrašas tikrai daugiausiai gaus. Manau, kad žymiai geriau turėtume pasirodyti ir vienmandatėse apygardose. Aš tikiuosi, kad ta persvara bus pakankamai ryški, lyginant su kitų partijų gautais mandatais, nes to reikia norint turėti stabilią daugumą“, – sakė J. Razma.

REKLAMA

Politiko nuomone, konservatoriai turėtų iškovoti keliolika mandatų daugiau nei 2016 m. rinkimuose. Tuomet TS-LKD laimėjo 31 mandatą.

Jurgis Razma

Socialdemokratas Algimantas Salamakinas naujienų portalui tv3.lt teigė, kad rinkimus laimės konservatoriai ir gaus nuo 35 iki 40 vietų parlamente. Savo partijos šansus politikas vertino kiek kukliau, tačiau mano, kad socialdemokratai gerokai padidins dabar turimas pajėgas Seime ir iškovos 25–30 vietų.

Algimantas Salamakinas

Socialdemokratų šansus geriau už A. Salamakiną vertina Liberalų sąjūdžio atstovas Eugenijus Gentvilas. Politiko nuomone, socialdemokratai iškovos 33 mandatus, tačiau nuo jų nedaug atsiliks konservatoriai, kurie, liberalo nuomone, laimės 30 vietų. O kaip E. Gentvilas vertina savo partijos šansus rinkimuose?

„Tikrai nemažiau nei 2016 metų rinkimuose, kai laimėjome 14 mandatų. Tikrai nespėliosiu, kiek vienmandatėje, kiek daugiamandatėje, bet tą patį ar panašų skaičių tikimės gauti. Kaip matote, nesergu kažkokiomis super optimistinėmis prognozėmis, tačiau sunkiausias laikas mums tikrai praėjęs“, – įsitikinęs E. Gentvilas.

Eugenijus Gentvilas

„Rinkėjai neabejotinai visus mandatus iškovos“, – juokavo valstiečių frakcijos narė Agnė Širinskienė.

Politikė nepanoro spėlioti, kuri partija iškovos daugiausiai vietų po spalį vykstančių rinkimų.

„Laimės rinkėjai, kurie visada laimi. Tai yra jų pasirinkimas ir visi politikai turi atsiduoti į jų rankas“, – naujienų portalui tv3.lt teigė A. Širinskienė.

Agnė Širinskienė

„Jeigu juokais, tai galima sakyti, kad tikrai mes iškovosime daugiausiai mandatų“, – kalbėjo neseniai prie Darbo partijos prisijungęs Mindaugas Puidokas.

REKLAMA

Anot Seimo nario, pirmajame ture daugiausiai balsų turėtų gauti konservatoriai ir darbiečiai. Antrojo turo rezultatus, M. Puidoko nuomone, prognozuoti daug sudėtingiau.

„Antrąjį turą laimės ta politinė jėga, kuri turės subūrusi stipriausią vienmandatininkų komandą. O kuri partija tai bus, neaišku“, – sakė politikas.

M. Puidokas

Darbiečiai kils it feniksas

Prieš 2020 m. spalį prie rinkimų starto linijos stos ne tik dabar parlamente esančios partijos, bet ir anksčiau Seimo narių turėjusios ar naujai susikūrusios politinės jėgos.

Įvairių įmonių daromose visuomenės nuomonių apklausose gerus rezultatus rodo Darbo partija, į kurią sugrįžo jos idėjinis lyderis Viktoras Uspaskichas, politinė jėga prisiviliojo ir į Seimą su valstiečiais patekusį M. Puidoką.

Viktoras Uspaskichas

Naują puslapį verčia ir Naglio Puteikio vadovaujama Centro partija, kuri prie pavadinimo pridėjo žodžius „Gerovės Lietuva“. Centristai savo gretose turi kelis kartus pakartotiniuose Seimo rinkimuose laimę bandžiusį žurnalistą ir televizijos prodiuserį Kristupą Krivicką, žurnalistę Rūtą Janutienę, buvusį užsienio reikalų ministrą, ekonomistą Povilą Gylį ir vaikų atėmimo dramoje išgarsėjusią Eglę Kručinskienę.

Kručinskienė ruošiasi į Seimą: nori tapti „antrosios Lietuvos“ balsu

Iš konservatorių pasitraukęs Rimantas Jonas Dagys kuria Krikščionių sąjungą „Santarvei ir gerovei“, dalis atskilusių tvarkiečių kartu su Arvydu Juozaičiu steigia partiją „Santalka Lietuvai“, Vytautas Radžvilas ir Vytautas Sinica kviečia prisijungti prie partijos „Nacionalinis susivienijimas“.

Arvydas Juozaitis

Likusi dalis tvarkiečių jungiasi su Artūro Zuoko Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) bei Artūro Paulausko judėjimu ir žada šturmuoti rinkimus su pavadinimo dar neturinčia nauja partija.

REKLAMA

Artūras Zuokas, Remigijus Žemaitaitis ir Artūras Paulauskas

Liberalų sąjūdį palikusi Seimo narė Aušrinė Armonaitė kartu su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi įkūrė naują liberalią politinę jėgą – Laisvės partiją.

„Dar sunku pasakyti, kokių čia naujų partijų atsiras. Iki rinkimų dar gali atsirasti kažkas, ar kas susijungti. Ko gero, Darbo partija atrodo geriausiai, paima tam tikrą nusivylusių valstiečiais elektoratą“, – svarstė J. Razma.

Socialdemokratas A. Salamakinas mano, kad Darbo partija laimės apie 15 vietų Seime, sėkmingus rinkimus darbiečiams numato ir A. Širinskienė.

E. Gentvilas teigia, kad darbiečiai susirinks dalį valstiečių elektorato ir perkops Seimo rinkimų barjerą. Tačiau, kam iš naujai susikūrusių partijų geriausiai seksis rinkimuose, politikos veteranas nesiėmė spėlioti.

„Ką pavyks sukurti Radžvilui, Juozaičiui, Dagiui... Tai Albiono ūkas gaubia“, – sakė E. Gentvilas.

Buvusios bendrapartietės A. Armonaitės Laisvės partijos šansus E. Gentvilas vertino atsargiai. Pasak jo, jei bus įvesta žemesnė 3 proc. rinkimų kartelė, tai Laisvės partija gali iškovoti vietų Seime, bet jei bus paliktas dabar galiojantis 5 proc. barjeras, tai E. Gentvilas Laisvės partijos parlamente po 2020 m. spalio nemato.

Aušrinė Armonaitė

M. Puidokas mano, kad geriausiai iš naujųjų partijų seksis A. Juozaičio vadovaujamai „Santalkai Lietuvai“.

Valstiečių banga nenuplaus Lietuvos

2016 m. rinkimuose vieną didžiausių pergalių per atkurtos Lietuvos nepriklausomybės istoriją iškovojo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. 56 mandatus iškovoję valstiečiai per daugiau nei trejus kadencijos metus barstė savo populiarumą ir pagal visuomenės nuomonės apklausas tokios įspūdingos pergalės artėjantį spalį neturėtų tikėtis.

REKLAMA

„Čia nėra taip paprasta prognozuoti. Mėginčiau spėti, kad galėtų būti bent dvigubai ar dar mažiau nei per praėjusius rinkimus“, – 2016 m. Seimo rinkimų nugalėtojų likimą po artėjančių Seimo rinkimų spėjo konservatorius J. Razma.

A. Salamakinas prognozuoja, kad valstiečiai su Darbo partija dalinsis 3-4 vietą Seimo rinkimuose.

„2016 metais buvo ta banga, kurios nebuvo įmanoma nuslopinti. Ką bebūtų kėlę vienmandatėje valstiečiai, vis tiek būtų laimėję. Dabar tos bangos nebus“, – sakė socialdemokratas.

<a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'><a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'><a class='top500' href='/top500/ramunas-karbauskis'>Ramūnas Karbauskis</a></a></a>

E. Gentvilas teigė, kad daug kas priklausys, ar rinkimuose kartu su valstiečiais dalyvaus premjeras Saulius Skvernelis.

„Jei Skvernelis eis su Karbauskiu kartu, tai, žinoma, jų geresnis rezultatas būtų. Bet tikrai nebus toks, koks buvo 2016 metais“, – samprotavo liberalas.

Iš valstiečių gretų kadencijos metu pasitraukęs M. Puidokas svarstė, kad buvę jo bendražygiai rinkimuose gaus apie 10–12 proc. rinkėjų balsų. Seimo nario nuomone, valstiečių rezultatas bus labai priklausomas nuo vienmandačių apygardų.

„Labai sudėtinga žinoti, kaip valstiečių vienmandatininkai dirbo savo apygardose ir kaip tą betarpišką kontaktą su rinkėjais jie sugebėjo susikurti. Laimėti vienmandatėse padės tik ketverių metų darbas ir žmonių palaikymas. Jei palaikymą sugebėjo užsidirbti, tai laimės, jei ne, tai bus sunku“, – buvusių bendražygių šansus vertino M. Puidokas.

Ramūno Karbauskio dešiniąja ranka dažnai vadinama A. Širinskienė nesitiki, kad valstiečiai pasieks panašų ar net geresnį rezultatą rinkimuose kaip 2016 metais. Tačiau dėl savo partijos gerų rezultatų politikė jaučiasi rami.

„Matydama situaciją ir jausdama žmonių nuotaikas turiu viltį ir esu įsitikinusi, kad LVŽS turėtų būti valdančiojoje koalicijoje po kitų Seimo rinkimų“, – kalbėjo A. Širinskienė.

Seimo rinkimai planuojami spalio 11 d.

Šaukštai po pietų
2020-01-07 16:34:01
Bus pirmas kartas, kai neisiu balsuoti. Nes kiek berinktum vis vien bardakas. Niekkada nebuvo sustabdyta seimo narių korupciją, pinigų plovimas, nei karto nebuvo nubaustas valstybės lėšas švaistęs politikas. Prisiminkim J.Oleką ir auksinius šaukštus. Istorija tokia, ir toliau Olekas dirba geram poste, nenubaustas, patenkintas. Tai tik vienas pavyzdys, tokių kaip jis žinot patys buvo daug
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
gg 2020-01-12 19:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik uz valstieciu, draugai, bendradarbiai taip pat. Deja jie pitmi stengesi isgirsti zmogu...   ATSAKYTI
gedas 2020-01-11 15:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
as tik uz sia valdzia,nes tik sie zmones kazka pakeite Lietuvoj   ATSAKYTI
Leonas 2020-01-11 14:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Valstieciai gaus kokia 10 ar 12 vietu seime, nes uz tuos karbobaudziauninkus daugiau niekas nebebalsuos. Per akis ju pridarytu nesamoniu.   ATSAKYTI
Geriausia galimybė 2020-01-11 09:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mano paskutinis atlyginimas, kurį „Google“ mokėjo 5842 USD, už darbą 21 valandą per savaitę internete. Aš prisijungiau prie šio darbo prieš 2 mėnesius ir per šį praėjusį mėnesį uždirbau 25396 USD. Lengva ir paprasta atlikti darbą, o jo uždarbis yra didžiulis. Net ir naujokai gali lengvai uždirbti 160 USD per valandą, o uždirbti laikui bėgant gali būti dar didesni ... Taigi aš pradėjau

........>>>> C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.COM   ATSAKYTI
Rokas 2020-01-10 20:26:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Butu gerai, kad gautu kuo daugiau balsu centro, valstieciu, lenku partijos. Gal kas nors ir pasikeistu, nes jeigu dar tokiu 30m. tai Lietuvos nebebus.   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nei vienas iš trijų esančių straipsnio nuotraukoje nelaimės rinkimų.   ATSAKYTI
XXX 2020-01-10 09:06:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
N︆︆︆︆or︆︆i︆︆te︆︆ su︆︆si︆︆ra︆︆sti m︆︆er︆︆gi︆︆ną vi︆︆e︆︆nai na︆︆k︆︆či︆︆ai? S︆︆ve︆︆iki a︆︆tvy︆︆kę - ︆︆w︆︆w︆w︆︆.︆︆l︆︆a︆︆︆︆d︆︆y︆︆︆︆︆︆4︆︆︆︆.︆︆︆︆f︆︆︆︆u︆︆n︆︆︆︆   ATSAKYTI
seysigsa 2020-01-10 02:41:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
w︆︇︇w︆w︇︆.︆B︇a︇︇d︆︆︇o︆o︆.︆r︇e︇d - pаžinčių svеtаinė suаugusiems, nоrintiems susirasti partnеrį, norintiems pasimylėti   ATSAKYTI
Mindaugas 2020-01-09 17:06:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Už Palucka   ATSAKYTI
Zita 2020-01-09 22:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Žiurkės gražųs gyvūnai...   ATSAKYTI
Zita 2020-01-09 22:03:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Žiurkės gražus gyvūnai...   ATSAKYTI
Justas 2020-01-09 15:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kdangi vėl artėja krizė, reiškia laimės konservatoriai. Tik dabar bus kaltas ne Kubyyylius, o gal Lansbergiokas.   ATSAKYTI
Zemaitis 2020-01-09 10:32:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jus feizbuke atlikit apklausa o ne savam. Rate pamatysit savo reitingus ir kaip keikiami esat .cia jums supuvusiose smegenyse taip atrodo kad turite palaikyma ka gero jus jau taip padaret kad jus palaikytu.uku
Ininkai ir tie kurie steikavo pamate valstieciu valdymo ypatumus manau kad nebepasitiki jusu pazadais .   ATSAKYTI
Mes 2020-01-08 19:59:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Už lenkų sąjunga,nemazino algų,pensiju   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:27:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Lenkų sąjunga negalėjo mažinti algų, nes jie nebuvo valdžioje. Bet komunistas Narkievič jau parodė kas ta lenkų sąjunga ir ko ji verta ir kokias sovietinio kolūkio vertybes propaguoja.   ATSAKYTI
Ot 2020-01-08 17:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai kodėl konservatorių partija nepanaikinta po KT išaiškinimo pažeidus LR Konstituciją? Ne veltui Skvernelis tą partiją kritikavo ir vadino antikonstitucine,nepatenkintas nei Vytukas ,nei Gabriukas....   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tamsta pateikite faktų, datą ir KT sprendimo numerį, nes kitaip galite užsitraukti teisinę atsakomybę už viešą šmeižtą.   ATSAKYTI
LIETUVIS 2020-01-08 12:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
TIK NE GABRIELIUS LANSBERGIS ..NE KONSERVAI..tauta rinksis darbo partija.. valstiecius. Juk konservatoriai antivalstybine partija.. tautos priesai isnaudotojai. parazitai..   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Čia kokia tauta rinksis katrbauskį ir agurkichą? Vatos tauta?   ATSAKYTI
Arunas 2020-01-08 09:09:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koncervatoriai, be šansų :D Tik ligotas žmogus gali už juos balsuoti, arba sektantas ožio šlapimo nurijęs...   ATSAKYTI
Grigorij 2020-01-08 15:41:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Arunas,
noreciau pritarti. Kitoje salyje tai butu logiska. Kitoje salyje uz IAES zudyma ir "Independence" ipirsima, uz ZU ir Verslo dusinima pelnytom RU kontrsankcijom, po apkaltos Grybe pakartu zemyn galva. Bet lietuviai ne tik ja rinko dviem kadencijom, bet, isimyleje, be abejo isrinktu ir treciai. Ir,.. vietoj V.Andriukaicio, isrinko tokius pat Simonyte ir Nauseda. Cia - Lietuva - savizudziu krastas!!! Tai kad rinkimus i Seima laimes landsberginiai - tokiom salygom ITIN logiska. Nera pagrindo perdaug netiketi apklausu rezultatais. Kada cia lietuviu liks maziau 1 milijono, pagrindinai nedarbingu, tada lietuviai susiprotes, bet bus per velu. Nei Vakarai, nei NATO nepades lietuviams grazinti i vieta nuo 1990, Kovo 11 ir Sausio 13 masiskai pavaziavusi stoga. Ne jums, martynai, Melynas Dangus, ne jums V.Andriukaitis ir G.Paluckas, ne jums Lietuva ir lietuvybe (s*kant ant tautiniu mazumu, pras*ksit ir lietuvybe, kitiems uoliai kasant griovi)! LIE-TU-VA! LANDS-BER-GIS!   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Arunai, savo patirtimi vadovaujiesi? Na ir koks tas ožio šlapimo skonis?   ATSAKYTI
xxL 2020-01-10 09:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ligonis Grigorij vėl eteryje. Jau paleido iš Vileikos?   ATSAKYTI
Grigorij 2020-01-11 00:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
xxL,
kadangi TV3 moderatoriai, is nesveikos "meiles" Juratei Vazgauskaitei, trina ne tik ja asmeniskai kritikuojancius, bet ir kai kuriuos opozicinius, taip pat mano komentus, as nematau galimybes cia komentuoti. Apsieisit be ligonio Grigorijaus. Juolab, kad vietoj G.Palucko, Lenku Sajungos, neabejoju, rinksit landsberginius. Dar iki liepto galo nepriejot, dar cia jusu daugiau uz 1 milijona - dar ne laikas susiproteti, deja... Kam ausinti burna ir jusu ikalbineti? As, idijotas, maniau, kad jau subrendet, ir nubalsuosit uz V. Andriukaiti, su kurio TV3, Vilmantas Venckunas, issamiai jus supazindino, o jus... gedingai apsis*kot. Na, jei nedaeina per galva - daeis per uzpakali. Nera to blogio, kuris neiseitu i gera. Buna atveju, kad, kuo blogiau - tuo geriau, ypac, kai Dievas nori nubausti, ir atima prota. CIAO, SERCHANO TABAKI!    ATSAKYTI
Lina 2020-01-07 22:15:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visą valdžią keisti, darbo išmokstama bedirbant, o tokių "politikėlių" su neaiškiais diplomais 1990 buvo nemažai, ir tėtušiai kai kam parūpino. Dabartiniai irgi ne ką geresni, toks Kasčiūnas ,nežinia, kam dirba, Bakas ir dar aibė. O propoganda liejasi laisvai.   ATSAKYTI
as 2020-01-07 21:36:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
uzvakar balsavau uz protinga, v akar- uz garbinga, siandien uz grazu, o ryt balsuosiu uz bet ka, tik ne uz ta. taip ir einam ratu, smegenu mazai tai ir nevarginkim ju visokiai galvojimais
   ATSAKYTI
Kardas 2020-01-07 18:06:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai dabar beveik visus metus plaus smegenis ir vėl kiš Šimonytę arba Landsbergį ir teigs kokie valstiečiai yra blogi.   ATSAKYTI
Zemaitis 2020-01-09 10:41:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O tai ka jie nusipelne buti gerais tie tavo valstieciai.jie sovietmecio palikimas ir pats pavadimi.as partijos valstietis is cccp tebera .jie su konservatoriais tik naikina lietuva. Vieni vienaip kiti kitaip paziurekit kaip biudzeta dalijo kaip sau kiekvienas norejo atsiriekti kuo didesnes sumas.o tiemskur i ems reimejo atseit pinigu nera praregekit vie n a karta.   ATSAKYTI
Jolita 2020-01-07 17:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na ,ko nenorėčiau matyti seime ,tai Razmos.Reikėtų daugiau jaunų veiđų.Gal ,tada ,jas nirs pajūdėtų iš vietis.   ATSAKYTI
Šaukštai po pietų 2020-01-07 16:34:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Bus pirmas kartas, kai neisiu balsuoti. Nes kiek berinktum vis vien bardakas. Niekkada nebuvo sustabdyta seimo narių korupciją, pinigų plovimas, nei karto nebuvo nubaustas valstybės lėšas švaistęs politikas. Prisiminkim J.Oleką ir auksinius šaukštus. Istorija tokia, ir toliau Olekas dirba geram poste, nenubaustas, patenkintas. Tai tik vienas pavyzdys, tokių kaip jis žinot patys buvo daug   ATSAKYTI
Darius 2020-01-07 18:04:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Teisingas požiūris. Galėtų nesusirinkti reikiamas rinkėjų skaičius ir taip užsumtumėm ragą, kaip ir jie mums stumia jau bene 30 metų dūra   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Pas kaimynus besisvečiuojantis Nausėda paragino lenkus nepamiršti brolybės (nuotr. stop kadras)
Įprastai įspūdingomis masinėmis kovos scenomis pasižyminti Žalgirio mūšio inscenizacija Lenkijoje šiemet neįvyko. Dėl koronaviruso apsiribota kuklesniu 610-ųjų kautynių metinių ...
Iki izoliacijos uzbekai dar spėjo apsilankyti milžiniškame Kauno prekybos centre (nuotr. stop kadras)
Net 21 naujas koronaviruso atvejis Lietuvoje nustatytas per parą. Tai – pastarojo mėnesio rekordas. Žinoma, kad užsikrėtę iš Uzbekijos į vieną Kauno logistikos ...
Biblioteka (nuotr. stop kadras)
Ne vieną dešimtmetį bibliotekoje dirbantys asmenys išgirdo reikalavimą – privalote išlaikyti lietuvių kalbos egzaminą, kitaip neteksite darbo. Valstybinės kalbos inspekcijos ...
Ligoninė (nuotr. stop kadras)
Vienas iš Covid-19 sergančių Uzbekistano piliečių šokdina Abromiškių reabilitacijos ligoninę, kurioje šiuo metu yra gydomas. Vyras grasina, kad, jei nesulauks medicininės ...
Astravo atominė elektrinė (nuotr. SCANPIX)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pranešė trečiadienį pradedantis tikrinti savivaldybių, esančių šimto kilometrų zonoje nuo Astravo atominės elektrinės, ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų