Šimašiaus bendražygis traukiasi iš Laisvės partijos

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus vadovaujamos Laisvės partijos atstovas Renaldas Vaisbrodas traukiasi iš sostinės savivaldybės tarybos, nes žada tęsti karjerą, susijusią su lobistine veikla.

„Noriu palinkėti visiems gražių švenčių ir padėkoti už tą laiką, praleistą Vilniaus miesto savivaldybės taryboje. Deja, pateiksiu prašymą netrukus Vyriausiajai rinkimų komisijai atiduodamas tarybos nario mandatą – mano nauji profesiniai iššūkiai neleidžia man derinti šios atsakomybės, prisiimtos vilniečiams, ir darbo“, – sostinės tarybos posėdyje trečiadienį pranešė R. Vaisbrodas.

Jis nedetalizavo, kokias pareigas žada užimti, tik užsiminė, jog tai būtų susiję su lobizmu.

„Viena iš mano funkcijų būtų lobistinė veikla, todėl tai būtų nesuderinama su esamomis pareigomis“, – BNS sakė postą paliekantis politikas.

Šiuo metu jis sako vadovaujantis įmonei, teikiančiai medicinines paslaugas. Anksčiau R. Vaisbrodas ėjo Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) vykdančiojo direktoriaus pareigas, prieš tai buvo Liberalų sąjūdžio atsakingasis sekretorius.

Jo vietą taryboje žada užimti sąraše „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ rinkimuose dalyvavusi advokato padėjėja Evelina Dobrovolska, atstovaujanti tautinėms mažumoms vardų ir pavardžių rašybos bylose.

Sprendžiant savivaldos klausimus, ji žada didžiausią dėmesį skirti tautinių mažumų ir žmogaus teisių problematikai švietimo srityje, taip pat supažindinant savivaldybės pareigūnus su neapykantos prieš tautines mažumas apraiškomis.

„Svarbu, kad savivaldybė ir pavaldžios įstaigos savo programose, biudžetuose ir spręsdama kitus klausimus atsižvelgtų į tautinių mažumų poreikius. Pavyzdžiui, jei daromos reformos švietimo srityje ar planuojamos naujos mokyklos, kad būtų atsižvelgta į tautinių mažumų poreikius. Galbūt užtektų kai kur įsteigti tautinių mažumų klasę“, – BNS sakė E. Dobrovolska.

Vietoje R. Vaisbrodo tarybos nario vietą pirmasis teisę turi užimti rinkimų sąraše po brūkšnio likęs savivaldybės tarybos sekretorius Simonas Girdzijauskas, tačiau jis nežada palikti šių pareigų. 


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2019-12-18 19:59:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar aišku, kodėl tokia ta "laisvės" partija nieko gero nenuveikia - tokie kadriukai tik žiūri savo chebrytės interesų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų