Europarlamentarė Aušra Maldeikienė skrisdama lėktuvu nejuokais susikibo su buvusius krepšininku Arvydu Macijausku. Politikė ir sportininkas nepasidalijo erdve siaurame lėktuvo praėjime ir tai virto garsiu konfliktu, kurio metu buvo svaidomasi įžeidimais. A. Maldeikienė tai aprašė savo „Facebook“ paskyroje, kartu įdėjo ir lėktuve miegančio A. Macijausko nuotrauką. 

Aušra Maldeikienė (nuotr. Josvydas Elinskas/Fotodiena)

Aušra Maldeikienė (nuotr. Josvydas Elinskas/Fotodiena)

Moteris detaliai aprašė jai kliuvusius įžeidimus, bet lėktuve buvę liudininkai tikino, kad ir politikė neatsiliko įžeidinėdama. 

„Stebitės, kad nepažįstu šito krepšininko. Aš tikrai nepažįstu krepšininkų, jie man neįdomūs. Žinau, kas yra Arvydas Sabonis ir jį pažinčiau (dar yra sūnus- jo nepažinčiau). Nuo seno žinau Marčiulionį. Aš nesidomiu krepšiniu ir jo nekomentuoju. Bet šitas žmogus leido sau komentuoti mano darbą (kalbėjo nesąmones), mano amžių, lytį, ligą (liepė eiti namų žiūrėti, o ne vaidinti, kad dirbu), tyčiojosi ir galiu drąsiai konstatuoti – jis politinis idiotas“, – greta A. Macijausko nuotraukos „Facebook“ rašė politikė. 

REKLAMA

Anot jos, šis sportininkas lėktuve plūdosi.

„Jaunas vyras man lėktuve plėšo akis, kad drįsau paprašyti leisti atsisėsti, nes jis kuičiasi su vaikais labai ilgai, o man šį kart po chemoterapijos silpna. Pareiškė kad esu sena, baisi, prisidariusi plastinių operacijų, nemačiusi vyro jau 20 metų ( kuo tas žmogus laiko save, sunku pasakyti, nes galvojau, kad jis vyras, o aš jį matau ). Įdedu jo nuotrauką. 

Kadangi sakė, jog už tokias, kaip aš, „Facebook“ esantis aktyvūs dirbantys žmonės nebalsuoja, o balsuoja tik kompiuterio nematę ubagai iš Pašilaičių, gal jam parašykit, jei žinot, kas jis. 

Jauna šeimynėlė kalba toliau: pasidarėt šukuosenų (čia taip įvertino peruką), batų aukštakulniu ir kažkokio Ferre akinių (šiaip tai ant akių Furla iš Filmann Vilniuje), citata : „kada jus vyras paskutinį kart dulkino, prieš 20 metų?“. Dar sužinojau, kad esu Lietuvos gėda. Tikrai norėčiau sužinoti šito žmogaus pavardę. Gal kas žinot? Aiškus idiotas, net negirdėjęs, kas yra politika“, – konfliktą detaliai aprašė A. Maldeikienė. 

Tiesa, konfliktą stebėję kiti keleiviai rašė, kad politikė taip pat neatsiliko. „Mačiau tik ta dalį, kur Jūs „neatsilikote“ ir jį vadinote silpnapročiu idiotu“, – „Facebook“ taip pat rašė to paties lėktuvo keleivė. A. Maldeikienė patvirtino, kad sakė būtent taip.

Portalui tv3.lt A. Maldeikienė plačiau pakomentuoti konflikto nepanoro, pasak jos, viskas parašyta „Facebook“.

Krepšininkas atviras: politikė išprovokavo pyktį 

Susisiekus su krepšininku A. Macijausku jis tv3.lt paaiškino, kad papildomai komentuoti situacijos jis nenori, nes tai žema. 

REKLAMA

Sportininkas pasiūlė pasidalyti komentaru, kurį parašė savo „Facebook“ paskyroje.

Ten A. Macijauskas rašo: „Nuostabų pirmadienio rytą su šeima Viktorija, Laurynu, Gabriele ir 2 mėn. kūdikiu Tauru išsiruošėme į pirmą kelionę. Ir tolimą.Su kūdikiu, kuris dar nelaiko galvytės, kitais dviem padūkėliais bei 4-iais rankiniais lagaminais bandėme atsisėsti į savo sėdimą vietą. Išgirdome nemalonią repliką arogantišku balsu mūsų adresu: ar galime greičiau judintis? Tembras, intonacija palydėjo mus į lengvą šoką. Ogi suprantam, kad tai politinė klounė Aušra Maldeikienė. Lingvistiškai neįmanoma perteikti visumos ir energijos, kuri ėjo iš susireikšminusios ponios.

Gerbiamoji, neapsukite situacijos ir nevaidinkite įžeistos aukos. Mes iki šiol jūs atsimenam iš įstiklinto balkono, įžūliai klaidinančią rinkėjus, kalbančią demagogijas ir turinčią savo nuosavą „Kakadu“ laidą...

Jūs leidote sau išvadinti mūsų šeimą idiotais ir teigti, kad aš ne tėvas savo vaikams bei grubiai tildyti mano žmoną.

Iki mūsų politinio supratimo, šeimos vertybinio ir erudicijos lygio, patikėkite, gerbiamoji, Jums labai labai toli.

Kiekvieno piliečio Konstitucinė pareiga yra dalyvauti politiniame gyvenime ir mes tai atliekame su pagarba Valstybei.

Taip, esu iš tų žmonių, kuris nenutylės, jei tik pajaus arogantišką elgesį, o jei nors kažkiek bus pažeistas mano šeimos orumas, šausiu atgal taip, kad mažai neatrodys! Neneigsiu, Jūs išprovokavote mano įniršį ir tam tikrus netinkamus asmeninius pastebėjimus.

Bet, manau, daugumai Lietuvos piliečių gėda, kad jūs esate mūsų šalies veidas Europos Parlamente! Net kartais atrodo, kad tokie politikai galėtų atstovauti ne Lietuvos interesus!

REKLAMA

P.S. Nuoširdžiai užjaučiu dėl jūsų ligos apie kurią nežinojome ir linkiu pasveikti, bet tai neduoda jokios teisės nesiskaityti su žmonėms. Žmonės gyvena daug sunkiau mūsų brangioje tėvynėje ir taip pat, deja, serga.

Prašau mūsų nebetrukdyti ir gerbti. Mes kur šilta. Kalėdų Senelis ir pas idiotus vistiek ateina. Gražių visiems ateinančių švenčių!“, – rašė A. Macijauskas

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Raimondas 2019-12-19 17:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Senoji visai nubludo..   ATSAKYTI
Raimondas 2019-12-19 17:31:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Senoji visai nubludo..   ATSAKYTI
Valius 2019-12-19 16:25:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko norėti kultūros iš sovietu laiku kartos žmonių,mano karta paskutinė, todėl sakau, pakol neišmirsime tol Lietuva kentės, visais atžvilgiais, pradedant korupcija, baigiant gamtosauga   ATSAKYTI
Lietuvis 2019-12-19 13:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sakot gėda mačui. Gal sakyčiau tegu maldeikiene galva iš su įneš įsitraukia. Visas seimas ką nori ta daro o jus lietuviai patenkinti sėdit. Greit už orą mokėsim ir dirbsite už dyką. Šaunuolis Mačas spaudžiu petaka   ATSAKYTI
Mociute 2019-12-17 10:52:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal gerb. Maldeikine ir nesusivalde ,bet visu pirma,ji yra vyresne ir ,,garsenybei,, krepsininkui nedera viesoje vietoje elgtis ,kaip namuose ,salia yra ir daugiau zmoniu ,ne tik tavo garsi seima.Gal tevelis supyko ,kad jo nepazino ir nepuole prasyti autogafo ,tai izeide oruma? Visu pirma oruma reikia tureti,o kai jo nera ,tai ir izeisti nera ka ...Vadinti bet kuria moteri tokiais zodziais ,linkiu tavo zmonai to paties ,,dar ne vakaras,,   ATSAKYTI
Ona 2019-12-17 08:09:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visi, aiškinantys, kad moteriai negalima tokių dalykų sakyti, kad reikia susivaldyti, tikrai pasakytų tą patį ir dar grubiau, jei boba imtų kabinėtis prie vaikų ir kištis ne į savo reikalus   ATSAKYTI
2019-12-17 00:34:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ponia Maldeikiene,kuom kivirčas su šeima + 2 mėn mažylis yra susijęs su politika ?
Ponios citata: Aiškus idiotas, net negirdėjęs, kas yra politika.
Kas tai ? Gaištančios karvės stekenimas viešoje erdvėje ?   ATSAKYTI
Blaivininkas 2019-12-16 21:08:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
In vino veritas.   ATSAKYTI
Janka 2019-12-16 20:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Net nemalonų skaityti apie tokį jauną vyrą.Kad ir ką kalbėtų vyresnė moteris,vyras turi pagarbiai elgtis.O čia prasčiokų prasčiokas.   ATSAKYTI
As 2019-12-16 20:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Zinant Maldeikiene, ji tikrai net NEGALEJO mandagiai paprasyti leisti jai atsisesti. Si ponia pilna arogancijos ir meiles sau. Kiti jai-vaiksciojantys nuliukai. Jei butu graziai paprasiusi, nemanau, kad Macijauskas butu priestaraves. Maldeikiene ir sveika budama taip elgesi su zmonemis, tai ir sulauke atpildo, ko buvo verta. Tikrai nemaloni persona, susireiksminusi ir chamiska. Prascioke. Brrr... kuo toliau nuo tokiu.    ATSAKYTI
Macijauskui 2019-12-16 19:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
po 20 metų,panašu,nebestovės   ATSAKYTI
Nuomonė 2019-12-16 19:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Abu durniai,kaip reta ir abu pasirodė LT gėda.   ATSAKYTI
Maldeikis 2019-12-16 18:22:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Neaišku kas ir kaip o komentatorių pilna. Koka macijauskas nežinau, bet faktas jog Maldeikienė yra PAGIEŽA tai kaip blynas. Kas matėte ją nesišypsančią. Bet kuria kritika kito atžvilgiu matosi kad kyla iš pačių gelmių su didžiausiu skausmu ir nusivylimu viskuo. Kai aplinkui yra aabsoliuciai visi blogi ir tik tai tu vienas žinai kas yra teisinga tai gal verta vis tik apsižvalgyti ką kiti sako.    ATSAKYTI
Maldeikiui 2019-12-16 18:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Pasakyti moteriai toki dalyka yra zemas lygis. Negalima, sup  
To 2019-12-16 18:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jei manai, kad toks pasakymas normalu. Tai toks tu ir vyras. Kad turi p...ala kelnese, nereiskia kad esi vyras. O moteris tokie ir izeidineja. Nesvarbu, kokio amziaus moteris ir koks jos statusas. Tikras vyrastokio dalyko nepasakys net pijokei. Beje, tu pats irgi nezinai, kaip ten is tikro buvo, bet komentara parasei. Maldeiki, kuo tu geresnis esi uz kitus komentatorius?  
Maldeikis to To 2019-12-16 21:35:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tu teisingai kalbi tik visai ne tuo adresu. Visų pirma aš nesu gudresnis už kitus. Antra - kur perskaitei, kad parašiau jog esu kieno nors pusėje? :)
Galiu sutikti tik tai su tuo, kad gal būt ne vietoje komentaras apie Maldeikienę. Čia tik pastebėjimas apie žmogų kuris visur pastebi tik blogi. O kad kitas atsakė nesusivaldęs tai nusileido iki Maldeikienės lygio ir tiek. Nors čia neaišku kas iki kurio lygio nusileido nes neaišku kas yra kas.
Iš principo nežinau kaip aš sureaguočiau jei prie mano vaikų, jiems į akis būtų sakoma tokie dalykai, jei taip buvo iš tikro pasakyta. Bet tarkime taip buvo pasakyta. Nežinau ar sugebėčiau būti vyras ir susilaikyti. :D Būtų žiauriai sunku. Faktas, kad nereikia plėšytis prie vaikų.
Žinoma ponas ar ponia "To". Tarkime "To" vyras. Tikiu, kad tas vyras būtų ramiai, nesinervindamas, ramiu balsu aikškines, kad gerbiama ponia yra labai neteisi sakydama jog jo vaikai yra ne jo. Taip reikia susivaldyti, bet jei būtų taip, kaip pasakyta tai būtų sunkoka išlikti ramiam. O ponui ar poniai "To" ir linkiu būti tokiu - man vargu pasiekti tokį lygį.   
Pilietis 2019-12-16 18:02:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Macijauskas yra Lietuvos gėda   ATSAKYTI
Simas 2019-12-16 17:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Leisk kiaulę į bažnyčią, tai ir ant altoriaus uzlips   ATSAKYTI
Kiaule 2019-12-16 18:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ar Ausra ar tu?  
Vau 2019-12-16 17:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pasakyti moteriai, kad jos nieks nedulkina, tai yra zemas lygis. Koki pavyzdi jis rodo savo vaikams?   ATSAKYTI
As 2019-12-16 17:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Turi pinigų o proto nei vienas nei kitas   ATSAKYTI
besmegenis 2019-12-16 16:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Durnumui ribų nėra.   ATSAKYTI
Xxxx 2019-12-16 16:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Pasirodo,kad iki siol jai nedasilo!!!TIKRA LIETUVOS GEDA

   ATSAKYTI
F14 2019-12-16 15:57:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Žemas lygis.Iš abiejų pusių :)   ATSAKYTI

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Menstruacijų skausmai (nuotr. 123rf.com)
Daugeliui moterų laikas iki menstruacijų ir jos pačios tampa nemažu išbandymu – atrodo, niekada nesibaigsiantis skausmas, permaininga nuotaika, o kur dar nuolatinis nerimas, ar ...
vaistai (nuotr. stop kadras)
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje 2010–2018 metais augo vaistų vartojimas, rodo Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos analizė. Baltijos šalių gyventojai daugiausia vartoja ...
Vilniečio gyvenimo sąlygos šokiruoja: niekam nerūpi, kad gyvena be paso ir elektros
Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vilnietė Irena, kuri susirūpino savo kaimyno Petro sveikata ir gyvenimo sąlygomis. Vyras jau metus laiko gyvena be elektros, paso ir jokių pajamų, ...
Organų donorystė (nuotr. 123rf.com)
Praėjusiais metais organų donorais tapo apie 3,5 tūkst. žmonių – tai didžiausias skaičius per visą nepriklausomybės laikotarpį, teigia Nacionalinis transplantacijos ...
Padavėja (nuotr. 123rf.com)
Kada lietuviai gyvens taip oriai kaip Vakarų Europos šalių gyventojai? Lietuvos banko duomenimis, mūsų šalis pavyzdingai stiebiasi link Europos Sąjungos vidurkio, tačiau ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų