Pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą laimėjo Lietuvos paštas

 „Sodros“ skelbtą pensijų išnešiojimo 2020-2021 metais Kaune ir Vilniuje konkursą laimėjo valstybės valdomas „Lietuvos paštas“, BNS skelbtą neoficialią informaciją patvirtino „Sodra“.

Pensija

„Vilniuje ir Kaune artimiausius dvejus metus pensijas į namus pristatys bendrovė „Lietuvos paštas“, kuri laimėjo „Sodros“ skelbtą viešųjų pirkimų konkursą“, – pranešė „Sodra“.

Anot jos, sutartis bus pasirašyta artimiausiu metu.

Paraiškos konkursui baigtos priimti penktadienį. „Sodra“ neatskleidžia, kiek įmonių jame dalyvavo. 

Pensijas kituose miestuose nešiojančių įmonių „Bastaras“ ir „Godlija“ vadovai Paulius Rakauskas ir Rima Banaitienė BNS nekomentavo, ar dalyvavo konkurse, tuo metu „Victum“ vadovas Vygantas Stradomskis teigė, jog įmonė konkurse nedalyvavo. 

Naujas konkursas skelbtas po to, kai pensijų pristatymas šių metų pradžioje sutriko, nes pernai konkursą laimėjusi įmonė „Bastaras“ nesugebėjo to padaryti. 

Tuomet nutraukus sutartį skelbtas naujas konkursas, o Lietuvos paštas laikinai perėmė pensijų nešiojimą Vilniuje bei Kaune. 

„Sodra“ kovą skelbė, jog Vilniaus mieste ir rajone pensijas į namus gauna 40,5 tūkst. pensininkų, o Kauno mieste ir rajone – 27 tūkst. „Lietuvos paštas“ skelbia, kad jų skaičius šio metu siekia atitinkamai apie 40 tūkst. ir 26 tūkst.  

Vyriausybė rugsėjį yra nusprendusi nuo 2021-ųjų pensijų išnešiojimą patikėti tik Lietuvos paštui.  


Rašyti komentarą...
O
Ona
2019-11-29 14:38:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuimkitbiudzeto lesas privatiems mortos darzeliams ir mokykloms ir bus lesu pakelt atlyginimus svietimo darbuotojams ir kokia cia problema kodel sudarot galimybes kaupti pelna tokiems ponaiciams lanzbergynams geda viena karta atsibuskit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų