Priešpaskutinę spalio dieną tyliai pakeitus motinystės išmokų tvarką, kai kurios mamos, kurioms gresia negauti motinystės išmokų, pasijuto persekiojamos. Naujienų portalas tv3.lt sulaukė skaitytojų pranešimų, kad „Sodros“ darbuotojai tikrina asmenines moterų medicinines korteles ir jų gydytojų ginekologų klausinėja, kada moterys pastojo. Nedideliame mieste gyvenanti būsima mama tv3.lt pasiskundė, kad jos ginekologei „Sodros“ darbuotojai iš rankų plėšė dokumentus ir spaudė medikę tiksliai pasakyti, kokia yra pacientės būklė. 

Ginekologės apžiūra (nuotr. 123rf.com)

Ginekologės apžiūra (nuotr. 123rf.com)

Į portalą tv3.lt kreipėsi būsima mama Ugnė, moteris atsidūrė kuriozinėje situacijoje, nes į dekreto atostogas išėjo spalio 30 dieną ir tik po kelių dienų sužinojo, kad motinystės išmokų gali negauti, nors iki tol moteris buvo informuojama priešingai: esą, turimo darbo stažo išmokai gauti pakanka.

Problema iškilo dėl to, kad naujoji įstatymo pataisa dėl motinystės išmokų įsigaliojo spalio 30 dieną ir ji numato, kad motinystės išmokos mokamos darbines pajamas praradusioms moterims, o jei nėštumo metu jos jau nedirbo, nebus ir išmokų.

REKLAMA

Tačiau moterį gerokai papiktino ir tai, kad „Sodros“ darbuotojai susipažino su jautriais jos sveikatos duomenimis, tyrimų rezultatais, atsišvietė medicininius dokumentus.

Rinko asmens sveikatos duomenis

Moteris iki pastodama kelis mėnesius nedirbo, nes išėjus iš vieno darbo ir beieškant kito paaiškėjo, kad ji laukiasi. Besiaiškindama situaciją ir norėdama sužinoti, ar ji gali tikėtis gauti motinystės išmokas, Ugnė ne kartą kreipėsi į vietinį „Sodros“ padalinį.

Tiesa, tikslaus atsakymo iš „Sodros“ dėl išmokų ji negavo iki šiol, bet iš savo gydytojos ginekologės sužinojo, kad po kreipimosi „Sodros“ darbuotojai naršė po jos medicinines korteles, ieškojo įvairių duomenų, tikrino, kada ji pastojo, kvotė medikus apie jos būklę. Moteris pasijuto itin nejaukiai, nes, pasak jos, būsimas mamas tikrina tarsi jos būtų nusikaltusios, o medikus spaudžia pasakoti apie pacientų būkles.  

„Ginekologė, pas kurią lankausi, man papasakojo, kad „Sodros“ darbuotojai tikrino mano medicininius duomenis. Pasiėmė mano nėščiosios kortelę, išnaršė mano duomenis, atsišvietė visus mano tyrimus, taip pat užsipuolė daktarę klausimais, „kada ji pastojo“. Medikė mėgino jiems paaiškinti, kad pastojimo momento tiksliai gal ir negalima pasakyti, nes moterų organizmai, biologiniai ciklai – skirtingi. Tos darbuotojos į būsimas mamas reaguoja, kaip į nusikaltėles, o ir gydytoją užsipuolė, esą nedrįskite nė vienos anksčiau į dekretą išleisti“, – su siaubu pasakojo moteris, kuriai visą nutikimą papasakojo jos ginekologė. 

REKLAMA

Miesto, kuriame gyvena moteris, pirminės sveikatos priežiūros centro medikė [pavardė redakcijai žinoma] patvirtino, kad „Sodros“ darbuotojai išties atvyksta į jų centrą ir atsišviečia pacientų, kurie juos domina, medicinines korteles. Besilaukiančios mamos atveju buvo taip pat, jos medicininę kortelę „Sodros“ darbuotojai skaitė, apie tai kalbėjo su medikais. 

„Jie nesiveržia čia, bet tiesiog atsišviečia korteles ir ima, tikrina. Žiūri visus duomenis, nes ten viskas surašyta. Visą laiką yra tie pasakymai [kad neišleisti į dekretą per anksti]“, – sakė medikė, pripažinusi, kad po naujosios įstatymo pataisos įsigaliojimo, „Sodros“ darbuotojai ėmė griežčiau tikrinti pacientų duomenis. 

„Jie ateina į administraciją, paima, atšviečia visus duomenis. <..> Čia jie tikrina ne tik nėščias, jie visus tikrina. Tai pasikeitė įstatymas ir gal dėl to užkliūna. Konkrečiai tuo atveju [būsimos mamos Ugnės] buvo paimta kortelė ir tikrinta“, – sakė medikė. Pripažinusi, kad mamai nepasisekė ir įstatymo nuostata jai buvo itin nepalanki. 

Teisininkė Inga Pališkienė tikino, kad toks „Sodros“ darbuotojų elgesys yra keistas, negirdėtas atvejis.

„Pirmą kartą girdžiu, kad jie taip daro. Žinau, kad būna patikrinimai, jei ligos pažymėjimas išduotas [pagrįstai ar nepagrįstai], tada „Sodra“ turi teisę tikrinti. Bet vėlgi, ar jie turi teisę knaisiotis po ligos istorijas? Čia išties didelis klausimas. Jie [„Sodra“] turi nurodyti įstatyminį pagrindą, ar teisės akto normą, kuri leidžia jiems gauti tokią informaciją. Nes nėra taip, kad valstybės institucija, tarkime, „Sodra“ ar VMI, automatiškai gali gauti bet kokią informaciją iš bet kur. Ne, jie turi nurodyti įstatyme pagrindą, kokiu teisės aktu remiantis jie turi teisę gauti tą informaciją. Jei aš būčiau ligoninės atstovė, sakyčiau, pateikite man įstatymo nuostatą ir nurodykite, kokiu pagrindu reikalaujate tokios informacijos. Tai yra labai jautrūs asmens duomenys ir jų teikimas ribojamas“, – sakė teisininkė I. Pališkienė, abejodama, ar „Sodra“ neperžengė ribų. 

REKLAMA

„Sodra“ tikina: tikrinti turi teisę

Tiesa, „Sodra“ nemano, kad ji peržengė kokias nors ribas. Pasak „Sodros“ pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vedėjo Rimanto Mitkevičiaus: „Sodrai“ yra suteikti įgaliojimai kontrolės tikslais susipažinti su asmens sveikatos duomenimis siekiant nustatyti, ar ligos, netekto darbingumo ar profesinės ligos, taip pat ir motinystės išmokos skiriamos pagrįstai. Taip siekiama užtikrinti, kad gyventojams išmokos apskaičiuojamos ir mokamos sąžiningai, nes „Sodros“ privalo atsakingai administruoti visų gyventojų sumokėtas įmokas. Informacija tikrinama kilus abejonių dėl išmokos skyrimo pagrindo.“

Taip pat tikinama, kad fondo administravimo įstaigos turi teisę tikrinti dokumentus, kuriais grindžiamos jų administruojamos socialinio draudimo įmokos ir socialinio draudimo išmokos bei išmokos, kurių mokėjimas pavestas Fondo valdybos teritoriniams skyriams pagal Valstybinio socialinio draudimo įstatymo 40 straipsnio 1 dalį.

„Vadovaujantis Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo 16 straipsnio 4 dalimi, pagrindas skirti motinystės išmoką nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu yra nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimas, išduotas pagal Sveikatos apsaugos ministro ir Socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei elektroninių nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų išdavimo taisykles (toliau – Taisyklės), arba darbdavio suteiktos 14 kalendorinių dienų nėštumo ir gimdymo atostogos pagal Darbo kodekso 132 straipsnio 1 dalį. Pagal Taisyklių 8 punkto nuostatas, šių Taisyklių laikymąsi turi teisę kontroliuoti Fondo valdybos ir jos teritorinių skyrių vyriausieji specialistai (nedarbingumo kontrolei)“, – praneša „Sodra“. 

REKLAMA

„Sodros“ atstovai tikina, kad jie gali kalbėtis su medikais apie tam tikro žmogaus būklę, reikalauti jo medicininių duomenų, jei jiems kyla įtarimų dėl to, ar žmogus teisėtai prašo motinystės, nedarbingumo pašalpų. Tiesa, ar atsišviesti tokius duomenis išties gali, jie pasakyti negalėjo. 

Susidūrėte su nemalonia situacija? Papasakokite mums savo istoriją:

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI

REKLAMA

Konstitucinis Teismas griežtas: išmokos tik dirbančioms mamoms

Ši būsimų mamų patikra kilo po to, kai įsigaliojo naujos motinystės įstatymo pataisos, kurios skelbia, kad jei moteris pastojo nedirbdama, ieškodama darbo, motinystės išmokos jai nepriklauso. 

Pagal įstatymą motinystės išmoka sudaro 77,58 proc. nuo vidutinio moters darbo užmokesčio iki mokesčių ir gali būti mokama tuo atveju, jeigu moteris per pastaruosius dvejus metus yra įgijusi 12 mėnesių socialinio draudimo stažą. Tiesa, pagal naująją įstatymo pataisą į socialinio draudimo stažą turi įeiti ir laikas, kai moteris dirbo būdama nėščia. 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija praėjus daugiau nei dviems savaitėms po įstatymo pataisos įsigaliojimo, paaiškino, kad moterims, kurios iš darbo išėjo būdamos nėščios, nėra ko jaudintis. Bet būsimoms mamoms, kurios nedirbo iki nėštumo – gali būti riesta.  

„Motinystės išmoka mokama moterims, kurios turi reikiamą socialinio draudimo stažą, tačiau nėštumo metu išėjo iš darbo, buvo atleistos iš tarnybos ar nutraukė savarankišką veiklą ir todėl tapo neapdraustos. O tais atvejais, kai moteris viso nėštumo metu nedirba, motinystės išmoka nemokama. Šie ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimai įgyvendino Konstitucinio Teismo nutarimą ir įsigaliojo nuo 2019 m. spalio 30 dienos“, – skelbia ministerija. 

Anksčiau daliai moterų, nutraukusių darbinę veiklą nėštumo metu, motinystės išmoka nebūdavo mokama nepaisant fakto, jog jos turėjo reikiamą socialinio draudimo stažą. 

REKLAMA

Pranešama, kad Konstitucinio Teismo nuomone, tokia padėtis prieštaravo konstituciniam teisingumo principui, todėl Seimas pritarė pakeitimams, kurie sudaro sąlygas motinystės išmokas gauti visoms moterims, jei jos yra įgijusios reikiamą stažą ir tapo nedraustos nėštumo metu. 

Tai labai aktualu sportininkėms ir savarankiškai dirbančioms moterims, kurios išeina iš darbo arba nebegali vykdyti savo ligtolinės veiklos nėštumo metu. 

Tuo atveju, kai moteris viso nėštumo metu nedirba, negauna darbo užmokesčio arba nevykdo savarankiškos veiklos, motinystės išmoka jai nemokama, nes motinystės išmokos tikslas yra kompensuoti dėl vaikelio gimimo netektas pajamas.

Jeigu tokių pajamų, nuo kurių mokamos socialinio draudimo įmokos, visą nėštumo laikotarpį nebuvo, tuomet nėra galimybių jų kompensuoti. Konstitucijoje teigiama, kad įstatymai numato mokamas atostogas iki gimdymo ir po jo „dirbančioms motinoms“.   

Portalas tv3.lt primena, kad Motinystės išmoka moteriai mokama suėjus 30 nėštumo savaičių, kai būsima mama išeina į dekretą, tai yra nėštumo ir gimdymo atostogų.

Įprastai ji mokama už 126 kalendorines dienas, tačiau išmokos trukmė gali kisti priklausomai nuo to, kada pasinaudojama šiomis atostogomis, kiek gimsta vaikų, ar gimdymas yra komplikuotas ir panašiai.  

Kai moteris neatitinka sąlygų gauti motinystės išmokai iš „Sodros“, ji gali pretenduoti į vienkartinę išmoką nėščiai moteriai, kuri kitąmet padidės nuo 76 iki 250 eurų.

Siela
2019-11-20 16:48:04
Kas cia per nesamone. Prie ko einama. Sodra pazeide duomenu apsaugos įstatymą.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
T. 2019-11-26 23:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kuriame mieste visai tai vyksta?   ATSAKYTI
Antanas 2019-11-23 10:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau nebesuprantu-ar medikai iš tiesų tokie žiopli ? Teisininkai aiškina,jog turi būti rašytinis reikalavimas pateikti atitinkamus dokumentus,o ne leisti "knistis" po asmens Sveikatos istoriją,nusikopijuoti ką tik nori.Įstatymai yra tik reikia jų tinkamai laikytis.Tada ir nekils jokių problemų.Net prokurorai negal be atitinkamos užklausos gauti kokių nors dokumentų.Argi "sodra" yra aukščiau už visus?   ATSAKYTI
Hm... 2019-11-22 20:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir tai yra gimstamumo skatinimas?    ATSAKYTI
Jolanta 2019-11-21 14:49:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tuoj ir gimdyme dalyvaus    ATSAKYTI
Sandra 2019-11-21 14:13:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Uzsipuole mamas, o kai mano pazistamas ima nedarbingumus,kad pagertu su grizusiu draugu, tai patikrinimo nesulauksi.    ATSAKYTI
Jūratė 2019-11-21 13:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kuo toliau tuo labiau tikiu, kad vyksta mūsų tautos genocidas. Aš atkreipčiau dėmesį į tuos politikus kurie inicijuoja tokius įstatymus. Moterys prisiminkite juos ir jų partijas per balsavimą   ATSAKYTI
Neverkit 2019-11-21 12:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kada jūs piliečiai suprasit? Sodra tikrina nedarbingumo pažymėjimus, motinystės išmokas, nes Sodra jums mielieji išmoka išmokas. Cia deja nera joks pažeidimas. Tikrina ar teisetai gydytojai isduoda nedarbingumo pazymėjimus, ar iš tikrųjų zmones serga, ar gydytojai nepiknaudziauja, tikrina jei reikia ir motinystės ismokas, kur kyla itarimas ar turi teise gauti ismokas motinystes, ar uztenka stažo. Is valstybės pinigus gauti tai norit, todėl ir yra kontrolė.
Sodra tokiu atveju pazeistų istatymą, jei jūsų duomenis kitiems atskleistų.
Kam cia stresuoti, jei nieko blogo nepadarėt ir jeigu nieko neapgaudinejat :)
   ATSAKYTI
vau 2019-11-21 14:52:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kiekviena sodros pinda raklinesis po mano gimda  
Jūratė 2019-11-21 15:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gudruole(i) gaovojat kad jau mmos kurios pagimdė Lietuvai vaikelius, tai jau nevertos jokios paramos. O kaip studentės, kurios irgi nedirbo. Jau varkšė valstybė visiškai negali remti jaunų šeimų ir mamų. Nenuostabu kad jauni išvažijoja į užsienius  
Antanas 2019-11-21 16:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad čia yra asmens duomenų apsugos sistemos pažeidimas,aišku net man,asilui,nedirbančiam "Sodroje".Giminės be įgaliojimo negali nieko sužinoti apie ligą,o kažkokia mergaitė iš 'sodros"netgi geli atsišviesti visus duomenis.Tai tik MEDIKŲ kaltė,kodėl jie tai leidžia.  
asile 2019-11-23 17:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
valstybes pinigai yra pilieciu pinigai, niekas neisdirbes ir nesumokejes mokesciu ismoku negauna. todel reiketu sakyti is valstybes pinigus ne norit gauti, o ATGAUTI  
Gr 2019-11-21 11:58:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Bet cia nesamone didžiausia. Juk moterys anksciau nei 30sav nėštume neiseina y dekreta. O sodra mato kada paskutine darbo diena buvo irgi. Tai nera logikos, juk nera paprasčiau kalendorių visos darbuotojos turi. Prie ko cia medikai. Debilu šalis. Cia tempia guma del kazko tik ir viskas.    ATSAKYTI
Agniezka 2019-11-21 10:17:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Būčiau parašius pareiškimą į policiją kokia teisia turi lįst į svetimą medicinine kunigele kuo tolyn tuo iš žmonių ir nestukiu tysiojas valstybele   ATSAKYTI
Mociute 2019-11-21 09:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Toks Sodros elgesys yra didele kiaulyste ,jei ne daugiau, galima reikalauti tik gyd. pazymos ,kiek savaiciu mama laukiasi ir tai.tik rastu ,o narsyti po dokumentus ,daryti kopijas ir pan. yra draudziama ,yra istaigu .kurioms viskas galima,bet Sodra i ta skaiciu neieina.Gerokai persistenge ,taip sakant .virsijo savo igaliojimus...   ATSAKYTI
Zenis 2019-11-21 08:37:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia teisia turi lįsti į ligos istorija tuo labiau daryti kopijas, kur žiūri žmogaus teises, kur duomenų apsaugos įstatymas, fašizmas, kas čia feodalizmas prasidėjo, kur žmonių teises.    ATSAKYTI
Jie gali tikrinti tik 2019-11-21 01:32:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas pažymas kur patys gauna, bet jokiu būdu negali eiti ir patys knaisiotis. Kaip numatyta asmens duomenų įstatytyme ir ES asmens duomenų direktyvos už tokį dalyką tiek Sodros tiek poliklinikos direktoriai turėtų būti nubausti ne mažiau nei 50000 eurų baudomis ir aišku atleisti. O žmonės dar gali prisiteisti iš valstybės...    ATSAKYTI
Velniop 2019-11-21 00:44:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gėda šioj šalį gyvent.Taip ir toliau nebeliks nei vieno gyventojo per bukapročius seimunus. Prakeikta šalis tik kraut tašes ir dingt iš šito juokdaryno.    ATSAKYTI
Sghnkl 2019-11-21 00:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai gal tada ir vaiko pinigus tegul moka tik DIRBANCIU TEVU VAIKAMS?!   ATSAKYTI
O 2019-11-23 17:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kodėl ne...  
Ingute 2019-11-20 22:51:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kazkokia nesamone..poliklinikoj I rankas savos korteles neduoda,ale negalima,o svetimiem knistis po mano asmenin.reikalus galima?   ATSAKYTI
2019-11-20 22:48:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
supuvusi valstybe,fuuuu geda but Lietuviu.   ATSAKYTI
Darius 2019-11-20 21:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuo kada konstit.teismas
Pradėjo reglamentuoti
Socialinę sritį?keista   ATSAKYTI
Marijampole 2019-11-20 19:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siandisn panasi situacija buvo ir man. Nutariau nuvaziuoti y sodra pasiteirauti kaip ir kas man priklauso. Nes y dekreta isejau 11lapkricio, bet nesulaukiu laiško is sodros ar patvirtino ar ne. Perskaičiusi naujienas pamaniau nieko nelauksiu ir nuvaziuosiu pasiteirauti. Nestumo metu stovėjau darbo biržoje, bet pries isirasant y užimtumo tarnyba dirbau (turiu reikiama stažą) menesio laiko nestumas buvo kai isejau is darbo. Zodziu esme ta kad viskas ir pagal naujus įstatymus man priklauso. Bet sodroje pasake kad gydytoja turi patvirtinti jog kol dar nebuvau išėjusi is darbo. Klausiau ka man dabar tada daryti. Pasake kad jos nezino bet cia daktare atsakinga. Nuvaziavau pas mano nestuma prižiūrinčią gydytoja, papasakojau viska, ji ziurejo ir traukė pečiais apakusi nuo situ nesamoniu...    ATSAKYTI
tai 2019-11-20 18:48:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
gerai,kad veryga vakarais po namus nevaiksto tikrindamas.....plike kyst i vidu.....   ATSAKYTI
NeBiurokratas 2019-11-20 18:33:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jus dar vis norite saziningai moketi mokescius sitai supuvusiai valstybei? :) siulau rinktis atsakingai, investuokit i save, o ne i biurokratus, kurie tik ir laukia progos jus isdulkint.   ATSAKYTI
Tai 2019-11-20 19:15:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ko visko iš tos supuvusios valstybės reikalauji... Dirbi sau, slepi mokesčius dėl savęs, tai ir gyvenk sau, kaip išgali... Ir viskas gerai...  

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
REKLAMA
Vytautas Grubliauskas (I. Gelūno, P. Peleckio, G. Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.)
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas po Achilo sausgyslės operacijos nedirbs mažiausiai savaitę. „Panašu į tai, bet nepaisant to, kad esu ligoninėje, miesto pulsą tikrai ...
Seimas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Seimas supaprastino grupės ieškinio, kai į teismą dėl tų pačių reikalavimų kreipiasi grupė asmenų, tvarką. Teikdami grupės ieškinį ieškovai neprivalės motyvuoti, ...
Kolūkiai (Wikimedia.org)
Nuo visiško bado iki kolūkių milijonierių, kelias į „kolūkietišką rojų“ Lietuvoje nebuvo lengvas, nebuvo jis ir trumpas. Kolūkių nebėra jau tris dešimtmečius, bet keršto ...
Oro uoste (Tomas Lukšys/Fotobankas)
Sekamdienį ryte į Egiptą turėjęs išskristi Lietuvos oro linijų bendrovės „GetJet“ lėktuvas galiausiai buvo priverstas apsisukti ir dėl techninių gedimų grįžti ...
Sūnaus ir motinos konfliktas: netiki, kad augina savo sūnų
Jaunas vyras kreipėsi į „TV Pagalbą“, nes visiems jo santykiams su moterimis kenkia ir trukdo mama, kuri dar ir neleidžia vesti. Eligijaus mama sako, kad sūnaus mylimoji tikra ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Elgesys pašiurpino – Šiauliuose rado pakartą šunį
DABAR RODOMA
Nelaimė Kaune – vyrą partrenkė, kol taisė automobilį šalikelėje
DABAR RODOMA
„Peugeot“ salto sostinėje: atsitrenkęs į stulpą vertėsi aukštielninkas
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone: BMW vairuotojas apie partrenktą žmogų suprato ne iš karto
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone – BMW vairuotojas mirtinai partrenkė žmogų
DABAR RODOMA
Rasta vieta Garliavoje, kur slepiant žiaurų nusikaltimą užkasta auka
DABAR RODOMA
Policija apie ieškomos mergaitės bylą: įvykis buvo, pagrobimo – ne
DABAR RODOMA
Pareiškus įtarimus prabilo „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius
DABAR RODOMA
Prabilo ir į kariuomenę pašaukta Londone gyvenanti Zofija
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų